Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Multifokální brýle - zkušenosti

Diskuse - Multifokální brýle - zkušenosti

Libor, 15.3.2017 19:47:53, IP: ***.***.49.171, #205288
Hezký den přeji, já sem si také pořídil MF a také mě bylo upozorněno na to že si musím zvyknout. Když sem si je poprvé nandal tak se vše vlnilo a klopýtal sem. druhý den to bylo už celkem bez problému a při řízení auta paráda. Snad dvě chyby a to zatmívání. připadám si jak slepec a čtení na blízko. Musím pootáčet hlavou. Má to malé zorné pole ke čtení. A to sem si dal širší. Jinak je pravda, že mě měřili strojem i ručně, aby byli řádně zaměřený. Strávil sem na zaměření ca hodinku a půl.
fdw, 15.3.2017 21:00:06, IP: ***.***.49.171, #205294
https://www.google.cz/#q=multifok%C3%A1ln%C3%AD+br%C3%BDle&*
Další zkušenost, 20.3.2017 21:23:16, IP: ***.***.49.171, #205420
Kromě toho že MF brýle zakoupené přes www.zennioptical.com opravdu fungují a to o několi tříd lépe než MF brýle zakoupené v kamené optice s třikrát rozšířeným viděním. Tak pořád je přes ně vidět mnohem lépe a v daleko větší šířce ostře. Ale navíc jsem zjistil že brýle za 50Kč tzv. od číňanů mají také částešně MF fci a dle náklonu se mění optika. Proto s nimi asi lidé mají tak dobré zkušenosti!
Pro Libora, 22.3.2017 1:18:00, IP: ***.***.49.171, #205453
Zkus objednat bryle z www,zennioptical.com do 1500Kč jistě pořídiš já koupil za cca 1800Kč kvůli lepším obrubám. Jinak v porovnání s lepšími brýlemi třetí lepší z kamenné optiky zde za 10 000Kč jsou ty z té ameriky mnohem lepší
Zkušenost s MF po delší době, 10.4.2017 10:30:09, IP: ***.***.17.107, #205767
Před časem jsem si po špatných zkušenostech s předraženými nekvalitními tzv. značkovými brýlemi z kamenné optiky objednal brýle ze Zenniopticalu. A zkušenost? Je to úplně o něčem jiném brýle jsou velmi kvalitní zvykání vpodstatě nulové nasadil jsem a od té doby nosím pořád. Bez pohybování hlavou přečtu celý řádek, žádné bolesti hlavy nebo za krkem jako u brýlí z kamenné optiky. Prostě jen mohu doporučit. A cena? Cca 1800Kč včetně dopravy a doručeno do týdnů po objednání skoro týden ležely v čechách na poště. Brýle jsou s tvrzením antireflexe a modrým filtrem na monitory s pevným poudrwm a kvalitním hadříkem na čištění. Ovávám se že v české optice by se za to nepořídilo ani tvrzení a antireflex za tu cenu těch brýlí. Takže ze zkušenosti mohu jen doporučit.
relax-meditace, 22.4.2017 0:16:24, IP: ***.***.248.229, #206058
Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ? Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-) https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1
MF brýle s gravurou, 25.4.2017 0:49:40, IP: ***.***.16.86, #206150
vytlačenou na povrch mohou být kvalitní?
        Předchozí   1 .. 241242243244      Následující
Přidat příspěvek k tématu Multifokální brýle - zkušenosti
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes14:21
773 reakcí

Wobenzym

To je fakt. Já takhle měla hrazený Clexan na ředění krve, protože Warfarin u mě neprospíval a na Xarelto jsem měla nějakou podivnou alergii. To bude... (zkráceno)

Pavla
dnes11:59
1 173 reakcí

dráždivý tračník

Máte naléhavou a spolehlivou půjčku, společnost Kingsjone je tím správným místem pro kontakt, protože to bylo to, co mi pomohlo s mojí půjčkou ve... (zkráceno)

KINGSJONE
dnes9:19
306 reakcí

Zápach z úst

Úver je potrebné sa zbaviť svojich dlhov, alebo začať podnikať? Musíte financovanie, peniaze vytvoriť alebo začať podnikať, hypotéky, pôžičky na... (zkráceno)

Bakaer
dnes0:57
4 785 reakcí

rakovina slinivky břišní

po pul roku a i na CT

Milena
dnes0:25
501 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Ste v akomkoľvek finančnom probléme a potrebujete úver na splatenie dlhu, ponúkame všetky druhy a typy úverov s jednoduchým splácaním na najnižšiu... (zkráceno)

Garry
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení