Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

Petr Raulek, 9.3.2018 20:55:51, IP: ***.***.76.211, #216869
musím říct že nejlepší co jsem mohl já s bratrem udělat bylo sehnání domáciho hospicu. Vzali jsme tátu domů z nemocnice a skutečně mu ulevili - ne v nemocnici, ale empatičtí a zkušení lidé z hospicu. v nemocnici do něj neustále cpali tekutiny až měl nafouklé břícho i oteklé nohy - spoustu oblbováků až si vypěstovla závislost a další kvanta léků. Doktor z hospicu to celé prošel...léky zredukoval na polovinu nějaké nové napsal - a nastalo zlepšení. Tátovi se ulevilo...přešlo ho neustále nadaavování a zvracení...zase mu to trochu přemýšlelo, zmizely mu otoky nohou a celkově měl poslední chvíle alespoň trochu důstojné. V hospicu vždy s každou věcí popradili - bylo vidět že se v tom hodně orientují a mají velké zkušenosti - však se zaměřují na pacienty v termální fázi....
Tina, 11.3.2018 0:41:16, IP: ***.***.229.89, #216901
Petre, hodne sil....jen nerozumim jak se prislo na to, ze hned prvni chemoterapie uskodila.
Tina, 11.3.2018 2:22:37, IP: ***.***.229.89, #216904
Čaje Dr.Landy a rakovina slinivky....
Anonym, 11.3.2018 6:41:44, IP: ***.***.242.248, #216906
nitrobuněčná infekce se neléčí a léčit nebude, kdy to pochopíte ?
Petr Raulek, 11.3.2018 9:26:31, IP: ***.***.76.211, #216908
Tina - to jsou jen naše dohady ....nemusí to být tak. Prostě se po první chemo náhle masivně rozšířili metastázi...souhra náhod nebo chemo? těžko říct a tatínka nám to nevrátí.....ta nemoc je prostě příliš agresivní
Tina, 13.3.2018 0:38:11, IP: ***.***.229.89, #217165
Hrozne smutne, tahle pitoma nemoc....
Tina, 13.3.2018 0:41:40, IP: ***.***.229.89, #217166
Dosud jsem tu necetla o doktoru Landovi, byl tuhle v poradu J. Klimy, jak jsem byla upozornena, jeden pripad jeho fytoterapie i slinivka, rakovina, asi nahoda, kazde telo nejspis reaguje jinak...Lékaři mu dávali necelý rok života. Dnes je Martin Hruška (71) podle svých slov zdravý jak rybička. Kdo za to může? Kromě chemoterapie také doktor Jiří Landa. „Loni v létě se mi najednou udělalo zle. V motolské nemocnici mě přijali s bolestí břicha. Myslel jsem si, že to je nějaká běžná nevolnost, která jen hodně bolí, ovšem skutečnost mě šokovala,“ říká Martin Hruška. Na interně prošel vyšetřením na „CéTéčku“ a po něm okamžitě putoval na oddělení onkologie. „Objevili mi zhoubný nádor na slinivce. Měřil téměř tři centimetry a už mi z něj vystřelovaly metastázy do jater,“ dodává dnes už opět čilý důchodce. Šokovanému muži dávali lékaři tři, v nejlepším případě devět měsíců života při podstoupení nepříjemné léčby chemoterapií. „Můj známý mě v tu dobu seznámil s Jiřím Landou. Neměl jsem co ztratit, tak jsem ochotně souhlasil s jeho fytoterapií. Spočívala v užívání bylinných směsí a tinktur. Přitom jsem dál poslouchal lékaře v Motole na slovo. Nic jsem nezanedbal. V září jsem šel na podrobnou kontrolu a doktor nevěřil svým očím. Řekl doslova, že to ještě nikdy neviděl. Metastázy se zapouzdřily a nádor měl o centimetr méně! Dneska, kdy s vámi mluvím, nemám v těle žádný nádor, které by cétéčko našlo a cítím se velmi dobře. Samozřejmě čistý úplně nejsem, jsem stále v plné péči motolské nemocnice, pořád je trochu zasažená krev, jsou tam nějaké markery, ale je mi fajn. Hodně jsem se srovnal psychicky,“ uzavírá neuvěřitelný příběh Martin Hruška. „Pan Hruška ode mne dostal kompletní fytoterapii. Čaje a byliny,“ prozradil stručně Vašemu Kladnu doktor Jiří Landa, bývalý kladenský kandidát na senátora. „Ptejte se lékařů v motolské onkologii,“ doporučil. „Neřeknu vám k tomu nic. Nemohu,“ uzavřel téma MUDr. Zdeněk Linke, primář oddělení onkologie Fakultní nemocnice Motol.
Tina, 13.3.2018 0:54:11, IP: ***.***.229.89, #217168
Jiří LANDA,Absolvent fakulty všeobecného lékařství v Praze s atestací z oboru gynekologie a porodnictví se už 20 let naplno věnuje takzvané fytoterapii. Tedy léčbě bylinami. Pacientům z nich míchá čaje. Je-li pacient, který má stanovenou diagnózu a rozjíždí se onkologická léčba a přidá se k tomu fytoterapie, tak se zvýší šance. Jsou byliny, které dokážou zvýšit účinnost toho cytostatika a minimalizovat jeho nežádoucí účinky. Takže pacient má větší šanci dostat víc sérií chemoterapie, který zase mají větší šanci zlikvidovat větší počet nádorových buněk. Julius ŠPIČÁK,přednosta Kliniky hepatogastroenterologie IKEM Asi na samém počátku mě to prostě jako překvapilo, ale pak skutečně prostě jsem začal s doktorem Landou systematicky spolupracovat. redaktorka Na kolik u pacientů zabírá pouze onkologická léčba nebo léčba s fytoterapií, se neví. Neexistují žádné relevantní studie, ale to je lidem v kritických životních chvílích asi jedno. Za zmínku stojí případ muže s rakovinou slinivky břišní. Po onkologické léčbě spojené s fytoterapií zachytili lékaři tento výstup. Jiří LANDA, Proti minulému vyšetření regrese nálezu TU to je tumor, co je nádor, dnes v oblasti přesvědčivé ložisko nediferencuje. Regrese jaterních meta ložisek, játra bez diferencovatelných ložiskových změn. To znamená, že došlo k regresi, jak metastáz, tak nádoru na pankreatu. Jako kazuistika je tohle velmi zajímavé a takových kazuistik mám několik.
        Předchozí   1 .. 331332333334      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:31
38 reakcí

Domácí transplantace střevní mikroflóry

(N)

Anonym
dnes15:39
1 874 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Máte nejaké finančné ťažkosti? Potrebujete úver vyčistiť svoje dlhy? Ste podnikateľ alebo žena, ktorá potrebuje finančné prostriedky na rozšírenie... (zkráceno)

Chris
dnes15:32
50 reakcí

Psycholog-Brno

Já mám dobrou zkušenost s: Ondřej Ptáček, Lenka Chalupníčková a Helena Tichá

Petra
dnes12:31
1 117 reakcí

Wobenzym

JEAJAMHACKER@GMAIL. COM has always been there for me each time i needed his help. this hacker hacked into my wife phone cause i feel she was... (zkráceno)

david john
dnes10:44
17 reakcí

Rybí olej

Podle mě je to blbost řešit rybím olejem, který je fakt hnusný. Dneska už je spoustu léků a doplňků, které lze pořídit. Já jsem dceři dávala vigantol... (zkráceno)

Irena
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení