Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Batoh pro syna

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Janina, 5.1.2021 22:15:53, IP: ***.***.32.181, #234947
Dobrý den, vybírám batoh pro syna, který je ve třetí třídě a nemůžu nic vybrat. Poradíte e-shop, kde mají velký výběr? Děkuji.
Danka, 8.1.2021 23:54:56, IP: ***.***.170.91, #234956
Dobrý den, zkuste se podívat na e-shop Zdravý batoh - mají norské batohy, které jsou fakt lehoučké a kvalitní.
Janina, 12.1.2021 15:51:13, IP: ***.***.179.3, #234962
Děkuji za doporučení - myslíte značku Beckmann? Pokud ano - batohy mají opravdu krásné a vypadají hodně kvalitně :)
Přidat příspěvek k tématu Batoh pro syna
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:49
3 reakcí

Lucie

Zdravím, já na Ostropestřec teda nedám dopustit! Doporučila mi ho známá z lékárny a je výborný, beru ho už dlouho a moc mi pomohl a cítím se daleko... (zkráceno)

Luboš
dnes22:22
4 reakcí

Lehátko pro mimčo

Děkuji za tipy, mohla bych poprosit o vložení odkazu na e-shop Dětský růžek :) Moc děkuji!

Adéla
dnes22:14
4 reakcí

Imunita

Dobrý večer, kolostrum Betula je výborné. Mě na imunitu fakt pomohlo a to jsem vyzkoušela všechny možné vitamíny, i probiotika a nic. Pak mi známá... (zkráceno)

Klára
dnes11:51
181 reakcí

Agomelatin / Valdoxan /

Beru lamegon 50 Mgr to je jako valdoxan a 5 Mgr zalasta tato kombinace po 14 dnech zabírá na úzkost a deprese

Květa
včera22:06
5 reakcí

Obnova růstu vlasů

zkusila jsem všechno a vlasy stejně nerostly. Takže jsem si je nakonec nechala prodloužit klipama z clipinhair

Tamara
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.