Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > biopsie děložního čípku

Diskuse - biopsie děložního čípku

Lenka, 20.09.2016 15:33:22, IP: ***.***.40.193, #202254
Tak to mám taky za sebou, malinko nepříjemné, ale vůbec to nebolelo, spíše to trošku zatlačilo, je to otázka pár vteřin, den poté menší krvácení a bolest břicha .. takže se toho rozhodně nebojte.
mamat, 21.02.2017 9:26:00, IP: ***.***.58.145, #204807
Musím říct, že mám báječného doktora, který mi vše dopředu vysvětlil. Samotný zákrok byl naprosto v pořádku, nebolí to, jen jsem cítila tlak, ale je to otázka pár vteřin. Nebylo mi špatně, nekrvácím. Ve srovnání se zubařem je tohle opravdu nic. Takže se rozhodně nemusíte bát!
Michala, 02.03.2017 11:31:01, IP: ***.***.135.26, #205042
Holky já byla včera, na to že špatně snáším pohled na krev a celkově vyšetření tak to bylo v pohodě. Já byla v Ustavu pro peci o matku a dite, vubec to nebolelo, jen lehce stiplo a to mam hodne nizkej prah bolesti. Po zákroku jsem šla v klidu do práce, pak domů. Vůbec jsem nekrvácela, jen v noci a dnes trošku spinim, ale bylo mi řečeno, že to tak 3-4 dny bude nez se ta ranka zahojí. Tak žádný strach :)
Terka, 17.05.2017 10:17:26, IP: ***.***.184.13, #206599
Já byla na biopsii včera a doktor i sestra tvrdili, že klidně můžu do Prahy přijet sama a jsem ráda, že jsem je neposlechla a přijela jsem s doprovodem jinak by to byl neskutečný průšvih... Odběr byl naprosto v pohodě, skoro nic jsem necítila, ale cca 5 minut po odběru když už jsem před klinikou čekala na auto jsem málem omdlela, kdyby tam nebyl sloupek o který se dalo přít tak jsem si i lehla =/ Doktor vůbec nezmínil, že by se mi mohlo udělat špatně =/ Jinak druhý den po odběru ani kapka krve, jen lehké tahání v podbřišku asi jako při menstruaci =) Po jak dlouhé době jste po odběrech začali třeba cvičit?
Marie, 11.01.2018 18:44:25, IP: ***.***.213.246, #214424
Dnes jsem podstoupila biopsii děložního čípku.Zákrok trval deset minut.Strach jsem měla..ano,zabolelo to párkrát,trochu krvácím...tot vše.Po zákroku mi zle nebylo,jen bolest v podbřišku,ale s tím se bohužel nedá dělat nic..Za mě vše v pořádku :)nebojte se toho
Andrea, 13.12.2018 21:34:37, IP: ***.***.203.60, #230103
Byla jsem dnes na kontrole po léčení infekce a zrovna mi udělal preventivní prohlídku. Říkal, že je na děložním čípku vidno, že jsem prodělala velkou infekci. Ve mých 42 letech to bylo poprvé, neplánované a vlastně mi sdělil, že ji provedl až po prohlídce, kdy mi říkal, že za týden si mám přijít pro výsledky biopsie děložního čípku. Cítila jsem jen mírně nepříjemný pohyb nástroje ve mně, žádnou bolest. Od té doby sem tam dost zakrvácím. Doktor mě vůbec o ničem nepoučil, zvláštní přístup. Čtu tu, že to může trvat 3-4 dny.
Katy, 13.01.2020 11:03:20, IP: ***.***.107.172, #233329
Chtěla bych se zeptat za jak dlouho po biopsii děložního čípku můžu cvičit na břicho,zadek,v posilovně,aerobik.Děkuji
Míša, 24.02.2020 10:18:06, IP: ***.***.86.155, #233531
Ahoj holky, dnes jsem absolvovala biopsii děložního čípku a protože jsem strašný srab, tak jsem se toho strašně bála. Veškeré obavy byli ale úplně zbytečné! Celé to trvalo jen chviličku a samotný odběr vůbec nebolel. Cítila jsem jen malý tlak a to bylo vše. Teď jsem skoro tři hodiny po odběru a nemám ani žádné bolesti ani mi není špatně. Jen trošku špiním (a to mám den před menstruací). Takže holky, nebojte se toho, opravdu to nic není. Pro mě je víc nepříjemná běžná cytologie.
Ilona Gotova, 20.04.2020 21:01:50, IP: ***.***.100.27, #233823
Dobrý večer, myslíte, že i při biopsii mám šanci otěhotnět, přemýšlím nad klinikou a darováním vajíček. Máte zkušenosti některá?
Anonym, 19.05.2020 12:13:32, IP: ***.***.254.142, #233945
Ahoj, byla jsem na biopsii delozniho cipku vcera a taky bych se chtela podelit o zkusenost. Byla jsem na tomto vysetreni poprve a za me osobne je to vysetreni strasne, ale prezit se samozrejme da. Provadeli mi ho v ambulanci a bez narkozy (ale kdyby nabizeli narkozu nebo nejaky oblbovak tak si to po me zkusenosti dat priste necham). Dali pod gynekologicke kreslo nejaky plechovy lavor, aby mela kam kapat krev, vyplachli me dezinfekci a pak si doktor vzal klesticky na dlouhe tycce a zacal odebirat ty vzorky. Stipali me celkem 3x. Bolelo to, ale v mem pripade si myslim, ze nejhorsi byla asi psychika nez ta bolest. Mam stareho doktora (bohuzel moje puvodni doktorka odesla na materskou), ktery se s tim moc nemaze. Kdyz jsem se doktora ptala, zda to bude bolet, tak jen vyvalil oci vsloup a nic neodpovedel. Takze jsem vlastne poradne nevedela, co se bude dit, co mam cekat ... Kdyz jsem slezla z kresla, tak jsem byla totalne psychicky rozlozena, brecela jsem a klepala jsem se jeste cele odpoledne. Doprovod taky doporucuji, ja bych po tom schopna ridit nebyla. Ted trochu stale spinim, ale je to druhy den, takze to je asi v poradku a trochu me boli bricho no a uvidime dal ... Takze zazitek strasny, prezit se to ale da a zalezi hodne na doktorovi, ktery to dela, zda vam vysvetli co bude delat.
nika, 30.05.2020 4:04:31, IP: ***.***.199.72, #233987
holky, taky jsem podstoupila biopsiii del.cipku, a bolelo to teda priserne. ted me to ceka podruhe, a vubec se mi tam nechce, protoze uz vim, jaka hruza to zase bude. zavidim vam, ze s tim mate tak nebolestive zkusenosti.
Květuše, 25.03.2021 19:14:16, IP: ***.***.69.193, #235392
Ahojky, díky příspěvku zde paní Lucky z 22.4. 2016 jsem se přestala bát a šla na biopsii děložního čípku ambulantně a bez rajského plynu s tím že to nemůže bolet , že čípek má minimum zakončení atd... No bolelo to docela dost a já spíš doporučuji jít pod narkózu nebo si nechat dát aspoň rajsky plyn, vydržet se to sice dá ale to porod taky ... Takže za mě jedině s umrtvením :-(
Strašpytel, 06.04.2022 9:42:11, IP: ***.***.3.92, #239160
Ahoj byla jsem na biopsii před týdnem. Jsem hrozný strašpytel, všeho se bojím, takže šel se mnou manžel. Jelikož mám bolesti samo o sobě, díky kterým jsem šla na gynekologii a brali mi cytologii, protože se jím něco nezdálo, následně mě poslali na tu biopsii... Mě osobně to hrozně bolelo , ale jak píšu, mám bolesti i bez vyšetření, takže se to dalo čekat. Co jsem ale nečekala bylo to, že jsem se málem nemohla postavit na nohy.. takže všem, které to čeká doporučuji doprovod ale v první řadě se hodit do klidu. První vzorek když mi brali, jsem sebou škubla, pak se mě doktorka snažila rozptýlit, já na to přestala myslet a tím mi vzala další dva vzorky. Sice mě to bolelo, ale všechno se dá vydržet, jen to chce se na to připravit psychicky. Já sem nevěděla co mě čeká jen mi bylo řečeno že jdu na jiné vyšetření, takže jsem se neměla čas připravit. Je dobré se lékařů ptát, pokud vám něco není jasné. Hezký den
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu biopsie děložního čípku
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.