Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - operace krční páteře

Alexandra, 17.10.2020 21:14:23, IP: ***.***.156.200, #234562
Dobrý den, prosim ma nekdo zkusenost s operací stabilizaci krční páteře C1C2.... jaky je pooperační prubeh a jaky je zivot po operaci? Prý se už nedá vůbec otočit hlavou? Je to pravda? Ani trochu? Před 4 měsíci jsem absolvovala operaci C6/C7 na Homolce, vyhrez plotynky, od té doby mě strašně bolí hlava, hlava jako ve svěráku, už naprosto neúnosné bolreti na které nezabírá nic. Prý mám nějak dislokované C1C2 a jediná možnost jak to opravit je stabilizace C1C2 sesroubovanim. Kdyby ale odezněl ty strašné bolestí hlavy tak bych na to šla hned zítra. Bojím se jen, aby ty bolestí skutečně odezněl. Nedá se s nimi žít. Operovat by mě měli v Motole- na spondyochirurgii. Ale řekli mi ať si to rozmyslím, že nebudu moci pak vůbec otáčet hlavou. Děkuji za jakýkoliv příspěvek.
Alena, 26.03.2021 13:50:49, IP: ***.***.47.34, #235396
Máte někdo zkušenosti s operací krční páteře ve Vinohradský nemocnici?
JOZEFINKA, 09.04.2021 18:53:47, IP: ***.***.168.204, #235466
ZDRAVIM JSEM - JIŽNA MORAVA 4 ROKY MÁM SILNOU BOLESTI 24 HODIN ASI KRČNI PATEŘI VELKE BOLESTI /zatilku hlavy,mezi lopatkama mně tam neco tlači a boli ,pod prave řebro mrtvi -brni mi prsty k tomu mám vyhřez bederni plotinky 5 mm./ BOLEST TŘISLA DO PATY .TU MNĚ MRTVÍ PATA ./JE ZASAŽENÁ CELA PRAVA STRANA. ABSOLVOVALA JSEM REHABKY ,OBSTŘIKY,KAPAČKY NIC NEZABIRA .BERU 3 ROKY NÁPLASTĚ/BUPRENORTIN35/STŘÍDAM TO S TRAMALGITEM OSTATNÉ ANALGETIKA NEZABIRAJI.Vyšetřeni z ct.a magnet. rezonance mně odmitaji dat zasilaji to neurologovi a on opakovaně píše bez utlaku nervu pri mám diagnozu ischias.PROSÍM VÁS BYL TU NĚKDO OPEROVAN KDO JE Z JIŽNE MORAVI? JA SI MYSLIM ŽE TADY NEDOVOLI OPERACI S KRČNI PATEŘI /nedostatek lekařu./děkuji za každou odpověd.
Maruš, 21.08.2021 18:01:01, IP: ***.***.212.34, #238259
Zdravím,máte někdo zkušenost s operací krční páteře v UVN Praha...
Tiara, 01.11.2021 19:19:16, IP: ***.***.38.198, #238592
Ted jsem 6tydnu po operaci krcni plotynky C 3/4. Probehla ve FN Brno Bohunice, muzu rict, zatim vse perfekt. Pristi tyden zacinam rehabilitace.
Boris, 05.02.2022 22:05:08, IP: ***.***.160.203, #238987
Operoval mi neurochirurg Kašík krční páteř C4-C6 se 2 implantáty a dlahou v r.2018. Operaci provedl ze předu a výsledek je dobrý. Již 4 roky bez komplikaci a hlava funguje. Dej bůh mu zdraví.
        Předchozí   1 .. 41424344      Následující
Přidat příspěvek k tématu operace krční páteře
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.