Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Wobenzym

Daga, 5.10.2019 19:58:37, IP: ***.***.234.82, #232609
Chcem pridať informáciu a vlastnú skúsenosť s wobenzymom, súčasťou oranžovej farby je kosenilova červeň,( ktorú by mohol výrobca vynechať) a dražé sa zmenili, nie sú s oblou hranou, (ako lentilky) ale hranatou, možno iný lis?!?moja skusenost: po páde som mala udrete koleno, bolesť sa stupňovala, opuch sa zvacsoval Lekár mi odsal 20ml tekutiny, injikoval hydrokortizon a bolo treba ďalej pokračovať v tomto duchu... A schudnúť. Prozretelnost zasiahla, informácia o wobwnzymw-mohol by pomôcť organizmu v hojení... Najprv tri dražé tri krát denne, 4 dní potom 5 dražé 3 krát denne, po 10 dňoch som začala brať 7 dražé tri krát denne. Bol január. Brala som 3 krát 7 dražé tri mesiace a potom som jemne prešla zase na nulu. Aby telo nebolo šok ované tri týždne 3 krát tri dražé. V lete som niesla vnuka trojročného "na koni" zo Zamkovskeho chaty na Bilikovu. Moje koleno sa vyliečil do zdravého stavu a o to v liečbe ide a to Vám pomôže dosiahnuť wobenzym. Musí byť v tráviacom trakte sám, aspoň pol hodinu pred jedlom a dve hodiny po jedle!!! Je super!!!
Daga, 5.10.2019 20:03:36, IP: ***.***.234.82, #232610
Chcem pridať informáciu a vlastnú skúsenosť s wobenzymom, súčasťou oranžovej farby je kosenilova červeň,( ktorú by mohol výrobca vynechať) a dražé sa zmenili, nie sú s oblou hranou, (ako lentilky) ale hranatou, možno iný lis?!?moja skusenost: po páde som mala udrete koleno, bolesť sa stupňovala, opuch sa zvacsoval Lekár mi odsal 20ml tekutiny, injikoval hydrokortizon a bolo treba ďalej pokračovať v tomto duchu... A schudnúť. Prozretelnost zasiahla, informácia o wobwnzymw-mohol by pomôcť organizmu v hojení... Najprv tri dražé tri krát denne, 4 dní potom 5 dražé 3 krát denne, po 10 dňoch som začala brať 7 dražé tri krát denne. Bol január. Brala som 3 krát 7 dražé tri mesiace a potom som jemne prešla zase na nulu. Aby telo nebolo šok ované tri týždne 3 krát tri dražé. V lete som niesla vnuka trojročného "na koni" zo Zamkovskeho chaty na Bilikovu. Moje koleno sa vyliečil do zdravého stavu a o to v liečbe ide a to Vám pomôže dosiahnuť wobenzym. Musí byť v tráviacom trakte sám, aspoň pol hodinu pred jedlom a dve hodiny po jedle!!! Je super!!!
Magda, 15.11.2019 19:38:33, IP: ***.***.57.162, #232865
Je dobrý i na úpravu zažívání? Protože imunita je i ve střevech.
Magda, 15.11.2019 19:39:14, IP: ***.***.57.162, #232867
Je dobrý i na úpravu zažívání? Protože imunita je i ve střevech.
Dita, 23.11.2019 17:43:00, IP: ***.***.57.162, #232918
Já jsem spokojená s bion3 na zažívání. Vyhovuje mi, že má navíc vitamíny a minerály jako jediný.
Kateřina, 25.11.2019 22:14:28, IP: ***.***.57.162, #232951
Ten bion3 je super na zažívání, jsou to probiotika i s vitamíny a minerály.
        Předchozí   1 .. 50515253      Následující
Přidat příspěvek k tématu Wobenzym
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera20:48
26 reakcí

Homeopatie

Ptala jsi se na zacatku na pomoc ohledne homeopatiky v Brne? Do jedne lekarny chodim, dokonce jsem se diky nim dala i na bylinky.

Bara
včera20:39
9 reakcí

Přírodní léky

S bylinkami chci taky nejakou dobu uz zacit, jen v okoli nemam zadnou lekarnu kam bych si pro neco takoveho zasla a hlavne pro nejakou radu. Do Brna... (zkráceno)

Jana
včera20:16
21 reakcí

Vitamíny pro těhotné

Ne ne i pri planovani miminka, nasledne pri tehotenstvi a pak i prikojeni, - ja si to nasla zde femibion.com/cz_CZ/femibion-produkty.html, studovala... (zkráceno)

Olina
včera20:14
20 reakcí

itamíny v těhotenství

To je jasne, protoze dostavalo jen to nejlepsi :) Obsahuje vsechno co ma... (zkráceno)

Anonym
včera20:05
57 reakcí

Přírodní afrodiziaka

Já bych asi volil nějakou lékárnu a nebo sexshop

Ivan
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.