Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Problém s dýcháním, nikdo neví, co to je

Diskuse - Problém s dýcháním, nikdo neví, co to je

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Gabriela, 12.10.2017 20:00:45, IP: ***.***.210.202, #211579
Dobrý den, od června mám problém s dýcháním. Postupně se to zhoršuje a zhoršuje. Byla jsem u praktického lékaře, kardioložky, alergoložky a na plicním. Všechny krevní testy v pořádku, dvojí EKG v pořádku, spirometrie OK, rentgen na plicním v pořádku, sono srdce OK. Beru antihistaminika na alergie, inhaluju dvakrát denně Seretide. Dále beru prášky na vysoký tlak a vysoký cholesterol a antikoncepci Ayreen. Dýchání se horší a horší. Mám velké problémy i při pomalé chůzi. Vyjít schody znamená dlouhé vydýchávání se poté. Mám pocit, jako by mi někdo svíral krk a na hrudník mi položil betonovou desku. Nemůžu už dělat vůbec nic. Kamkoliv dojít mi trvá dvojnásobně dlouhou dobu. Důchodci o holi chodí rychleji než já. Je mi 35 let, jsem obézní, 170 cm, 97 kg. I pomalá chůze znamená zadýchávání se. Lidé kolem mě už o mne mají velký strach. Jsem permanentně vyčerpaná z nedostatku kyslíku, ve středu jsem v práci téměř zkolabovala. Jenže všechny testy vyšly negativní, žádná patologie. Bojím se, že mi plicní lékařka nevěří, když nic nevidí na testech. Také beru antidepresiva Brintellix a na spaní Quetiapine. V červnu jsem nezačala brát žádné nové léky. Prosím pomozte, jsem na konci sil. Byla jsem i na nukleární medicíně, plicní embolie to taky není. Na ergometrii jsem nebyla, nevidím v tom smysl, když se dusím i při pomalé chůzi.
Anonym, 12.10.2017 20:37:23, IP: ***.***.242.248, #211581
asi chlamydie a ostatní paraziti -
Kojtus, 19.03.2018 21:50:09, IP: ***.***.136.58, #217498
Nepijte ani kávu, může to znít hloupě, mám rovněž problémy ale co jsem vynechal kávu, přestal jsem se zadýchávat. Káva zakyseluje, pálí žáha, někdo si i krkne, kdo si nekrkne tomu je těžko, tlačí mu to na bránici a jsme u dýchání ...
Kojtus, 19.03.2018 21:54:32, IP: ***.***.136.58, #217499
Nepijte ani kávu, může to znít hloupě, mám rovněž problémy ale co jsem vynechal kávu, přestal jsem se zadýchávat. Káva zakyseluje, pálí žáha, někdo si i krkne, kdo si nekrkne tomu je těžko, tlačí mu to na bránici a jsme u dýchání ...
Kojtus, 19.03.2018 21:55:16, IP: ***.***.136.58, #217500
Nepijte kafe !!!
Přidat příspěvek k tématu Problém s dýcháním, nikdo neví, co to je
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.