Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Nestálá porucha os. + další

Diskuse - Nestálá porucha os. + další

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Michal Weissman, 23.06.2011 3:36:33, IP: ***.***.109.36, #137464
Zdravím, budu rád, když si přečtete tento můj příspěvek, popřípadě podpoříte, poradíte atd. Můj příběh chci zaměřit na začátek roku 2008, kdy jsem byl poprvé hospitalizován v psychiatrické léčebně - to mně bylo 20 let. Byl jsem na různých oděleních (uzavřených, i tzv"otevřených") těch hospitalizací bylo celkem jen pár - doslova. Jednou s doprovedem ale podruhé jsem byl násilím odvlečen RZP. No a diagnoza - těžká kompulsivně obsedantní porucha a nestálá emoční porucha osobnosti, k té obsedaci bych se moc nevrace, nebo jí nedával takovou podstatu, jako tomu druhýmu... je to v podstatě jako maniodepresivní psychoza - extrémní střídání nálad - z úplnýho zoufaství do extrémně výbušné láskyplné pohody... JE TO SÍLA!!! Už to nemůžu vystát... přemýšlým ve svých 23 letech neustále na sebevraždu, EEG nic nenašlo, vůči antipsychotikům (jinak se to potlačit nedá) jsem rezistentní. Byl jsem i dost agresivní, proto mě chtěli v léčebně i na elektrokonvulzivní terapii - to jsem odmítl. S tímto stavem prohlubují i deprese k psychiatrovi chodím - neustále mně říká že se může jednat o psychotickej rozvoj... Nevím, vnitřně už jsem na pokraji duševní smrti, v hlavně mně šrotuje to že mě nekdo pořád pronásleduje atd.atd. už se to fakt nedá, mám strach z další hospitalizace, neboť půjdu k lékařce. Tak díky za pozornost a ten kdo je na tom podobně s diagnozou, nebo i ten kdo se k tomu chce vyjádřit - napište - BUDU JENOM RÁD. Ahoj Michal.
Dědek, 23.06.2011 11:00:37, IP: ***.***.209.253, #137483
Michale, dej si vyšetřit clamydie pneumoniae negativní výsledek musí být 0,9 Ahoj D.
Sluníčko, 23.06.2011 14:07:59, IP: ***.***.38.66, #137502
Ty Tvoje problémy zní docela vážně. Možná to chce ještě vyzkoušet nějaké léky, z toho se sám nedostaneš. Jak víš, že jsi rezistentní vůči všem antipsychotikům? Třeba Ti nějaká sednou. Co lithium, to taky dávají ve vážnějších případech, prý je dost účinné. A proč jsi nezkusil případně i ty elektrošoky. Zdá se mi, že už to o moc horší být nemůže.
Přidat příspěvek k tématu Nestálá porucha os. + další
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.