Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Nevolnosti po fyzické námaze

Diskuse - Nevolnosti po fyzické námaze

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Enrico, 12.06.2013 16:09:07, IP: ***.***.237.26, #178167
Dobrý den, před rokem jsem začal posilovat. Půl roku jsem cvičil bez problémů a správně ( měl jsem trenéra). Jenže jednou když jsem při treninku ,,přebral" se mi druhý den udělalo strašně nevolno (ale ne až na zvracení). Došel jsem za doktorkou a ta řekla že je to nejspíš z přetažení, tak ať si odpočnu a pak že se uvidí. Během 2 týdnů nevolnosti odezněly uplně a já poté zase začal cvičit. Po dalším půlroce se situace opakovala. Nevolnosti hlavně z rána, které po jídle, nebo po prospání nachvíli ustopí . Byl jsem poslán na gastro. Tam bylo vše v pořádku. Už měsíc necvičím. V neděli jsem pomáhal stěhovat obývací stěnu (žádná velká námaha) a druhý den ráno opět stejná situace. Nevolnost, ospalost, nechuť k jídlu, když na mě někdo déle mluví začne mi to strašně vadit. Mám hotové jaterní testy, krevní testy snad na všechno na co si doktorka vzpoměla i gastro. Všude je vše v pořádku. Prosím o radu jestli někdo nevíte co by se semnou mohlo dít, nebo jestli s tím nemáte někdo zkušenost.
Předem děkuji všem co se vyjádří.
., 12.06.2013 17:38:01, IP: ***.***.252.251, #178171
to vypadá podle potíží na chlamydie pn. ale je to málo inf.
Enrico, 12.06.2013 17:41:46, IP: ***.***.237.26, #178172
Koukal jsem na příznaky, ale nemám žádné problémy s dýcháním
Sofie666, 12.06.2013 18:31:04, IP: ***.***.159.96, #178176
Ahoj - na tohoto úchyla s chlamydiemi vůbec nereaguj (jeho IP: **.**1.252.251) má chudák asi mindrák tak si ho tu léčí :-D

Jinak k tvému dotazu bohužel nevím, ale je fakt, že jsem občas měla podobné obtíže, ale ne po fyzické námaze, mě třeba stačilo jenom dlouho stát ve frontě a bylo mi zle od žaludku a musela jsem si sednou, ale ani pak to neutichalo. Pak jsem měla podobné příznaky v době, kdy jsem měla salmonelozu, měla jsem ji asi 3 měsíce, špatně už mi nebylo, jenom jsem v sobě měla ten vir a občas se mi taky udělalo takhle špatně, ale ty máš za sebou různá vyšetření, tak tohle to nebude. Jenom mě ještě napadá jestli to není třeba od hlavy - nemáš třeba občas bolesti hlavy (migrény) - nemusí být ani tak silné, ale i to dokáže potrápit. Případně ještě ledviny nebo záda.
Ale přeju brzké uzdravení :-)
Enrico, 12.06.2013 18:53:39, IP: ***.***.237.26, #178177
Od ledvin by to asi být taky nemělo (čerpám jen z internetu ). Hlava mě bolí jen občas ( bohužel mám právě rýmu :) ) ale ty záda mě nenapadly :) Děkuju :)
., 12.06.2013 19:12:32, IP: ***.***.252.251, #178178
dýchání vůbec nemá vliv, podívej se na stránky chlamydie
Ver, 12.06.2013 19:17:28, IP: ***.***.209.119, #178179
Sofie tys to pěkně vystihla toho úchyla s chlamydiema, taky ho už delší dobu pozoruju, jak tady zasírá celou abecedu. A to chlamydiovej úchyl machruje, jak za ním stojí desítky lidí. HA HA HA, to bych chtěla vidět.
., 12.06.2013 19:26:40, IP: ***.***.252.251, #178180
Enrico: píše za mnou jedna a ta samá osoba , která je pomatená
., 12.06.2013 19:41:20, IP: ***.***.209.173, #178182
Chlamydiovej úchyle, jedinej kdo za tebou stojí je čmuchací pes, kterej ti očuchává pos.ranou, smradlavou pr.del.
Enrico, 12.06.2013 20:03:55, IP: ***.***.237.26, #178184
Možná jsem měl ještě napsat že ani ze vzorku moči na nic nepřišli :)
., 12.06.2013 20:10:33, IP: ***.***.252.251, #178185
chlamydie se pozná jedině testem PCR ostatní vyšetření jeou o ničem a nebo jen odhad, doktorům nevěř, musíš o vyšetření na chlamydie požádat sám, jinak se to neléčí ! takové je zdravotnictví
Enrico, 12.06.2013 20:22:04, IP: ***.***.237.26, #178186
A jaký jsou nejčastější příznaky?
., 12.06.2013 20:32:32, IP: ***.***.252.251, #178189
najdeš hodně příznaků na diskusi ke konci chlamydie, jeden je to nesnášení zvuku, je jich hodně a nikdo je nezná jenom já, protože jsem je prožil a léčba se dá dělat i bylinkama
., 12.06.2013 20:59:12, IP: ***.***.252.251, #178190
Chronický chlamydiový průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a pravděpodobně ještě další potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků.
., 12.06.2013 21:01:00, IP: ***.***.216.73, #178191
Chlamydiovej úchyl je zase chytrej jak Šalamounovo hov.no. Prej za mnou stojí desítky lidí, ha ha ha. A kde je máš chlamydiovej úchyle? Nějaká Sofie tě taky nazvala chlamydiovym úchylem s mindrákama. Stojí za tebou akorát čmuchací pes, kterej ti čuchá k p**eli.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Nevolnosti po fyzické námaze
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.