Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Zinek

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Laura, 30.11.2020 19:19:09, IP: ***.***.44.180, #234808
Ahoj, zajímalo by mě jestli některá z vás užívá zinek ? Jestli ano tak k čemu je vůbec dobrý ?
Viki, 3.12.2020 19:05:28, IP: ***.***.225.195, #234826
Já užívám šumivé tablety se zinkem od Rosenpharma, zinek je dobrý pro zrak, plodnost, kosti, vlasy, nehty, pokožku a pomáhá urdžovat normální hladinu testosteronu v krvi.
Simona, 14.12.2020 13:59:47, IP: ***.***.38.220, #234876
Tak ono není ani od věci zkusit na ty vlasy, nehty a pleť kolagen :) ten má taky rosenpharma a s tím jsem spokojená moc. Nikdyj jsem tady těm doplňkům moc nevěřila, ale opravdu účinkují jak mají a o to větší mám pak radost z výsledku
Tereza, 27.12.2020 22:32:35, IP: ***.***.0.139, #234928
Po jak dlouhé době jste tady ty změny zhruba začaly pozorovat ?
Simona, 15.1.2021 23:49:44, IP: ***.***.45.208, #234985
No tak u toho kolagenu jsem po dvou měsících začala pozorovat razantní zlepšení pleti a cca po 4 měsících mi kadeřnice opěvovala nové podrosty :)
Přidat příspěvek k tématu Zinek
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:49
3 reakcí

Lucie

Zdravím, já na Ostropestřec teda nedám dopustit! Doporučila mi ho známá z lékárny a je výborný, beru ho už dlouho a moc mi pomohl a cítím se daleko... (zkráceno)

Luboš
dnes22:22
4 reakcí

Lehátko pro mimčo

Děkuji za tipy, mohla bych poprosit o vložení odkazu na e-shop Dětský růžek :) Moc děkuji!

Adéla
dnes22:14
4 reakcí

Imunita

Dobrý večer, kolostrum Betula je výborné. Mě na imunitu fakt pomohlo a to jsem vyzkoušela všechny možné vitamíny, i probiotika a nic. Pak mi známá... (zkráceno)

Klára
dnes11:51
181 reakcí

Agomelatin / Valdoxan /

Beru lamegon 50 Mgr to je jako valdoxan a 5 Mgr zalasta tato kombinace po 14 dnech zabírá na úzkost a deprese

Květa
včera22:06
5 reakcí

Obnova růstu vlasů

zkusila jsem všechno a vlasy stejně nerostly. Takže jsem si je nakonec nechala prodloužit klipama z clipinhair

Tamara
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.