Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

petr, 31.07.2017 20:23:33, IP: ***.***.168.202, #208349
tam najdete opravdu silné přípravky - nejsou to žádné odvary ze sena a alatern. léčba není zajímavá pro biznis pro fama firmy to je špatné nezajívavé takže se o ni ani moc nemluví - každý věří foktorum a zadělává si na další a další problémy - a jak se ohanite temi supy - tak ano jsou tady chmatáci co se snaží vás napálit a prodat zázraky - což ale neni muj případ !!! tim bych ale alt. lečbu nedosuzoval
Honza, 31.07.2017 22:15:46, IP: ***.***.220.184, #208351
Neodsuzuji ji, ale uvedl jsem dostatek důvodů, proč ji zkrátka neuznávám. Podstatných a bezpochybnitelných. Ale nebudu se přít. Vy prostě stále nechcete pochopit tu základní podstatu = chcete řešit a "léčit" něco, co defacto není nemoc, zatímco já se snažím ne přežít ale prožít svůj zbývající čas. Na tuto neplodnou diskusi jej věnovat nebudu, mám jej poměrně málo....
Milena, 01.08.2017 1:06:32, IP: ***.***.20.130, #208352
žádná alternatívní léčba na slinivku neplatí
petr, 01.08.2017 13:45:22, IP: ***.***.233.133, #208360
mileno no nebudu už vás komentovat a všechny zastánce klasické onko léčby především slinivky - je to váš názor vaše rozhodnutí a přesvědčení - klasická onko léčba slinivky vám prakticky nic nenabídne je to nepochopitelné jak jsou lidi zabednění :(((( ano jdite všichni do chemo máte 100% jistototu 100% to je slušná šance +- rok plus další negativní projevy chemoterapie k tomu
Honza, 01.08.2017 16:16:32, IP: ***.***.220.184, #208366
V jedné větě "nebudu komentovat", hned v té následující jsou ale lidé s jiným názorem "zabednění"...čtete jen to, co sám píšete ale už ne to; co píší jiní. Evidentně máte jakousi vnitřní potřebu si foukat své ego. Ale opravdu si nemyslím, že právě tato diskuse je tím správným prostředím.... nechcete už opravdu zavřít alespoň v tomto vláknu svá ústa a jít tam, kde Vaše duchaplnosti možná někdo icení ? Již jste více, než trapný.... nebo Vám to nevadí ?....
petr, 01.08.2017 18:49:30, IP: ***.***.168.202, #208371
ok mějte se fajn - hodně síly v boji - myslel jsem to v dobrém
Ivhuska, 02.08.2017 20:48:07, IP: ***.***.134.202, #208398
Jana: Jani moc děkuji za zprávu :-) Ted jdu 8.8. Na magnetickou rezonanci tenkého střeva a i když to bude negativní tak mi prý snad konečně napíší to vyšetření slinivky endosonografem. Hrozně mě totiž bolí po jídle okolo pupika a také lékařka říkala,že by tam mohly být srusty nebo něco. V Ikemu mi zase řekli,že když mě současně celou dobu trápí hlen v nosohltanu,tudiz pálení sliznice, pořád mě totiž jako pálí v krku, mohla by to být oslabena nebo málo fungující slinivka. A ta bolest pod levým,zebrem je tak zvláštně neprijemna. Ale zatím chuť k jídlu mám,tak se snažím jíst zdravě i když to mic nepomáhá. Zkoušeli mi nasadit i kreol,ale i s ním bolesti po jídle přetrvávají. Snažím se byt v klidu,ake jak to začne bolet,tak mě strach prepadne. Bolesti mám po jídle právě nejvíce okolo pupiku. Dneska jsem byla na kontrole v Plzni na diagnostice NLS, nevím jestli jste i ní slyšela a jestli jí mohu věřit,ale slinivku to ukázalo,ale prý jako oslabenou, prý tam nic patogeniho není,což se tedy shoduje s CT vyšetřením. Ale ve střevech nic špatného neukazalo tak aspoň uvidím jak je přístroj přesný. Tak snad se už na to brzy přijde,protože se těžko takhle starám o malou a hlavně od května nevím pořád co mě bolí. I lékař se mnou souhlasí,že tím jak to trvá dlouho tak je ta psychika narušena a je to prý normální,každý se bojí. Ještě mi také dnes pro jistotu udělali RTG páteře a hrudníku,jestli je tam vše v pořádku. Opravdu moc děkuji,že jste mi napsala. Určitě napíšu jak vyšetření dopadla. Honza mi tady radil ať se domáham vyšetření tak proto dělám maximum a nedám jim pokoj. Našla jsem si i nemocnici v Pardubicích,kde by vyšetření 6.9. mohly provést i bez zadanky s tří denní hospitalizaci. Jani dekuji.
Ivhuska, 02.08.2017 20:54:34, IP: ***.***.134.202, #208399
Pro Janu: oprava v textu výše...: po kreolu bolesti neprestavaji.
Jana, 03.08.2017 13:06:29, IP: ***.***.34.52, #208416
.. kolegyni to právě bolelo pod levými žebry a dost hluboko, přitom měla přirostlé tlusté střevo k pobřišnici a vejcovod ke střevu. Nemohla chudák pro bolest spát ani sedět a dělalo se stále nevolno na zvracení. Ony se ty bolesti v břiše hodně přenášejí a těžko lokalizují. A srůsty dokáží bolet opravdu hodně a dokáží neskutečně potrápit. Sono tenkého střeva také může ukázat třeba na zúžení v části tenkého střeva, které by odpovídalo křečím po jídle, což se dá operativně řešit, v okolí jsme se s tím také už setkali u mladé dívky. Určitě Vám to dobře dopadne, nebojte se..držím moc palečky :)
Ivhuska, 03.08.2017 13:59:05, IP: ***.***.134.202, #208418
Pro Janu: mě dělali laparoskopii v roce 2015, když jsem nemohla otěhotnět a to bylo tenkrát v pořádku. Ale máte pravdu,že to bolí hodně když sedím nebo se hybu, přijde mi jak když si to tam mackam. Bolí to i na dotek jak u pupika tak pod zebry. Někdy je den lepší a někdy to bolí víc. Pangrol ani kreol na to nepomáhá. Pocit na zvracení občas mívám,ale ne tak často. Záda bolí take jen na levé straně a ne pokaždé. Po jídle okolo toho pupika,to je bolest hrozná a trvá vždy tak půl hodiny. No jsem zvědavá. Děkuji Jani.
Honza, 04.08.2017 17:49:36, IP: ***.***.220.184, #208443
Tak se po pár dnech zase ozývám. Situace se dnes mění už doslova každý den, bohužel směrem dolů. Ale na druhou stranu, stále více mne překvapuje, co všechno je člověk schopen "objevit", i této situaci. Například jsem dnes už prakticky neschopný se pohybovat, stal se ze mne ze dne na den 100% ležák na kolečkovém křesle, pořídili jsem si domů polohovací lůžko se skvělou moderní matrací proti proleženináma, která by měla proleženinám předcházet a je skutečně úžasná. Leží se na ni skvěle, kompresor v jejich částech neustále "přelévá" vzduch mezi jednotlivými "polštářky" a tím má zamezit jejich vzniku. Má prvotní zkušenost s touto matrací je skvělá, s různými matracemi s tzv. paměťovou pěnou atd. se to nedá srovnat ani omylem. To je jen klasický marketingový tah. A nevěřili byste, co zábavy si člověk užije, když se učí jezdit na kolečkovém křesle. Již dlouho jsme se doma tolik nenasmáli, ale zatím to odnesl jen jeden talíř, sklenička a palec mé manželky :-) Takže jsem se i s tímto dokázal poměrně rychle smířt. :-) Je to opět, jako ve všem v životě o pohledu na svět kolem sebe, najít sám v sobě i v těžkých situacích důvod se zasmát a nedívat se na vše tak tragicky.
Honza, 04.08.2017 21:02:30, IP: ***.***.3.15, #208445
Ivhuska: Jak jsem psal, bolesti nejsou normální a jestli vám udělají i ten sono ultrazvuk, budete vědět Vy i doktoři, co a jak. A opravdu to nemusí být hned rakovina, i když samozřejmě to nejhorší napadne přirozeně každého. Múže to být "jen" nějaký zánět a nebo něco méně závažného, co se dá dnes už léčit. Jste ještě opravdu poměrně mladá, takže poznámce doktora o Vašem věku se nedivím. Navíc, sono ultrazvuk nemůže dělat jakykoliv lékař, je to vysoce odborné vyšetření s potřebou zkušeností. U nás jej dělá jen primář interny. Měl jsem tenkrát trochu štěstí, že se mu uvolnilo v jeho programu "okno". Ale je dobře, že jste je k němu "dotlačila" a držím Vám palce, aby se Vaše černé obavy z nejhoršího nenaplnily. Budu na Vás myslet :-)
Honza, 05.08.2017 0:37:06, IP: ***.***.220.184, #208449
Eve. Děkuji za vaše milá slova. Ne, nevěřím, že někdo v dohledné době dokáže najít nějaký "universální lék" na rakovinu. A to z důvodů, které jsem zde opakovaně popsal - 1,) nejedná se o nemoc 2.) každý člověk je unikátní originál a co může pomoci jednomu, jiného může zabít. Doslova. Z toho pramení má skepse k všelijakým alternativám, a to zdaleka nejenom v tomto případě... Ty alternativy mají jediný účel - přiživit se NE na utrpení, ti to "mají spočítané", ale na utrpení jejich zoufalých blízkým někde "v koutě. Nic víc. Musíme tam všichni, je to jen o tom, JAK. Jediná energie, kterou máte je ta Vaše, držte si jí a soustřeďte ji tedy do sebe samotné. Ne, nepomůže Vám hned teď a už vůbec Vás neuzdraví, ale dá Vám tu sílu Vám zbývající čas PROŽÍT a ne přežít. A věřte, jestli Vám i jiným moje slova alespoň trochu pomáhají "zvednout hlavu", jsem tomu rád.
Ivhuska, 06.08.2017 20:35:36, IP: ***.***.134.202, #208484
Pro Honzu: Myslím na Vás Honzo, jak Vam je?? Posílám hodně moc síly
eva, 06.08.2017 20:45:24, IP: ***.***.209.164, #208485
Honzo, připojuju se k Ivhusce. Myslím na Vás v podstatě skoro pořád, hodně jste mi srovnal hlavu, nikdy Vám to nezapomenu. Zasloužil byste si se uzdravit už jenom za to, co sem píšete.
        Předchozí   1 .. 299300301302303304305 .. 327      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.