Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - KOLONOSKOPIE

Jana, 12.5.2018 9:25:24, IP: ***.***.210.1, #220463
Tak ja mela Moviprep, a ten me moc neprohnal...vypit to byla pohoda, ale pak asi jen 3x na wc a nedostatecne vycisteni. Nastesti to slo doktorovi vystriknout vodou a odsat...tak nevim, co mi daji priste. :-(
jana, 14.5.2018 9:49:03, IP: ***.***.53.12, #220570
Jinak všem,kteří se bojí-nechte si vyšetření udělat v "hluboké analgosedace"-neboli "celkové narkoze"-ale není to normální narkoza..jste jen víc "přispaní",když potřebují,tak si vás probudí a napolohují-ale pak si nic nepamatujete...já měla gastro i kolono v jednom-pamatuji si jen,jak mi napíchli kanylu a začli spouštět "oblbovák" a pak až bylo po všem....po probuzení naprosto pohoda...žádné tlaky v břiše-vůbec nic...-nemocnice Zlín.
Sýkorka, 18.5.2018 20:07:36, IP: ***.***.85.85, #221398
Dnes jsem navštívila ordinaci Dr. Rottenbergové v zařízení Remedis Brno. Paní doktorka byla klidná a vstřícná, jevila zájem o pacienta. Samotné vyšetření kolonoskopie nemohu plně zhodnotit, jelikož jsem měla veliké bolesti a vyšetření muselo být z tohoto důvodu na mou žádost ukončeno. Co však mohu s jistotou říci, že k celkové nepohodě napomohly sestry. Už před zahájením vyšetření byly nepříjemné, jedna na mě vrhala vyčítavý pohled, že jsem nevypila celý roztok na vyprázdnění (měla jsem na něj silné negativní reakce popsané v kontraindikacích) a druhá mne uháněla na vypsání tří lejster dotazníku. Píšu poměrně rychle, ale nestačilo to. :) O úsměvu personálu během celého pobytu zde nemůže být řeč. U vyšetření byly přítomny obě dvě sestry a obě reagovaly poměrně necitlivě. Několikrát mi bylo zopakováno, že mě nic nemohlo bolet, jelikož se sondou dostaly jen 25cm do střeva. 25 cm není plácnutí po zadku a sestry nechtěly chápat, že každý má práh bolesti jinde. O analgeticích mám pochyby, vše jsem cítila, jako bych žádná neměla a ani po odchodu jsem nebyla nijak "oblbnutá". Do zprávy mi paní Dr. napsala, že vyšetření je u mě možné pouze v narkóze, což bude asi pravda. Jsem na bolest poměrně vnímavá. Zajímalo by mne, zda sestřičky někdy tento zákrok podstoupily, že tak dobře vědí, co pacienta může/nemůže bolet? Dostala jsem několik papírů k podpisu (informovaný souhlas atd) a v podstatě mě nijak zvlášť nikdo o ničem neinformoval. Když jsem chtěla po vyšetření ležet (v oněch papírech bylo napsáno, že pacient může na lůžku odpočívat až dvě, ne-li tři hodiny), tak mě sestra po 10minutách vyzvala, abych se oblékla a že můžu jít. Přitom věděla a viděla, že mám bolesti (ještě jsem měla ve střevech vzduch a nemohla si skoro ani sednout) a když jsem se odvolala na dobu uvedenou v papírech, řekla, že ať tam tedy jsem. K paní doktroce výhrady žádné. Pro mě Remedis již nikdy.
jana staničková, 24.5.2018 14:40:53, IP: ***.***.208.239, #221944
Dne 22.5.2018 byla má mamka na kolonoskopii ve FNOstrava zákrok prováděl dr.Kupka.šla na kontrolní kolonoskopii rok po operaci tlustého střeva.Zákrok proveden bez jakékoliv sedace ,přítom odstranil 2 polypy.Včera večer odvezena pro velké bolesti do nemocnice a vyšetření CT potvrdilo díru ve střevě v místě odstranění polypu.Dnes 24.5.2018 akutně operována .
Jirka, 27.5.2018 18:14:35, IP: ***.***.158.26, #222395
Ještě dodatek: Projímadlo a čistící procedura před vyš. vám vyplaví kompletně střevní mikrofloru, jinými slovy oslabíte si imunitu a druhý den v tomhle stavu podstoupíte zákrok aby toho nebylo málo :)
Hanka, 30.5.2018 13:32:16, IP: ***.***.69.142, #222560
Dnes mám za sebou otřesný zážitek z kolonoskopie v Ostravě. Prováděl jej pan doktor Kupka. Arogantní, protivný, bez jakékoliv snahy, prosila jsem ho o injekci, nebo něco proti bolesti, vůbec! Pro velkou bolest vyšetření ukončil a odkracel. Absolutní nezájem o pacienta!!! Otřesný zážitek :-( Takže vyšetření nemám. Ale opravdu jsem umírala bolesti
Gabriela, 12.6.2018 11:47:06, IP: ***.***.51.120, #223421
Dobrý den,jdu na kolonoskopií v pátek,a jsem na mrtvici, hrozně se bojím,byla jsem na gastroskopii,a už nikdy
kukuku, 27.6.2018 19:51:21, IP: ***.***.49.133, #224276
Ahoj vsem. Prosím o čerstvou informaci má li kdokoli z nemocnice na karlaku a ktery lekař to tam provádí? Zda li dělaj kolono v analgosedaci a co ta analgo vlastně přesně obnáší? Píchaj dormicum nebo apaurin? A co davaj proti bolesti? Pokud někdo byl,tak určitě to budete mit ve zprávě co vam píchali...jací tam jsou? Moc díky,petka
petka, 27.6.2018 19:54:42, IP: ***.***.49.133, #224277
Ps.zapomela jsem dodat praha;) karlák IV.interni klinika 2 patro:) a pokud mate nejaky dobrý typ kde jsou šikovní, milí, a dokáží povzbudit i stresaře,tak sem s tím:) mohu poradit ohl.gastroskopie - vždy si připlaťte tu nejtenčí hadičku a i třeba s apaurinem to je pak pohodička.
Lenka, 28.6.2018 11:59:09, IP: ***.***.168.134, #224330
Tak jsem se právě vrátil z kolonoskopie.Byla jsem v PP klinice na Kladně. Vůbec nic to není.Paní doktorka velice hodná, vše vysvětlila. Připlatila jsem si za rajský plyn a celou dobu jsem se smála. Nečtěte ty internétové názory lidí, co z toho vyšetření dělají černou můru. Nejhorší bylo držet dietu a pít Fortrans. Jinak samotné vyšetření bylo s rakjským plynem pohoda. Všem přeji hodně štěstí a žádný zbytečný stres.
Veronika, 5.7.2018 17:36:13, IP: ***.***.79.119, #224706
Dobrý den,včera jsem absolvovala kolonoskopii v nemocnici na Bulovce na gastroenterolog.oddělení a vše proběhlo naprosto v pohodě. Dostala jsem Dolsin,takže mi bylo celkem příjemně a nic jsem necítila,jen mírný tlak v břiše v důsledku nafouknutí plynem. Chtěla bych také moc poděkovat personálu,který byl moc příjemný a vlídný. Děkuji a všem přeji aby měli ty samé zkušenosti.
Veronika, 5.7.2018 17:37:22, IP: ***.***.79.119, #224707
Dobrý den,včera jsem absolvovala kolonoskopii v nemocnici na Bulovce na gastroenterolog.oddělení a vše proběhlo naprosto v pohodě. Dostala jsem Dolsin,takže mi bylo celkem příjemně a nic jsem necítila,jen mírný tlak v břiše v důsledku nafouknutí plynem. Chtěla bych také moc poděkovat personálu,který byl moc příjemný a vlídný. Děkuji a všem přeji aby měli ty samé zkušenosti.
Vlada, 10.7.2018 22:54:26, IP: ***.***.224.35, #224975
Dnes jsem byl na kolonoskopii v Chomutově u Mudr Marshe, skvělý přístup, sestřička milá, vysvětlí, povzbudí prostě profíci na svém místě. Den před vyšetřením jsem měl nucený půst a vypil asi 4,5 l čisté vody. Večer jsem vypil 2l projímacího roztoku + 2 l čisté vody a ráno jsem byl připravený. Hlad jsem vůbec neměl. Nebylo to nic hrozného.
        Předchozí   1 .. 48495051      Následující
Přidat příspěvek k tématu KOLONOSKOPIE
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes2:51
2 117 reakcí

dráždivý tračník

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
včera21:22
12 reakcí

Klouby sportovce

taky jsem četl že přípravek určený pro koně mužou užívat i loidia ten co je pro psy jenom psy. Zkusím a dám vědět zda pomohlo.

Anonym
včera21:19
12 reakcí

Klouby a jejich výživa

nevíte někdo jak ten Alavis chutná? Taky to nikde nemužu najít? www.alavis.cz/cs/pece-o-klouby/42-alavis-triple-blend.html

Anonym
včera21:17
13 reakcí

ALAVIS

přípravek pro koně mužou užívat i lidi, přípravek pro psy je pro lidi hodně slabý. Ten je opravdu jenom pro pejsky

Anonym
včera21:15
30 reakcí

Bolest kolena

jak to chutná a jak dlouho se musí brát?

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.