Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

Honza, 06.08.2017 23:13:52, IP: ***.***.220.184, #208486
Děkuji za vaše milá slova povzbuzení, moc mi pomáhají a mám upřimnou radost z toho, že i já mohu těmi svými pomoci i vám. Poslední dva dny si doslova užívám, že mohu jet s manželkou a s našim westíkem Maxem na procházku. A všímám si dnes i takových maličkostí, jako jsou třeba straky a nebo vůně čerstvě posekané trávy apod. Již před delší dobou jsem se naučil rozlišovat mezi tím, co CHCI mít a tím, co skutečně potřebuji a tím jsem vyřešil i mnoho svých dříve netušených "problémů". Například i to, že ke skutečně spokojenému životu potřebuji maximálně 1/10 všeho, co jsem dříve CHTĚL a musel mít. A nyní, kdy posledních 6 měsíců kráčím ke konci si ještě daleko více vážím skutečných pokladů. Nejsou to peníze, žádný majetek a není to ani falešná láska ale skutečné VZTAHY. Právě v takových chvílích se mnozí lidé z okolí projevují v pravém světle. Bohužel někdy i lidé z blízkého okolí, v mém případě jde o mého bratra, který se za celých půl roku ozval jen jednou trapnou SMS . "jak Ti je"a to bylo vše.... Ale naopak z jeho rodiny se nadherně projevila jeho dcera, který neposílá SMS ale volá, přijede někdy na krátkou návštěvu si pokecat, snaží se také smát a je fajn :-) Ale nezlobím se na bratra. Je to jeho život a jeho vizitka, i když ne právě positivní.... Ale kdo mi dělá největší radost jsou obě moje dcerky, které jsou sice nyní na táboře jako vedoucí s malými dětmi ale přesto 3x denně volají, ujišťují mne, jak mne mají rádi a doufám, že se jich ještě dočkám. A největší radost mám ze své manželky. Nikdy jsem nevěřil, že je v ní tolik dobré duše. Zůstala se mnou doma, opustila dobře placenou práci a je dnes mým skutečně nejbližším člověkem, který mi pomůže úplně se vším, krmí mne, vykoupe, pohladí mne, přitulí se a dnes jsem opravdu šťastný člověk. Neexistuje způsob ani slova, jak bych jim poděkoval...To "světlo na konci tunelu" je stále jasnější, vidím to a hlavně cítím, že už se jedná jen o dny a ne týdny, kdy k němu dorazím. Ale nebojím se smrti a dnes už díky těm krásným VZTAHUM v rodině se nebojím ani toho umírání :-) Fyzické bolesti se dají dnes řešit medikamenty a ty duchovní bolesti vám vyřeší právě ty OPRAVDOVÉ VZTAHY. Ne peníze, ne majetek, žádné věci, to vše je pomíjivé. Snažte se proto co nejvíce, ať již jako postižení ale i jako blízcí soustředit se jen na ty vztahy. Nemusíte mít stovky "přátel", jako na nějakém fajsbůku, stačí jeden jediný - ten opravdový. Dávejte svým blízkým co nejvíce lásky, neplačte nad nimi, snažte se společně s nimi smát se a vysmát se mrti do očí a neuvěříte, jak to pomůže nejenom jim, ale i vám. A nezlobte se na ty, kteří to necítí, jako vy. Taková zloba je jen ztrátou energie a času a ani jednoho už nemáte na rozdávání. A takoví lidé vám přece vůbec za tu energii a čas nestojí :-) Jdu si lehnout, ale když mi to ještě síla dovolí, rád sem ještě přijdu. Hodně štěstí.
Anonym, 07.08.2017 0:11:34, IP: ***.***.209.164, #208487
Honzo, jste největší frajer, jakého jsem v životě poznala, moc si vážím Vás i Vaší manželky, pohlaďte za mě Vašeho Maxíka, mávám na dobrou noc, e.
eva, 07.08.2017 0:14:44, IP: ***.***.209.164, #208488
zapomněla jsem se přihlásit, pro Honzu před chvílí jsem psala já ,e
Milena, 07.08.2017 2:39:11, IP: ***.***.20.167, #208490
Honzo čtu vaše hezké příspěvky, jste silná pozitivní osobnost, škoda že jste odmítnul chemoterapii,přeji vám hodně štěstí
Anonym, 07.08.2017 3:02:12, IP: ***.***.220.184, #208491
Odmítl jsem chemoterapii z jediného důvodu - chtěl jsem svůj zbývající čas PROŽÍT a ne přežít. A prožívám jej bez zásadních fyzických bolestí, možná s určitými omezeními v jídle a v pohybu, ale s tím se dá žít. Díky tomu jsem ale také poprvé v životě opravdu ŠŤASTNÝ, a to v pravém smyslu toho slova. :-) Štěstí není o nějakém fyzickém komfortu života ale o vztazích s nejbližími, s těmi, které má člověk rád. :-)
Honza, 07.08.2017 3:05:25, IP: ***.***.220.184, #208492
Předchozí příspěvek jsem psal já - Honza. Nějak jsem se zapoměl přihlásit...:-)
mireček, 07.08.2017 10:49:50, IP: ***.***.225.60, #208496
....před chvílí jsem dočetl článek o použití H2O2..... ruským doktorem
Ivhuska, 07.08.2017 15:19:06, IP: ***.***.134.202, #208501
Pro Honzu: napsal jste to krásně, pravdivě,úplně jste mě rozplakal.....tolik vás obdivuji i vaší ženu. Posílám Vám moc síly a hlavně žádné bolesti. Já mám zase dnes bolesti,včera bylo líp :-( zítra už mě čeká v deset hodin magneticka rezonance, moc se bojím. Moje dcerka dnes poprvé řekla máma a začala lézt, je nádherná a přeji si aby vše dobře dopadlo. Držte se Honzo!
Honza, 07.08.2017 21:17:32, IP: ***.***.220.184, #208512
Ivhuska : budu na Vás myslet a držet palce. :-)
Ivhuska, 07.08.2017 23:21:35, IP: ***.***.134.202, #208514
Nevíte někdo zda se chronický zánět slinivky prokáže na Mag.rezonanci?
Anonym, 08.08.2017 22:15:30, IP: ***.***.117.39, #208537
Honzo: máte můj obdiv, všechno co jste napsal jsem přečetla jedním dechem a je v tom hluboké poznání a pravda ke které člověk dojde až ke konci své cesty. Přečetla jsem celou diskuzi, ale Vaše články mě nejvíc zasáhly na duši (až jsem si poplakala). Děkuji Vám za Vaši upřímnost a otevřenost a že jste našel sílu sem napsat. Moc si Vás vážím.
Anonym, 09.08.2017 7:43:40, IP: ***.***.242.248, #208547
(N)
Miška, 10.08.2017 22:02:17, IP: ***.***.11.135, #208586
Dobrý den, můžete mi poradit; otec od úterý pořád škytá a nejde to zastavit ani Deganem. Máte někdo nějaký tip či radu? Děkuji předem.
Ivhuska, 11.08.2017 19:54:46, IP: ***.***.134.202, #208595
Pro Honzu: Honzo jste v pořádku?
Honza, 12.08.2017 14:06:32, IP: ***.***.220.184, #208610
Yvhuska - Ale jo, ještě dýchám, ale posledni dny už mi do smíchu moc není.... a co Vy, jak Vam dopadlo vysetreni ? Snad dobře.
        Předchozí   1 .. 300301302303304305306 .. 327      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.