Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Plíseň nohou

Lisák, 15.07.2019 13:12:11, IP: ***.***.150.18, #232013
Zdravím, přečetl jsem si skoro všechny stesky i rady jak na to. Mohu potvrdit, že chytrá houba opravdu nefunguje na všechno. Vyzkoušel jsem po delším hledání "Myco-Decidin" a pomohl i při plísni pod nehty (na sto procent). Ovšem bohužel jak už to u nás bývá, že lék nebo přípravek který je opravdu účinný tak se jeho výroba zruší.Od konce roku 2017 se již nedá sehnat.Vyráběla jej Opava-Komárov. Já ho naposled sehnal v na netu v lekárně v Košicích.
Tereza, 27.03.2021 0:42:05, IP: ***.***.101.129, #235403
Pokud jste už vyzkoušel všechno a nic na plíseň nefunguje, tak bych vyzkoušela ještě produkty od firmy sapex-pedikura .cz. Prodávají profesionální vybavení do salonů, ale taky třeba protiplísňové prostředky pro domácí použití. Mně hodně pomohla tinktura Yavatop, ale určitě můžete vyzkoušet i jiné produkty.
miluska, 03.11.2021 9:01:10, IP: ***.***.179.7, #238601
Na plisen nohou zakoupit sprej proti plisni do bot,je to i na kuzi prodava se v lekarne. postizeny nehet se musi uplne odstrihnout az po zdravou tkan.Pokud nehet neodstrihnete nikdy se toho uplne nezbavite. Nehty strihat na kratko aby se sprej dostal kam je potreba.Nebojte se to odtrihnout neboli to protoze nehet neni prirostly.Do dvou mesicu mate krasne nove nehty, mam to vyzkousene sama na sobe.Krasny den.
miluska, 03.11.2021 9:24:57, IP: ***.***.179.7, #238602
Jeste jedna dulezita rada.Nohy umat mydlem osusit do papirovych uterek ne do rucniku,ostrihat ke zdrave casti, muze to mit treba tvar schodu.Nebojte se to vystrihat uplne k zdrave casti. Po ostrihani umyt mydlem oplachnout osusit a nastrikat sprejem proti plisni do bot.Prstem objet kolem nehtu nastrikat i mezi prsty.Nehet vam krasne doroste a spojise. Je nutne koupit nove boty nebo je poradne vyprat proplachnout dezinfekci a po ususeni vystrikat tim sprejem do bot.Kupte si radeji dva nena za dva kolem 160 korun prispevek pisi poprve v zivote,moc to neovladam prosim kdo to umi at to nejak rozsiri opravdu Vam to pomuze. Krasny den.
Stana, 26.01.2022 10:55:28, IP: ***.***.110.29, #238928
Pokud máte problémy s plísní na nohou, nařeďte si ocet s vodou a ponořte do lázně nohy, stačí 1 minuta. Pila bych jedlou sodu tak 2x denně 3 dny po sobě, tu obyčejnou z potravin. Škoda peněz za drahé masti, tohle je účinné, ale jde to zevnitř, je třeba upravit stravu.
Pavla, 21.03.2023 17:13:35, IP: ***.***.56.248, #241588
Dobrý den,dlouhodobě bojuji s plísní na nehtech, vyzkoušela jsem toho spousty, ale zatím jsem nenašla nic co by s tím pomohlo. Zkoušela jsem i babské rady, ale také bez efektu. Je tu někdo kdo měl stejný problém a pomohlo mu na to něco nebo s tím nic neudělám?
Zdenka, 27.03.2023 11:46:35, IP: ***.***.161.15, #241613
Mě na nehtovou plíseň pomohl pryskyřicový lak Abicin, používala jsem ho 2x týdně a do 2 měsíců byla plíseň pryč, takže ho doporučuji každému kdo se tímto problémem potýká.
Pavla, 04.04.2023 10:13:26, IP: ***.***.56.231, #241637
Opravdu pomůže, tak pokud na tom budu stejně, tak Ti budu nesmírně vděčná, protože jsem z toho už zoufalá.
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Plíseň nohou
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.