Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Petr, 09.10.2019 10:36:14, IP: ***.***.96.13, #232637
Po přečtení zdejších příspěvků jsem cca předtřemi roky navštívil paní Renetu Harapan z Prahy 7. Jedná se o velice příjemnou a kultivovanou dámu. Odcházel jsem s velice dobrým pocitem, ovšem největší překvapení na mě čekalo cca po čtvrt roce, kdy se přesně vyplnilo to, co mi předpověděla. Pro úplnost musím dodat, že o mě před výkladem vůbec nic nevěděla. Mezitím se paní Renata přestěhovala z pracovních důvodů do ciziny, nicméně výklady v Praze stále provádí, avšak cca jednou měsíčně, takže je nutné se předem objednat a poté čekat delší dobu. Nicméně i po druhé návštěvě (září 2019), mohu zcela odpovědně tuto dámu doporučit. Moje pocity z poslední návštěvy - vstřícná, ochotná, řekl bych jemná, šaramantní dáma, pro kterou jsou karty primárně koníčkem, a nikoli zdrojem příjmu. Opět řadu věcí vyložila velice přesně, resp. její výklad se až obdivuhodně shoduje se stavem, který následuje pouhý měsíc po tomto výkladu. Samozřejmě se jedná o nějaký proces, který není u konce, ale i tak musím její výklad a přístup hodnotit, jako nejlepší z kartářek, které jsem navštívil. Jednalo se cca o 5-6 kartářek v průběhu deseti let. Mezi nimi jsou i velice známá jména, nicméně kvalit paní Renaty - podle mého názoru - jednoduše nedosahují. Jenom škoda, že zde paní Renata není častěji anebo ještě lépe napořád.
Romana, 26.10.2019 16:31:36, IP: ***.***.225.228, #232747
Navštívila jsem kartařku Renatu Dinušovou. Poradila si bez data narození a na nic se nevyptavála. A vše tak nějak odpovídá.Ceny má lidové. Takže za mě doporučuji.
Hanka, 26.10.2019 16:49:42, IP: ***.***.130.66, #232748
Předtím si tady psala jako Katka, tak kdo by tvé reklamě věřil.
Hanka, 26.10.2019 16:50:37, IP: ***.***.130.66, #232749
Předtím si tady psala jako Katka, tak kdo by ti věřil.
MalaVíla, 05.11.2019 12:05:33, IP: ***.***.56.130, #232819
Ja prosla hodne kartarek, ale jediny a nejlepsi na koho jsem narazila, kdo ma skutecny dar a je vzdelany a moudry aby mohl poradit byl pan Petr K z Brna, takze souhlasim s tim jak si ho zde lide chvali. Co se Lidky tyka, take ze me chtla vylakat mraky tisic za pochybny ritual, to je obycejna podvodnbice a o ezoterice nic nevi. Divacka zase strasila mou kamaradku ze do mesice umre. A ta Harapan, co si na sebe pise samochvalu a fantasmagorie ? - ta mi tupka rikala ze mam opustit manzel,. ze me podvadi !!! Nastesti jsme porad spolu a nikdy me nepodvedl ani nema duvod!!!. Je to opravdu des, co se posledni dobou deje a jak do karet fusuje jakakoli nevzdelana, hloupa osoba co v zivote nic nedokazala a hned si mysli ze lidem muze kecat do zivota ?? dejte si opravdu pozor...
MalaVíla, 05.11.2019 12:07:00, IP: ***.***.56.130, #232820
Ja prosla hodne kartarek, ale jediny a nejlepsi na koho jsem narazila, kdo ma skutecny dar a je vzdelany a moudry aby mohl poradit byl pan Petr K z Brna, takze souhlasim s tim jak si ho zde lide chvali. Co se Lidky tyka, take ze me chtla vylakat mraky tisic za pochybny ritual, to je obycejna podvodnbice a o ezoterice nic nevi. Divacka zase strasila mou kamaradku ze do mesice umre. A ta Harapan, co si na sebe pise samochvalu a fantasmagorie ? - ta mi tupka rikala ze mam opustit manzel,. ze me podvadi !!! Nastesti jsme porad spolu a nikdy me nepodvedl ani nema duvod!!!. Je to opravdu des, co se posledni dobou deje a jak do karet fusuje jakakoli nevzdelana, hloupa osoba co v zivote nic nedokazala a hned si mysli ze lidem muze kecat do zivota ?? dejte si opravdu pozor...
Hanka, 05.11.2019 16:19:18, IP: ***.***.130.66, #232822
Máš pravdu. Na Petra si musíme dát pozor. Ta jeho sebechvála smrdí. Ještě pořád kouří?
Alca, 10.11.2019 18:58:47, IP: ***.***.119.57, #232851
Ahoj, ted v současnosti 2019, někdo zkušenost s paní Chodúrovou? Já byla u u ni a ještě u jedné, obě říkají to same. Tak snad maji pravdu.
Mirečka, 25.11.2019 18:29:12, IP: ***.***.224.235, #232942
Co se kartářek týká, je to u nás opravdu horor, že to dělá kde kdo. Hodně moc lidí si chválí pana Petra K z Brna a i já se k nim přidávám, jelikož mi hodně moc pomohl, když jsem byla v těžké situaci, sice je opravdu drahý, ale umí ví co říká, věnoval mi hodinu a víc a hodně mi to dalo. U některých kartářek bych nevydržela ani 5 minut, co vykládaly za bláboly. Je ale potřeba poslouchat co ten pán říká a přemýšlet, hodně mě posunul, přísný, ale moudrý. Kéž by takových bylo víc. Místo toho se zde prezentují samozvané kartářky a podvodnice a pomlouvají jedna druhou.
Renata, 07.12.2019 21:55:55, IP: ***.***.226.177, #233109
K pani Matroglu jdu zitra potreti a nemuzu se dockat.90% veci,ktere mi rekne,se vzdy naplni.Vyzkousela jsem i jinou kartárku,neda se to srovnat.Pani Matroglu je skvela
Renata, 07.12.2019 21:57:22, IP: ***.***.226.177, #233110
K pani Matroglu jdu zitra potreti a nemuzu se dockat.90% veci,ktere mi rekne,se vzdy naplni.Vyzkousela jsem i jinou kartárku,neda se to srovnat.Pani Matroglu je skvela
Renata, 07.12.2019 21:58:49, IP: ***.***.226.177, #233111
K pani Matroglu jdu zitra potreti a nemuzu se dockat.90% veci,ktere mi rekne,se vzdy naplni.Vyzkousela jsem i jinou kartárku,neda se to srovnat.Pani Matroglu je skvela
Kalib, 09.01.2020 0:32:04, IP: ***.***.79.39, #233317
Nazdárek, ano hodně věcí funguje. U kartářky už jsem byl dvakrát. Tak zhruba 10 let zpátky. Hodně věcí zřejmě fungovalo, možná mi i posunula.......Dnes bych tam nešel....... Ale teď záleží jak moc je to duchovní a jestli to potřebujeme. Máme intuici. Pravé cítíme srdcem a to je očím ukryté, hledejte uvnitř sebe sami a ne prostředníky. Toť moje vize a zkušenost. S úctou Pavel
Kalib, 09.01.2020 0:33:26, IP: ***.***.79.39, #233318
Nazdárek, ano hodně věcí funguje. U kartářky už jsem byl dvakrát. Tak zhruba 10 let zpátky. Hodně věcí zřejmě fungovalo, možná mi i posunula.......Dnes bych tam nešel....... Ale teď záleží jak moc je to duchovní a jestli to potřebujeme. Máme intuici. Pravé cítíme srdcem a to je očím ukryté, hledejte uvnitř sebe sami a ne prostředníky. Toť moje vize a zkušenost. S úctou Pavel
Kalib, 09.01.2020 0:33:55, IP: ***.***.79.39, #233319
Nazdárek, ano hodně věcí funguje. U kartářky už jsem byl dvakrát. Tak zhruba 10 let zpátky. Hodně věcí zřejmě fungovalo, možná mi i posunula.......Dnes bych tam nešel....... Ale teď záleží jak moc je to duchovní a jestli to potřebujeme. Máme intuici. Toť moje vize a zkušenost. S úctou Pavel
        Předchozí   1 .. 217218219220221222223 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.