Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - KOLONOSKOPIE

Aloha, 12.3.2020 14:12:37, IP: ***.***.35.240, #233638
Jsem po kolono, chtel sem zkusit bez analgosedace, bojim se totiz jehel vic nez kabelu ve strevech ?? bohuzel je strevo vsemozne tocene, takze ten tlak v zatackach byl az bolestivy a take zalezi jak je clovek uvolneny, ja moc nebyl ?? tak sem dostal koktejl do zily, fentanyl a dormicum, od te doby to bylo uplne uzasne, dokonce si pomatuji ze jsem se pristihl jak koukam na monitor a rikam si "husty" ?? vubec se toho nebojte, 20 minut mozna stravite v ordinaci ale samotne vysetreni netrva podle me ani 10 minut. To, ze nekdo rika, ze by radsi rodil 16 hodin v kuse ?? to muze rict jen opravdova pampeliska.
Al, 12.3.2020 14:13:15, IP: ***.***.35.240, #233639
Jsem po kolono, chtel sem zkusit bez analgosedace, bojim se totiz jehel vic nez kabelu ve strevech ?? bohuzel je strevo vsemozne tocene, takze ten tlak v zatackach byl az bolestivy a take zalezi jak je clovek uvolneny, ja moc nebyl ?? tak sem dostal koktejl do zily, fentanyl a dormicum, od te doby to bylo uplne uzasne, dokonce si pomatuji ze jsem se pristihl jak koukam na monitor a rikam si "husty" ?? vubec se toho nebojte, 20 minut mozna stravite v ordinaci ale samotne vysetreni netrva podle me ani 10 minut. To, ze nekdo rika, ze by radsi rodil 16 hodin v kuse ?? to muze rict jen opravdova pampeliska.
al, 12.3.2020 14:14:07, IP: ***.***.35.240, #233640
Jsem po kolono, chtel sem zkusit bez analgosedace, bojim se totiz jehel vic nez kabelu ve strevech ?? bohuzel je strevo vsemozne tocene, takze ten tlak v zatackach byl az bolestivy a take zalezi jak je clovek uvolneny, ja moc nebyl ?? tak sem dostal koktejl do zily, fentanyl a dormicum, od te doby to bylo uplne uzasne, dokonce si pomatuji ze jsem se pristihl jak koukam na monitor a rikam si "husty" ?? vubec se toho nebojte, 20 minut mozna stravite v ordinaci ale samotne vysetreni netrva podle me ani 10 minut. To, ze nekdo rika, ze by radsi rodil 16 hodin v kuse, to je naprosta kravina ?? to muze rict jen opravdova pampeliska.
Marie, 13.3.2020 14:18:38, IP: ***.***.175.151, #233641
Prosím v pondělí jsem měla kolonoskopii, pro mne bolestivé, ale výsledky prý dobré, stále mne bolí břicho, a jsem nafouknuta, je to normalni
Marie, 13.3.2020 14:19:22, IP: ***.***.175.151, #233642
Prosím v pondělí jsem měla kolonoskopii, pro mne bolestivé, ale výsledky prý dobré, stále mne bolí břicho, a jsem nafouknuta, je to normalni
Anonym, 18.3.2020 14:53:05, IP: ***.***.72.178, #233652
Ano, nějaký čas to trvá, než se břicho urovná. Zvláště v případě, že pro vás byla kolonoskopie bolestivá. Z vlastní zkušenosti - po bolestivé kolono mi trvalo týden, než jsem se jakž takž srovnala, po nebolestivé bylo vše v pohodě v podstatě hned. Velmi záleží na lékaři, jak je šetrný.
        Předchozí   1 .. 53545556      Následující
Přidat příspěvek k tématu KOLONOSKOPIE
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera13:20
452 reakcí

moroznik

Kúpila som moroznik od ukrajinky, ktorá chodí na Slovensko a tá mi tiež vravela o užívaní ráno a max. dávke 6 odmeriek.

Atevi
včera9:19
5 268 reakcí

rakovina slinivky břišní

Dobry den,moje maminka s touto nemocí žila 3 a půl roku.Nejprve podstoupila operaci pomocí nanoknife a chemoterapie.Rok byla uplně v pořádku.Po roce... (zkráceno)

Anonym
6.4.18:49
142 reakcí

zkušenosti s léčbou úzkosti a deprese

Deprese tvoří bakterie a viry- toxiny ,testy nemají cenu, bylinky a čistit tělo

anonym
6.4.0:11
1 reakcí

Nedostatek železa

Dobrý večer, před měsícem mi vyšel nedostatek železa při odběrech a na doporučení jsem si koupila tablety železa. Nedělají mi ale dobře, hledám... (zkráceno)

Elena
5.4.11:20
147 reakcí

vyčerpáni,unava,oslabena imunita

Od kolika let je ta betula vhodná ?

Lenka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.