Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - operace krční páteře

Eva velyna, 4.9.2016 22:27:32, IP: ***.***.164.81, #201970
Pro anonym nebojte se zvladnete to a hlavne neoddalovat ooeraci uzila jsem hrozny bolesti ktere nepreji ani ty nejvetsi ..... mela jsem osteofyty obrusovany a dve desky titanovy zuz.kanal paterni no des bes jsem mesic po operaci a az ted je trosicka uleva od bolesti zdravim a preji vse nej nej pa
pavla, 5.9.2016 8:42:11, IP: ***.***.142.93, #201973
Evi, děkuji za podporu, mám tři měsíce po operaci bederní páteře. Čekají mě lázně a pak budu řešit tu krční i lékař mně říkal, že se to bude jen zhoršovat, takže pořád přemýšlím, jestli do toho jít nebo čekat, ale asi není na co.
Helen, 23.9.2016 11:12:32, IP: ***.***.202.5, #202299
1.5. pád na schodech a vyhrezla plotna mezi obratli c5-6.Bolesti,ztrata síly,omezena motorika a necitlivost levé ruky.Ve 30ti vyloučena z běžného života. 18.8.operovana v Usti nad Labem.20.8.mne propustili o den dříve. Bolesti a necitlivost zmizelo ihned.Navratila se mi síla a i motorika je zpátky. 22.jsem přijela k doktorce autem.Dostala jsem vynadano. Dnes jsem již první týden v práci.Funguji takřka normálně.Dochazim na rehabka. A jediné co cítím je jakoby ztuhlost prave zadní části krku a po cvičení ztuhlé mezi lopatkové svaly. Za měsíc kontrola a pokud bude vše ok,vracim se ke sportu
Evavelyna, 4.2.2017 12:00:51, IP: ***.***.164.81, #204392
Tak moji pratele jedu v uzery do lazni jsem op.krc.pat.5,6,7, tit.desky 10.8 2016 no ruce brni boli. Trapezy,deltaky predlokti nekdy hrozny no asi me ceka dalsi tit.desky opatrujte se ??????
Niky, 18.5.2017 6:55:35, IP: ***.***.121.135, #206620
Ahoj všem. Mám bratra, který prodělal operaci krční páteře. Má sešroubované obratle, ale stále má velké bolesti a brní mu prsty u levé ruky. Mám strach o jeho život. Říká, že se z toho zhroutí. Nedá se to vydržet. Můžete nám někdo poradit, když nám doktoři nedokáží pomoci? meil: Kiss.012@seznam.cz
Dana, 6.6.2017 12:35:36, IP: ***.***.210.72, #207020
Mně také operoval doktor Vanek ve FN Olomouc a mám zničený život......................................
Dana, 6.6.2017 12:39:22, IP: ***.***.210.72, #207021
Všichni, kdo máte jít na operaci páteře, nechoďte k doktoru Vankovi ve FN Olomouc............................. Mě operoval a mám zničený život
Anonym, 7.6.2017 14:41:06, IP: ***.***.147.210, #207044
Dobrý den mám dotaz. Jsem rok a půl po operaci krčni páteře c5/6 a C4/5 . UŽ mi bohužel neprodloužily nemocenskou že jsem schopná práce. Zajimalo by mě jestli vykonáváte někteří dál svou práci. Já ji mám bohužel moc fyzicky náročnou a bylo mi řečeno že ji už v budoucnu nemohu vykonávat. Taky mě zajímá jestli někteří máte bolesti hlavy a krku. ja ted skoro každý den a někdy mám pocit jako by mi měli ty destičky vyskočit z krku ven. Jsem každý den na práškách , snažím se fungovat ale někdy je to těžký. Bez cvičeni se ráno nepohnu mám to vše stuhlé a hodně bolestivé. Dle posudkové lékařky která mi nechtěla prodloužit nemocenskou jsem fit. Přitom kontrolu u pana primaře který mě operoval mám až v červenci. Máte někdo takové stavy? rada bych věděla nebo mi někdo poradil jak si od té bolesti aspon trošičku ulevit. Říká se že po operaci by tyhle stavy měli zmizet... bohužel v mém případě to asi neplatí. :( . Předem děkuji za odpovědi a rady. Přeji všem hezký den. Bibi.
Anonym, 7.6.2017 15:13:46, IP: ***.***.242.242, #207046
je to chlamydie
        Předchozí   1 .. 38394041      Následující
Přidat příspěvek k tématu operace krční páteře
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:17
957 reakcí

sarkoidoza

Jenniferberryloanfirm@gmail.com Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkým ročním rozpočtem Úrokové sazby nižší než 2% za jeden... (zkráceno)

Jennifer berry
dnes20:06
133 reakcí

bolest zad a hrudníku

:-D

Anonym
dnes11:16
34 reakcí

acidofilní mléko

Miluji acidko,nemám problém se stolicí,ani se žaludkem.Ještě kté ceně.je dražší,to je pravda,ale někdy člověk vydá peníze za zcela nezdravé věci a... (zkráceno)

Alena
dnes0:50
377 reakcí

Zápach z úst

Ahoj, toto je informovať širokú verejnosť, že pani Henrieta Jonesová, dobrá povesť súkromných veriteľov, otvorila ekonomickú príležitosť pre... (zkráceno)

HENRIETTA JONES
včera23:54
260 reakcí

MINERVA

Help me thank hacckintechnology after being scammed of $1500 he helped me find my cheating wife he helped hack her whatsapp gmail and kik and i got... (zkráceno)

MICHELLE LOPEZ
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení