Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kvasinková infekce

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Candida, 06.12.2012 21:31:45, IP: ***.***.160.154, #171869
Už to bude 2 rok co trpím touto infekcí. Vyzkoušela jsem už opravdu vše, ale zatím jsem nenašla nic, co by mě zbavilo kvasinek nadobro. Nejdříve jsme brala samá antimykotika, ta mé příznaky jen zmírnila, ale pak se vše vždy vrátilo do starých kolejí. Jedla jsem už i kokosový olej, brala různá probiotika, pila pitnou rašelinu, kapky z ostropestřce a takhle bych mohla pokračovat. Nyní držím protikvasinkouvou dietu, ta mé příznaky velice zmírnila, ale zase ne úplně. Beru také kyselinu kaprylovou a používám nějaké globule na zavádění, tak uvidíme. Nebude to jen tak lehké zbavit se jich, ale udělám pro to vše co bude potřeba. Chtěla jsem se zeptat zda někdo máte zkušenosti s NYSTATINEM ( u nás pouze na předpis), s tzv. CHYTROU HOUBOU nebo s jiným lékem, který vám pomohl. Moc prosím o jakou koliv radu. Děkuji
Ella, 16.05.2015 14:39:26, IP: ***.***.9.49, #193213
Já mám skvělé zkušenosti s bio mycím elixírem na intimní partie od Havlíka. Od té doby co ho mám už na ně netrpím.
Hanka, 16.05.2015 15:11:56, IP: ***.***.104.1, #193214
Ello - Jarmilo, ty nevíš, že kvasinky se musí léčit vnitřně???
Ella, 23.05.2015 23:02:53, IP: ***.***.122.68, #193342
Taky jsem je vyléčila běžným způsobem, ale co používám tyto bylinky, tak jsem je neměla.
Andrí, 24.10.2015 22:55:03, IP: ***.***.81.230, #197105
Leta jsem se trápila kvasinkovou infekcí, vystřídala několik gynekologů a utratila tisíce a nic nepomohlo, byla jsem opravdu zoufalá a někdy nebyla schopná jít ani do práce. Pak jsem přišla na dubovou kůru, zakoupí se v lékárně, a stal se zázrak. Úleva okamžitě a dlouhodobě a za pár korun. Stačí přivést vodu k varu, odstavit, hodit do ní 2 - 3 lžíce dubové kůry přiklopit a nechat přirozeně vychladnout do tělesné teploty. Pak to přecedit a buď si do toho sednout nebo si tím udělat výplach. Pozor barví to. Po letech problémů jsem to musela dělat několikrát za sebou asi týden a teď tak jednou za 3 - 5 měsíců. Používám to i u dcery od jejích 5 let, na 10 minut jí do toho posadím a má zase pár měsíců pokoj. Myslím, že největší problém je voda, já se už několik let jen sprchuji a stejně mám občas problémy. Kamarádka používá bílý jogurt, prý to má taky úžasné účinky, ale to jsem ještě nezkoušela.
Martina, 12.11.2015 22:56:01, IP: ***.***.49.13, #197405
infekce není z vody ale že je zánět v těle, kamarádka to měla pořád a začala jest chlorellu a ječmen a dokonce když to řekla své gynekoložce tak se odvěděla že ona to jí taky, a už má po problémech
Hanka, 12.11.2015 23:16:17, IP: ***.***.104.1, #197406
Chápu, že jde pouze o reklamu, ale co má probůh společného chlorella s kvasinkami???
Janí, 21.04.2016 22:41:06, IP: ***.***.95.202, #199756
Já jsem se těch infekcí nemohla zbavit takže mi nakonec doktor napsal antibiotika a potom jsem brala Vagiferm aby se mi obnovila přirozená vag. Mikroflóra, a teď mám už naštěstí pokoj. Je potřeba to ale řešit a nečekat že to zmizí samo.
Přidat příspěvek k tématu Kvasinková infekce
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.