Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Rodina a děti > Jesličky ano x ne

Diskuse - Jesličky ano x ne

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Gabča, 4.10.2020 16:21:46, IP: ***.***.240.233, #234512
Pěkný den, najdu tu maminku, která začala dávat dítě ve dvou letech, alespoň na dva dny do jesliček ? Jak to prosím dítě zvládalo ? Potřebovala bych začít chodit do práce o něco víc a jelikož je Matyáš velmi kontaktní dítě, tak si i docela myslím, že by mu to prospělo.Nicméně budu ráda za vaše zkušenosti.
Jolana, 14.12.2020 9:58:23, IP: ***.***.38.220, #234875
Toto je podle mě hrozně individuální a také záleží na učitelkách, jakou mají zkušenost a jak dětí umí zvládat. Já mám dceru v jesličkách co má Trojská labuť a veliká spokojenost :). Malá poplakávala akorát ten první den, ale každou další návštěvu to bylo lepší a lepší
Radka, 26.12.2020 22:10:33, IP: ***.***.0.139, #234923
My bychom chtěli dát syna do trojské labutě taky, ale až příští rok, tak jsem ráda že čtu samé pozitivní hodnocení
Přidat příspěvek k tématu Jesličky ano x ne
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:28
3 reakcí

Smoothie mixér

Od oravi mám klasický tyčový a ten mi to ovoce taky dobře rozmixuje :)

Kája
včera14:11
5 reakcí

Výroba šperků

S fimo hmotou se pracuje hrozně dobře. Hezky drží tvar a hlavně je pak po zatvrdnutí odolná, což se mi na ní líbí.

Evik
25.1.22:24
35 reakcí

Zdravé hubnutí

No to zní zajímavě ! Ty dresingy by mě taky zajímaly, kde na ně bereš recepty ? :)

Mirka
25.1.19:24
5 reakcí

Beckmann

Uvidíte, že budete s batohem spokojená. Značka Beckmann je opravdu kvalitní a batohy má super a lehoučké.

Klára
25.1.18:05
5 reakcí

BIO křupky

Dobrý den, my kupujeme tyto mall.cz/deti-susenky/sunar-bio-krupky-party-mix-6x-45-g-cz-bio-003 Jsou tam namíchané různé druhy a na Mallu je mají za... (zkráceno)

Kateřina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.