Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

opakují, 20.03.2017 8:17:25, IP: ***.***.49.171, #205394
Hochwaldova, 2.3.2017 11:40:20 Já bych také doporučila pana Petra K z Brna. Jsem doktorka a nevyhledávám takové služby, ale jak to bývá, někdy chce člověk vědět více. Musím k tomu říci, že mnoho lidí zde má pravdu, že pan Petr je opravdu výjimečný v tom, co ví, co dělá a umí, ale hlavně opravdu umí pomoci a nasměrovat. Byla jsem předtím ještě u 2 kartářek. Na rozdíl od nich má Petr opravdu znalosti a dokáže skvěle vysvětlit, hodně mě zaujaly jeho znalosti o výzkumech, velmi rozumně a moudře mluvil i o ezoterice v souvislosti s výzkumy. Na rozdíl od něho ty ostatní kartářky opravdu jen papouškují své „neznalosti“ o ezoterice, bez pochopení, bez vzdělání. Mnoho lidí zde píše cosi, že je nějaká kartářka milá a hodná, ale to nestačí, aby uměly poradit, když má člověk velký problém, a to je opravdu „mimo mísu „. A především je to také o tom, že pan Petr už leccos dokázal jako výtvarník, učitel apod a je to velmi skromný a vzdělaný pán, což se o ostatních kartářkách říci nedá, ty nic nedosáhly, a přesto se tváří obrovsky důležitě. Hodně takových se chlubí, že mají „dar“ a schopnosti a dokonce tvrdí, že se nemusí učit, že jim andělé a tam nahoře vše sdělí, a to je už psychiatrická porucha a nebo zaběhaná lež, aby zakryly svou nevědomost. Hezký den přeji.
Lucie, 22.03.2017 19:53:28, IP: ***.***.49.171, #205500
Hele zda se mi to nebo se zde ve vsech prispevcich na toho Petra opakuji stejny fraze,slova a vyjadrovani???Nic proti nikomu,ale muj nazor je ten ze kartar ci vestec umi rict co vas ceka...vzdelanec rekne co se naucil,ale tohle je forum o zvlastnich schopnostech tzn.vetcich a ne o vzdelanych,a lidech co neco umi nepletu se?Za to prece,ze nekdo neco umi nebudu platit,a nebo jo,ale to pujdu do sloly na kurz...pokud budu chtit nasmerovat pujdu za psychologem,pokud budu chtit vedet budoucbost pujdu za vestcem.A to cekam.Ne nic jinyho.
Marie, 24.03.2017 11:26:23, IP: ***.***.49.171, #205536
Přesně tak, přece nebudu nekomu platit 3000 za hodinu, že má někdo vzdělání.Ten Petr si to sem píše sám. Dejme tomu, že má vzdělání, ale jeho inteligence je na nule. Až si toto přečte, tak zas začne zuřit a psát sem hlouposti.
Kamila, 24.03.2017 17:56:54, IP: ***.***.49.171, #205539
Ano , na tu duševně nemocnou už bylo podáno několik trestních oznámení. A podle toho co tu kydá za bláboly je to ta samá. Jinak já byla u Petra s vážnými zdravotními problémy a mám c mi pomohl, bez sexu znalostí tohle kartářky nedokážou. Byla jsem u několika a jedna ani nevěděla kde jsou játra a druhá mlela takové bláboly že bych skončila na Kopce. Ale podvodnice budou stále lhát a podvádět že mají schopností a myslí si že můžou být absolutně tupé a lhát že znají budoucnost!! Na takové pozor!. Ke všemu je potřeba vzdělání a k tupým osobám nikdo nechodí s problémy. Proto má Petr K vzdy hodně lidí a všichni si ho chválí, protože umí, má schopnosti a vše to, co ostatní nemají.
Kamila, 24.03.2017 17:59:59, IP: ***.***.49.171, #205540
Bez znalostí by mi nepomohl.. Oprava..Mobil píše občas nesmysly.
nekecej, 24.03.2017 19:18:27, IP: ***.***.49.171, #205544
lidi nemá, pořád shání práci. Tak nemel. A k DARU není potřeba vzdělání a ani brát tak nehorázné peníze někde v zahulené hospodě. Je vidět, že dar nemá, jen se naučil pár blábolů a to mele furt dokola. Podvodnice, nuly, fyzické napadání, trestní oznámení a spoustu dalších slov a slovních spojení, které píše jedna osoba. Za vyhrůžky už na něj bylo podané trestní oznámení.
Václavka, 24.03.2017 19:49:38, IP: ***.***.49.171, #205545
Kamilo naprosto s Tebou souhlasím. Mě nezajímá co tu mele ta smažka,k Petrovi jsem už objednaná protože kamarádce hodně pomohl. Také jsem platila předem a jsem ráda že našel termín, četla jsem hodně o něm a mnoho jeho článků.
Václavka, 24.03.2017 19:56:33, IP: ***.***.49.171, #205546
Snažko ty ani nevíš co meleš, četla jsem i na jinych webech že na tebe podávali žaloby, nikdo tě nebere vážně a že nemáš práci a jsi socka už také víme. Nedivím se lidem že tě mají dost a podávají žaloby.... Já ji také podám.
, 24.03.2017 22:14:38, IP: ***.***.49.171, #205548
My se zase chystáme podat si Petra. To co se tady strhlo o něčem vypovídá.
Eva, 25.03.2017 16:21:20, IP: ***.***.49.171, #205560
Prosím o dobrou kartařku zv okresu Novy Jičín.Děkuji
Anonym, 25.03.2017 16:43:26, IP: ***.***.49.171, #205563
blbost, kup si za to čokoládu
Zuzka, 27.03.2017 10:59:15, IP: ***.***.49.171, #205594
O víkendu jsem si zde pročítala příspěvky a nestačím se divit, jak se tady kartářky pomlouvají a píší si na sebe lživě pochvaly. A specielně jedna duševně nemocná ženská, co zde neustále pomlouvá Petra. U pana Petra K jsem byla na výkladu několikrát a jak zde už mnoho lidí psalo, je to nejlepší člověk v oboru, má vždy hodně lidí, je o dost dražší a hlavně je vzdělaný a především je na rozdíl od ostatních kartářek vzdělaný a á na internetu mnoho článků, píše se o něm hodně a sám už hodně dosáhl. Lidé se určitě nebudou zajímat o nějaké anonymní lži, že jedna paní povídala o nějaké kartářce, na kterou není ani webová stránka a nic a která lže, že má dar a sama sebe prohlásila za věštkyni, protože na tohle skočí jen primitivní hlupák a na to kartářky spoléhají. Já osobně určitě bych nikdy nešla k nějaké primitivní nule, která nic nedosáhla a je tupá a mele o sobě, že je věštkyně nebo dokonce snad šamanka. K dnešnímu dni jsem také podala trestní oznámení na tu duševně nemocnou, která zde pomlouvá ostatní kartářky a především pana Petra a dodala jsem nafocené diskuze i s IP adresami. Pomluva a to, co zde ta duševně nemocná předvádí jsou trestné a jak čtu, nejsem jediná, kdo podal na tuhle fetku žalobu. Zároveň jsem podala podnět na finanční úřad aby prověřily ty kartářky , které si tu píšou o sobě chválu jako Hochwaldová apod. Pro ostatní lidi je to jen ukázka toho, že nemají chodit k anonymním kartářkám a že si radši mají vyhledat nejdříve o té osobě informace. Ta duševně nemocná, co si zde hraje na kartářku už je v řešení policie a kdykoli si někdo chválí pana Petra, tak taky závistí a vzteky vyskakuje. Proč asi.. protože závidí, a protože si tu hraje na kartářku a sama si na sebe píše chválu. Omlouvám se za delší komentář, ale jsem ráda, že si zde lidé chválí slušně lidi jako je Petr a že se dokáží spojit proti nějaké duševně nemocné ženské, kterou už zablokovali na mnoha stránkách a která zde neustále dělá bordel.
Dagmar Pha, 27.03.2017 12:17:09, IP: ***.***.49.171, #205597
Zuzko, máš naprostou pravdu. Já jsem také dlouho hledala nějakou dobrou kartářku a všude jsem četla anonymní chvály na nějaké kartářky, ale nikde neměly žádný web ani další informace o nich. Pár jsem si jich vybrala a velmi jsem se spálila, takže je jasné, že si ty anonymní komentáře na sebe píší sami. Dnes si vybírám kartářku hlavně podle informací, které o nich najdu, jak a co píší na webu, jestli rezonuji s jejich názory apod. Pana Petra K jsem našla z rozhovorů s ním z TV a rádia a bylo to fascinující, o čem všem mluvil, o poznatcích, tohle u nás lidé ani nevědí. Proto bych také lidem doporučila, než k nějaké kartářce půjdou , tak aby si o ní něco našli a pokud nemá ani svůj web a je neznámá a píšou se o ní jen anonymní chvály, tak se nejspíše jedná o podvod jak je běžné.
Romča, 02.04.2017 20:46:39, IP: ***.***.80.118, #205629
Já také považuji pana Petra k za jednoho z nejlepších. A nechápu proč tady už nezablokuji tu co tady uráží a napadá všechny co si ho chválí...
Lucka, 05.04.2017 9:45:22, IP: ***.***.206.251, #205678
Spis zablokujte celou tuto dizkuzi...je zaplacana nejakou posahanou fanynkou,takze se tady člověk nic nedozvi o jinych vestcich
        Předchozí   1 .. 197198199200201202203 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.