Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Magrilan

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Mirek, 02.07.2011 17:44:51, IP: ***.***.25.97, #138432
Na agoru jsem dostal Magrilan,užíváte ho někdo?
Jana, 04.07.2011 8:26:29, IP: ***.***.25.97, #138588
Brala jsem ho asi měsíc,nesedl mi.
Tee, 22.08.2011 10:34:42, IP: ***.***.52.65, #145214
Beru ho... a prijde mi ze nema zadny ucinky
Jana, 15.06.2012 8:56:09, IP: ***.***.66.210, #164245
Měla jsem děsné deprese, zpomalená, unavená, jen spát a spát. Bolest dolních končetin. Užívám Magrilan a je mi dobře, jen hůř vidím do blízka, ale to fakt není podstatné. Hlavně, že je mi dobře. Netloustne se po něm. Chválím.
Petra, 22.10.2012 9:59:31, IP: ***.***.209.252, #170308
Teď jsem ho taky dostala. Máme dceru s ADHD a je to s ní náročný. V září ještě k tomu spáchal kamarád sebevraždu, a mě se špatně spalo, byla jsem unavená, podrážděná a za chvíli by mě asi kleplo, tak mi ho paní doktorka dala na vyzkoušení a řekla bych, že se to zlepšilo. V noci opravdu spím a jsem taková klidnější.
JARKA, 17.12.2021 19:03:36, IP: ***.***.233.195, #238753
Uzivam magrilan asi 3 mesiace a teraz aj druhy tyzden s Trittico na vecer. Mam problem zaspat a neviem nejak mi to nepomaha. Stale mam obavu ked uz treba spat ci zaspim Uz som minulu noc si dala stylnox polku o 3 rano aby som zaspala .Aj predtym som mala so spankom problem. Prosim poradte mi co mam robit .A teraz som prisla do Londyna na navstevu.Mam 65rokov a prekonala som aj covid pred rokom s lahsim priebehom Ďakujem pekne za odpoved. Jarka
ZdraveZit, 15.02.2022 12:15:18, IP: ***.***.240.67, #239028
Vážená paní, za vaše zdraví jste zodpovědná především vy a ne váš lékař. Lékař je především podnikatel a předepíše vám takový lék na kterém nejvíc vydělá, ze kterého má nejvyšší provize od farmaceutické společnosti. Magrilan je Fluoxetin, po celém světě znám pod obchodní značkou Prozac, pod kterou ji uvedla na trh americká firma Eli Lilly v roce 1988. V České republice se tento lék prodává také pod názvy Magrilan, Deprex, Defluox, Fluzak, Apo-Fluoxetine, Fluoxetin Ratiopharm a Fluoxetine Vitabalans. Nežádoucí účinky se vyskytují především na začátku léčby – průjem, pocení, bolest hlavy, sebevražedné tendence. Já s tímto lékem mám také zkušenosti, předepsala ho paní doktorka mému synovi, protože málomluvný a bojí se ostatních dětí. Ještě že jsem si našel informace o tomto léku. už jeho chemické složení napovídá, že to pro tělo nebude nic dobrého, benzenová jádra a fluor naznačují, že by mohlo jít spíše o jedovatou látku. Pátral jsem dál a našel jsem dokonce knihu o tomto léku. John Virapen - Nežádoucí účinek smrt. Ještě že jsem lék svému synovi nikdy nepodal, možná by už taky nebyl. Kniha se dá stáhnout na Ulozto. Uvědomte si že o léčbě a o tom jestli jsi předepsaný lék vezmete si rozhodnete sami, nebo jestli ho dáte svému dítěti. 80% léků je zbytečných ba i škodlivých a jen malá část zachraňuje životy. To že mnoho z nás trpí depresi je bohužel způsobeno naladěním společnosti, všude samé špatné zprávy, každý se na vás mračí, protivný šéf, znečištěný vzduch zima a málo Slunce. U dětí je to zase nevhodným systémem školství, škola je nebaví, jsou nuceny do učení, ve škole mají spolužáky, které se chovají nehezky. Další příčinou deprese i nevhodná strava a životospráva vůbec, nedostatek pohybu a spánku. Život v uzavřené místnosti, místo abychom ho trávili venku v přírodě. Jaké by to bylo žít ve světě kde by byl křišťálový vzduch s vůní moře a bylin a každý den slunce a teplo, všude svěží zeleň a k jídlu jen čerstvé ovoce a zelenina. Všichni by se usmívali a měli by se rádi. A každý by pracoval kdyby chtěl A měl by svoji práci rád, děti by se učily s chutí a přitom by si hráli. V takovém světě, a to jsem si jist, by nikdo depresí netrpěl…
Přidat příspěvek k tématu Magrilan
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.