Vážená Evo,
při použití Belladonny ke snížení teploty, často stačí potence 5 CH nebo 9 CH s podávaním v kratším intervalu.
Když se dostáváme do fáze odeznívání a Adélka vyžaduje Vaší přítomnost s tulením může být vhodná Pulsatila 15 CH - jednou denně - bývá zde přítomna absence žízně. Když je přítomna žízeň - přiklonila bych se k Sulfuru iodatum 9 CH jedna dávka jednou denně po dobu několika dnů.
V současné době v rámci chřipkového období dobře zabírá na daný typ chřipky Gelsemium sempervirens 9 CH nebo 15 CH, podávané v počátku v krátkých časových intervalech, které po zlepšení prodlužujeme až zcela vysadíme. Je zde rovněž absence žízně, velká únava a vyčerpání, bolest v končetinách, těžká padající víčka, může být přítomná bolest hlavy, zimnice, zhoršení bývá nejčastěji kolem 10 hod. Vždy je vhodné začít s nižší potenci v akutních případech. Pozor, ne každý může potřebovat homeopatikum Gelsemium! Podobné je i Eupatorium perfoliatum, kde bývá také bolest v končetinách ale silnější bolest bývá až v kostech, přítomny jsou vyšší teploty a je zde přítomna velká žízeň a zimnice.
Pozor! Homeopatickou léčbu podstupujeme na základě vlastní zodpovědnosti za své zdraví tak, jako u jakékoliv jiné alternativní léčby!
S přáním brzkého zlepšení EG
Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.
Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?
Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.
Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.
Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.