Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Multifokální brýle - zkušenosti

Diskuse - Multifokální brýle - zkušenosti

David Ondrejkovič, 18.10.2017 17:20:27, IP: ***.***.181.248, #211760
Koukám, že toho reklamního trolla předražených skel a soukromých letadel ještě+ nikdo nezabil.......hm, škoda.
David Ondrejkovič, 18.10.2017 17:25:23, IP: ***.***.181.248, #211761
Mimochodem - ano, už před dvěma lety jsem si objednal ty čínské brýle jako záložní, ale nikoli podle receptu od očaře, ale podle upraveného receptu, respektive podle záručního listu na ty brýle, které jsem koupil u toho kamenného optika. Takže ty mé první čínské brýle byly vlastně kopií těch brýlí od toho optika. Svou úlohu zálohy splnily dobře a teď už leží v šuplíku vedle těch původních od kamenného optika.
Tak jsem se rozhodl, 22.10.2017 3:09:13, IP: ***.***.47.246, #211831
že si bjednám další MF ze zenniopticalu je to záruka kvality.
Nové lepší MF brýle a houpání, 10.1.2018 11:18:50, IP: ***.***.17.107, #214393
Proč se mi po zakoupení nových kvalitnějších MF brýlí silnějších dle nového měření o cca 1 D obraz houpe a vidění je nepříjemné nekomfortní cena brýlí cca 27 000Kč
Daniel, 24.1.2018 12:43:04, IP: ***.***.165.177, #214910
Pořídil jsem si své první MF brýle a jsem nešťastný. Nepociťuji sice houpání či deformace vidění jako jiní, ale celkovou neostrost při čtení či práci s PC nebo telefonem. Mám pocit zapatlání očí, výtoky z očí a značná námaha něco přečíst, nejlépe s vykroucenou hlavou do strany v úzkém úhlu. Mám pocit, že se koukám na svět přes špinavé akvárium. Při reklamaci u optika ten pouze potvrdil správnost brýlí dle receptu od lékaře a odmítl odpovědnost. Opakované měření u lékaře potvrdilo předchozí hodnoty. Kontrolní měření optometristou v optice vykázalo jisté odchylky od měření lékaře - závěr byl ten, že prý nevím co chci. Naneštěstí jako laik neznám hodnoty měřených čoček a tak nemohu "podvádět" při měření. Nemohu za to, že pocitově vidím při každém měření jinak. Měření jsem se snažil podstoupit s "nevykoukanýma" očima po pracovním dnu. S původními ne MF brýlemi dle lékaře prý nemůžu vidět, ale jsou pro mne lepší než MF i když už ne na blízko. Takže oční lékař si stojí za svým, optik si stojí za svým, chyba je nejspíš ve mě, když nevidím. Velmi drahá zkušenost, ale to zde zjistilo více lidí. A průšvihem mimo mísu je použití fotochromatických skel. Ztmavnou i když je venku pod mrakem, prší nebo je pološero a kdy by si sluneční brýle vzal jen blázen. Asi dokoupím slepeckou hůl a výsledek bude kompletní. Zprůhlednění k použitelnosti trvá cca 10 minut, což opravdu příliš.
jiri61, 28.1.2018 10:11:22, IP: ***.***.16.101, #215045
Zdravím, uvažiji o pořízení MFB, čtu tady různé názory a zkušenosti. Předpokládal jsem, že za tu dobu existence MFB je již situace tzv. "vychytaná" a nebudou žádné negativní ohlasy a nebo jen malý zlomek. Asi ale jak zde je psáno, není oko, jako oko. Já mám teď jedny brýle na čtení a druhé na normální venkovní fungování. čtecí jsou 4 dioprtie, venkovní 2. je tento rozdíl ještě pro MFB reálný? Díky za info.
Daniel a Jiří, 18.2.2018 1:17:45, IP: ***.***.47.246, #215869
zatím je řešením jen zakoupit MF brýle na www.zennioptical.com odtamtud fungují a cena okolo 1 500
        Předchozí   1 .. 245246247248      Následující
Přidat příspěvek k tématu Multifokální brýle - zkušenosti
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:24
2 reakcí

Chrom

Když už bych brala nějaké doplňky, tak rozhodně od Rosenpharmy www.rosenpharma.cz

Hanina
dnes20:15
127 reakcí

Ucpane dutiny???

jestli nezabral sprej do nosu, určitě navštívte svéh lékaře, aby to nebylo něco vážnějšího

Jasmina
dnes20:13
9 reakcí

Společnost Kruk

To jsem vůbec nevěděla .. A řeknou mi od koho můj dluh převzali ?

Alena
dnes20:10
6 reakcí

Rýma u dětí

v lékarně se ptejte na dětský sprej do nosu, určitě vám něco poradí a malé pomužete.

Anonym
dnes20:07
7 reakcí

Věčně ucpaný nos

pokud vám nepomohl sprej do nosu-žádný, určitě navštivte svého lékaře.

Květinka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení