Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Hořčíkové injekce

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Anonym, 30.1.2020 10:32:34, IP: ***.***.242.151, #233436
Dobrý den, z krve mi zjistili nedostatek hořčíku a můj praktický lékař mi předepsal hořčíkové injekce do svalu. Mám z nich obavy,protože jsem se dočetla, že jsou dosti bolestivé a já se všeobecně injekcí bojím. Máte s nimi někdo zkušenosti?
Přidat příspěvek k tématu Hořčíkové injekce
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:58
3 reakcí

Sérum na vrásky

Holky a nevíte, jestli tu řadu s retinolem můžu používat, i když jsem těhotná? Co jsem četla, tak retinol se moc v těhotenství nedeporučuje.

Jolana
dnes12:46
358 reakcí

Punčochy a muži

Kočka běžela do lesa a pes ,se za ní zaběhl.

Anonym
dnes8:50
60 reakcí

Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Operace jsem se hodně bála, ale kamarádka na ní byla před několika lety a dodala mi odvahy svojí zkušeností, s doktorem z oční kliniky Horní... (zkráceno)

Karolína
včera19:40
2 reakcí

Doplňky stravy od N-Medical

Dobrý večer, já od nich kupuju už dlouho doplněk Hyaluron. Ten krásně funguje na hydrataci pokožky.

Lucka
včera16:12
3 reakcí

Doplňky stravy pro domácí mazlíčky

Holky, dívala jsem se, že jde o zdravotní doplňky, které jinde než na veterinarni-lekarna-online.cz neseženete. Jsou zase jiné než klasické... (zkráceno)

Adéla
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.