Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Beruška7, 11.03.2017 17:31:13, IP: ***.***.49.171, #205128
no já se nestačím divit, co se tady děje a velice se tomu směju. Také si chválím pana Petra K a také ho považzji za nejlepšího. Ale velice se směju těm zopufalým podvodnicím co si hrají na kartářky a co pod stejnou ip adresou píšou pomluvy a jsou vzteky bez sebe, že si ho tolik lidí chválí. Pokud Vím Petr má vše vpořádku, já sama dělám na finančním úřadě. Co ale vím, že tyto pom,luvy už řeší policie. Je zajímavé vědět, že tahle podvodnice, co tu lže a pom,louvá má problémy se zákopnem a dělá to načerno a proto si na ní došlápnu a zjistím si zda Hochwalderová a další, co si na sebe píčí samochvály platí daně a předám podnět na PČR. Takže nyní to máte milé dámy jasné a půjdete zase dělat uklízečky. Jen ať se tady vzteky umlátí, že má Petr hodně lidí a dost peněz, také platí za to velké .daně, ale tyhle podvodnice, na ty si od teď došlápnu...Co se týká účtenky a co tady nějaká blbka lže o účtence, žádnou nepotřebujete, protože na to EET zatím nevztahuje.
toto se libi, 11.03.2017 18:09:03, IP: ***.***.49.171, #205133
tento komentar dokonale vystihuje, to, co se zde deje.. Pribyslavska A, 21.11.2016 19:11:48, IP: ***.***.16.77, #203115 Koukam, ze se tady kartarky zase pomlouvaji a hadaji, nejspise to je jedna a ta sama primitivni osoba alias molekula, mimozemstan. Zde Praha.. pod jednym nickem, ponejvice uotic na toho nejlepsiho Petra K z Brna.. To, co pise jsou lzi a ta podvodnice ukazuje, ze je asi psychicky nemocna. Ja mam s Petrem K vyborne zkusenosti to za prve, za druhe bere vic jak 2000, za treti je to velmi slusny a skromny, vzdelany pan a nehada se ani nenadava, a to u nej bylo hodne mnou doporucenych kartarek. Takze je hned kazdemu jasne, ze zde pomlouva nejaka psychicky nemocna osoba. Ja jsem basolvovala nekolik vykladu Petra online a bylo to super, nemusela jsem nikam jezdit a hodne mi dokazal poradit.Jinak ja osobne jsem prosla take hodne kartarek a Petr K se mi jevi jako opravdu nejlepsi, stejne jak tu lide pisi.. tento komentar jsem nasla na jinem foru a libil se mi, tak jej pridavam.. O ezoteriku a alternativní medicínu se zajímám už řadu let a také jsem navštívila hodně kartářek. Je to smutné, kolik lidí dnes vykládá karty a ani ezoterice nerozumí. Dostala jsem pak kontakt na pana Petra K z Brna, který byl sice drahý, ale všude si ho lidé chválí tak jako zde. To je opravdu asi nejlepší člověk v oboru a hlavně mě hodně posunul na mé cestě, ačkoli jsem měla pocit že už vím hodně tak mi vyprávěl o výzkumech a věcech, ke kterým se moc lidí nedostane. Je to vskutku velmi moudrý a osvícený pán a doporučovala bych ho těm, co hledají svou životní cestu, mají partnerské nebo zdravotní problémy. povídala jsem si s ním chvíli po výkladu a bylo to tak moc zajímavé. Takže za sebe také doporučuji.
Hanka, 11.03.2017 19:06:32, IP: ***.***.49.171, #205146
no já se nestačím divit, co se tady děje a velice se tomu směju. Také si chválím pana Petra K a také ho považzji za nejlepšího. Ale velice se směju těm zopufalým podvodnicím co si hrají na kartářky a co pod stejnou ip adresou píšou pomluvy a jsou vzteky bez sebe, že si ho tolik lidí chválí. Pokud Vím Petr má vše vpořádku, já sama dělám na finančním úřadě. Co ale vím, že tyto pom,luvy už řeší policie. Je zajímavé vědět, že tahle podvodnice, co tu lže a pom,louvá má problémy se zákopnem a dělá to načerno a proto si na ní došlápnu a zjistím si zda Hochwalderová a další, co si na sebe píčí samochvály platí daně a předám podnět na PČR. Takže nyní to máte milé dámy jasné a půjdete zase dělat uklízečky. Jen ať se tady vzteky umlátí, že má Petr hodně lidí a dost peněz, také platí za to velké .daně, ale tyhle podvodnice, na ty si od teď došlápnu...Co se týká účtenky a co tady nějaká blbka lže o účtence, žádnou nepotřebujete, protože na to EET zatím nevztahuje.
Jitka, 11.03.2017 19:22:36, IP: ***.***.49.171, #205147
jsem taky ráda, že si na podvodné kartářky došlápne finanční úřad, co se Petra týče, ten je ok, mě útenku dal. A jak psala Beruška, je načase aby si na ty podvodnice někdo došlápnul. Mě se také nic nesplnilo, co mi jakoby předpověděly.
z FÚ, 11.03.2017 19:29:48, IP: ***.***.49.171, #205148
To už nechte na nás, jestli p.Kulík platí daně v pořádku. Ale děkuji Vám za upozornění. Nebýt tady toho humbuku, asi bychom si toho nevšimli. To je již dnes třetí případ, kdy lidi neadekvátně reagují a tím udělají z podnikatele podezřelého. Potom máme práci lehkou.
Honza, 11.03.2017 19:30:24, IP: ***.***.49.171, #205149
Co se tu zas děje ?? Kartářky se zase pomlouvají a závidí? A od kdy se pacientkám na psychiatrii říká zdravotní sestry ?
Jitka, 11.03.2017 19:32:13, IP: ***.***.49.171, #205150
psychiopatka si tu hraje na finační úřad Honzíku. Asi mají dnes v blázinci den internetu hihi
Honza, 11.03.2017 19:58:25, IP: ***.***.49.171, #205152
no ona si to policie prošetří, vydávat se podvodně za finanční úřad a pomlouvat je trestné..
Dana, 12.03.2017 11:25:11, IP: ***.***.49.171, #205168
Hanka, 11.3.2017 18:54:51, IP: ***.***.49.171, #205139 no já se nestačím divit, co se tady děje a velice se tomu směju. Také si chválím pana Petra K a také ho považzji za nejlepšího. Ale velice se směju těm zopufalým podvodnicím co si hrají na kartářky a co pod stejnou ip adresou píšou pomluvy a jsou vzteky bez sebe, že si ho tolik lidí chválí. Pokud Vím Petr má vše vpořádku, já sama dělám na finančním úřadě. Co ale vím, že tyto pom,luvy už řeší policie. Je zajímavé vědět, že tahle podvodnice, co tu lže a pom,louvá má problémy se zákopnem a dělá to načerno a proto si na ní došlápnu a zjistím si zda Hochwalderová a další, co si na sebe píčí samochvály platí daně a předám podnět na PČR. Takže nyní to máte milé dámy jasné a půjdete zase dělat uklízečky. Jen ať se tady vzteky umlátí, že má Petr hodně lidí a dost peněz, také platí za to velké .daně, ale tyhle podvodnice, na ty si od teď došlápnu...Co se týká účtenky a co tady nějaká blbka lže o účtence, žádnou nepotřebujete, protože na to EET zatím nevztahuje.
Milča, 12.03.2017 11:37:47, IP: ***.***.49.171, #205169
toto jsem našla na doktorka.cz, a je nám všem jasné, že tahle psychopatka dělá ty samé pomluvy a podvody i jinde... ja zde ctu ale neco uplne jineho, ze si Petra vsude chvali a hodne moc lidi ho povazuje za nejlepsiho, ale s tim se nemuze psychopatka jako ty smirit a tupe zarli a pomlouva. Take jsem cetla, ze uz to resi policie a ja sama v pondeli podavam podnet na policii, protoze pomluvy jsou trestne a pokud si myslis , ze se schovas na internetu, tak to jsi na velkem omylu. premyslela jsem o tom, co s zde deje a to co pise Micky v komentari je pravda, jsi opravdu dudsevne nemocna. Takovi lide jako Petr K budou mit stale hodne lidi a penez a ty muzes jen tupe zavidet, ale jen do doby nez si te najde policie.
Jejda, 12.03.2017 13:08:22, IP: ***.***.49.171, #205173
zase tě na psychiatrii pustili k netu? Jsi pro srandu králíkům. A jestli toto píše Petr osobně, tak na něj hoďte síť. Ale hlavně aby to účetnictví měl v pořádku....
Anonym, 12.03.2017 13:10:53, IP: ***.***.49.171, #205174
Co to znamená " pai doktork" ?
opakovani, 12.03.2017 13:27:04, IP: ***.***.49.171, #205176
Honza, 11.3.2017 19:58:25, IP: ***.***.49.171, #205152 no ona si to policie prošetří, vydávat se podvodně za finanční úřad a pomlouvat je trestné..
souhlasím, 12.03.2017 14:51:52, IP: ***.***.49.171, #205177
pořád tady Petr napadá a pomlouvá ostatní kartářky, takže patří do lochu. A ten blázen, Beruška, co se tady vydává za pracovnici FÚ, to si vypije do dna.
Majina, 12.03.2017 15:46:42, IP: ***.***.49.171, #205178
Honzo máš naprostou pravdu, už to zde nějaký čas sleduji a je načase tuto psychopatku konečně dát na policii. Celou dobu tady pod stejnou adresou a stále si mění přezdívky, pomlouvá Petra a jiné kartářky. Také v pondělí dám podnět ka policii a píši administrátorům
        Předchozí   1 .. 195196197198199200201 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.