Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Asentra

Síma, 7.3.2020 20:01:17, IP: ***.***.210.56, #233609
Je hodně špatný že mi je 13let a už mám předepsanou asentru 50(beru 1 tabletu ráno+Risperidon 1 tabletu večer)moje kamarádka (sestra v Opařanech)říká ,že je to špatná kombinace a ,že to nemám brát ,protože se ze mě jinak stane blázen. A chci se zeptat jestli má pravdu nebo jestli mi to pomůže a budu v pohodě. Strašně moc si přeju být v pohodě smát se a ne pořád brečet ,přemýšlet nad s**** a sebe************ chci být prostě normální holka.(důvody proč nad tím myslim sem psát nebudu jen nechci ,aby jste si mysleli, že jsem “moderní holka “prostě k tomu mám hodně důvodu a celkem i vážných.) (musim tam dát hvězdičky, protože mi to jinak nejde odeslat)
        Předchozí   1 .. 4567      Následující
Přidat příspěvek k tématu Asentra
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera13:20
452 reakcí

moroznik

Kúpila som moroznik od ukrajinky, ktorá chodí na Slovensko a tá mi tiež vravela o užívaní ráno a max. dávke 6 odmeriek.

Atevi
včera9:19
5 268 reakcí

rakovina slinivky břišní

Dobry den,moje maminka s touto nemocí žila 3 a půl roku.Nejprve podstoupila operaci pomocí nanoknife a chemoterapie.Rok byla uplně v pořádku.Po roce... (zkráceno)

Anonym
6.4.18:49
142 reakcí

zkušenosti s léčbou úzkosti a deprese

Deprese tvoří bakterie a viry- toxiny ,testy nemají cenu, bylinky a čistit tělo

anonym
6.4.0:11
1 reakcí

Nedostatek železa

Dobrý večer, před měsícem mi vyšel nedostatek železa při odběrech a na doporučení jsem si koupila tablety železa. Nedělají mi ale dobře, hledám... (zkráceno)

Elena
5.4.11:20
147 reakcí

vyčerpáni,unava,oslabena imunita

Od kolika let je ta betula vhodná ?

Lenka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.