Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Punčochy a muži

Mirek, 12.3.2019 8:36:57, IP: ***.***.121.236, #231052
Jednou jsem se v škole posmíval klukovi v punčocháčích a krátkych kalhotách. Učitelka to řekla mamince a ráno jsem už štrádoval do školy v kraťasech a punčocháčích.
Vinco, 13.3.2019 9:42:48, IP: ***.***.52.38, #231057
Mne sa raz spolužiak posmieval za pančucháče a tak som sa jeho mamy spýtal, či je to pravda, že Dodo nemusí nosiť pančušky pod nohavice. A bolo vymaľované, tiež ich "veľmi rád" nosil aj v dni keď bol telocvik.
Jiří, 26.3.2019 0:57:08, IP: ***.***.59.241, #231184
Ať si každý nosí, co se mu líbí. Líbí se mi nosit punčocháče, tak je nosím. Když se to někomu nelíbí ať je nenosí.
        Předchozí   1 .. 3456      Následující
Přidat příspěvek k tématu Punčochy a muži
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes8:22
7 reakcí

Sauna a zdraví

Podívej se na Adrop, mají tam plno wellness pobytů, a když jsem tam teď hledala, tak myslím, že jsem tam viděla i jeden pro borce.

Hana
dnes2:23
13 reakcí

Granule pro psy

Sona: to se divim, u nas Brit frčí jak v granulích, tak v konzervách

Eva
dnes0:57
83 reakcí

Punčochy a muži

Ať si každý nosí, co se mu líbí. Líbí se mi nosit punčocháče, tak je nosím. Když se to někomu nelíbí ať je nenosí.

Jiří
včera22:55
26 reakcí

Jak rychle zhubnout?

K čemu rychle hubnout? Chceš hubnout na focení nebo na nějakou soutěž nebo se chceš cítit dobře dalších pár let? .)

Martin
včera21:47
105 reakcí

Nachlazeni a leky?

Myslím, že ho používá hodně velké množství lidí, protože je opravdu nejlepší.

Petra
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.