Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - MMS

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Jája, 26.11.2010 17:02:29, IP: ***.***.11.107, #116391
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás má zkušenosti s tímto přípravkem, který je prezentován jednou jako zázračný lék a podruhé jako dezinfekce vody. Děkuji.
Alter, 01.12.2010 23:45:53, IP: ***.***.208.178, #117236
Jedná se o přípravek nazývaný Miracle Mineral Supplement. Má údajně působit jako všelék. Objevil se i v jiných zemích EU, ale tam se nesmí prodávat.
Podle toho, co jsem se dozvěděla mimo území ČR, tak je to podvod a hazard s lidským zdravím. Snad to není ani bezpečná desinfekce natož pak nějaký lék. Četla jsem, že obsahuje zdraví škodlivé látky. Mastičkaření v tom negativním smyslu slova se nám po Evropě nějak rozmáhá. Za chvíli tu budeme mít Aqua salamadra ( z filmu Poklad na Stříbrném jezeře). Rozhodně to není žádný lék. V ČR, pokud by byl schválen a přezkoušen státním ústavem léčiv nebo jak se to tady jmenuje, tak by byl běžně prodejný v lékárnách. Zkus najít nějaké reference na netu, ale radši zadej plný název, MMS tam budou mít všichni mobilní operátoři z celého světa, tak to by ses těžko dopátrala.
pája, 02.12.2010 20:39:42, IP: ***.***.206.1, #117375
Jestli se chceš o MMS dozvědět něco od lidí,kteří s ním mají zkušenosti,najeď si na ,,Fórum U Pramene.Najdeš tam odpovědi na všechny své otázky i na to,proč je MMS najednou preferován jako desinfekce.
pája, 02.12.2010 21:09:21, IP: ***.***.206.1, #117376
K příspěvku Alter-pochybuji,že státní ústav dělal nějaké testy MMS,za prvé je takový test velmi drahý a za druhé časově náročný.A z výsledků testů by nejméně nadšená byla právě farmacie.Ale jak správně tvrdí Humble ,pravda se stáčí tam,kde jsou peníze.Všechno je jen obchod.
KIK, 02.12.2010 22:28:27, IP: ***.***.208.178, #117385
My jsme tady o tom MMS dopoledne s Věrou mluvili a ona si je jistá, že v Nizozemí, Německu a Belgii to neprošlo kontrolou. Tam se to v lékárnách prodávat nesmí. Já jsem se dnes ptala u nás v lékárně a tam to taky nemají a mít nebudou. Musí to projít zkouškami. Bude to asi jen mimo lékárny. Kdyby to nebyl podvod nebo hazard s lidským zdravím, tak podle toho, co mi Věra říkala, by tu už nebyl AIDS ani rakovina.
KIK, 03.12.2010 15:34:22, IP: ***.***.208.178, #117521
Zadejte si na netu MMS lék. To je teda síla, prý to dokonce může popálit nebo poleptat zažívací trakt.
pája, 03.12.2010 17:17:31, IP: ***.***.206.1, #117554
Samozřejmě,že ti to může rozleptat sliznici,pokud nedodržíš dávkování.Nelze brát MMS bez silného ředění,začíná se pomalým dávkováním jednou kapičkou aktivovanou pěti kapkami naředěné kyseliny citronové.Samozřejmě i ta se připravuje z destilované vody,a má svůj poměr.
Všechno je nutno proštudovat,a brát ,tak jak se má.Zrovna tak jako u léků.Nedoporučuje se ,aby to brali lidé,kteří mají problémy s ledvinama,z jednoho důvodu.jejich ledviny nemusí nápor ,,sajrajtu,,zvládnout.A mohli by dopadnout dost špatně.Ale při problémech se dá okamžitě MMS v těle zrušit vitamínem C.Nelze to brát neustále,je nutné dát si třeba týdenní pauzu,a brát vitamíny a minerály.
Víš KIK,já si vždy dělám vlastní názor a to tím,že do všeho ten svůj nos strčím.A měla jsem ho i v MMS.:)))
pája, 03.12.2010 17:24:35, IP: ***.***.206.1, #117558
Jo,a zapoměla jsem dáležitou věc,tu aktivovanou kapku s citronovou kyselinou si naředíš skleničkou vody ,nebo džusu ,samozřejmě bez obsahu céčka,zvyšují se dávky velmi pomalu.
KIK, 03.12.2010 17:26:38, IP: ***.***.208.178, #117561
Ty jsi, Pájo, zvíře k nevíře :-))) Chceš tím říci, že jsi ještě nosatá ? Já bych docela věřila Věře-Alter, protože ta se o tyhle novoty na trhu dost zajímá. A hlavně v Nizozemí se na trhu dá koupit ledacos i oficiálně narozdíl od ČR. Vždyť víš, co mám na mysli. Proto si myslím, že na tom šprochu bude nejméně pravdy trochu.Ale je to o penězích, může to být také dobře zaplacený útok konkurence za účelem prosazení vlastního obdobného výrobku na trhu. O tom jsme také s Věrou debatovali. To je bohužel dost častý případ, kdy pomlouvač prosadí svůj méně kvalitní nebo méně účinný výrobek na trhu nebo užitečná a přínosná věc se na trh ani nedostane. Jaký máš názor na Marabuco 80 ?
pája, 03.12.2010 17:54:51, IP: ***.***.206.1, #117571
No,vidíš,a já věřím hlavně vlastním zkušenostem,no a pokud je nemám,tak si je udělám.A můžeš věřit tomu,že nosík drží pevně na svém místě.:))Mě i průkopnicím z mé bandy..))No a pokud nejsem ve věci ,,frňákově,, zainteresovaná,nemám k tomu co říci,takže asi tak k Marabuco 80.
KIK, 03.12.2010 19:09:03, IP: ***.***.208.178, #117592
Pájo, na rakovině slinivky břišní se objevil také nějaký lék, o které tam pochybují. Kdyžtak tam jukni, jestli o tom náhodou něco nevíš.
Jo a vás je tam na výzkum celý tým, jo ? To nějak losujete, kdo do toho strčí nos první nebo jak to děláte ? :-))))
Jája, 03.12.2010 19:41:13, IP: ***.***.11.107, #117593
Díky, koukla jsem kam se dalo a odradilo mě od pokusu si tuto věc objednat mimo jiné to, že když jsem najela na prodejce, je to prezentováno jako dezinfekce vody.
Jája, 03.12.2010 19:41:14, IP: ***.***.11.107, #117594
Díky, koukla jsem kam se dalo a odradilo mě od pokusu si tuto věc objednat mimo jiné to, že když jsem najela na prodejce, je to prezentováno jako dezinfekce vody.
Jája, 03.12.2010 19:41:15, IP: ***.***.11.107, #117595
Díky, koukla jsem kam se dalo a odradilo mě od pokusu si tuto věc objednat mimo jiné to, že když jsem najela na prodejce, je to prezentováno jako dezinfekce vody.
Jája, 03.12.2010 19:41:16, IP: ***.***.11.107, #117596
Díky, koukla jsem kam se dalo a odradilo mě od pokusu si tuto věc objednat mimo jiné to, že když jsem najela na prodejce, je to prezentováno jako dezinfekce vody.
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu MMS
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.