Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - KOLONOSKOPIE

Anonym, 2.10.2019 14:52:59, IP: ***.***.242.253, #232587
Je potřeba dodržovat správnou životosprávu a kolono není potřeba, záleží to na každém z vás !!
Pulp Fiction, 7.10.2019 14:44:52, IP: ***.***.41.109, #232629
Dnes jsem kolono podstoupila i já. Mohu říci, že to není tak hrozný, jak někteří popisují. Samotný výkon v pohodě, komunikace s lékařem, sestrou a sledováním svých střev bez jakékoli bolesti, během 10 minut. To, že nervy pracovaly na plné obrátky...úplně zbytečně. Nejhorší na tom je pití projímadla (4 l Vistaprepu) bylo horší-tedy ten poslední litr. Proto říkám... NEBOJTE SE...a nevěřte všemu, co se píše. Zákrok proveden v Masarykově nemocnici UL, personál vynikající, dobrý přístup. Bez narkozy, pouze Midazolam i.v.
Hans, 9.10.2019 19:57:53, IP: ***.***.217.13, #232642
Jak jste ten Midazolam snasela, jake jste mela pocity? Ucinkuje rychle a skutecne odboura veskery strach a bolest?
Anonym, 17.10.2019 19:22:09, IP: ***.***.135.115, #232680
Dobrý večer ráda bych se podělila o svůj dnešní čerstvý zážitek z kolonoskopie. Obavy ,které máte jsem měla také byla jsem z toho úplně hotová už jen z důvodu ,že měli podezření na Chrohnovu nemoc , ale opravdu to nic není já jsem velký posera ,který byl i na gastro a na cytoskopii a opravdu kolonoskopie je že všech vyšetřeních nejlepší. Byla jsem v Klaudiánove nemocnice v Mladé Boleslavi supr přístup personálu perfektní sestřičky i doktor. Klasika 3 dny před zákrokem Dietka a den před zákrokem pouze k snídani jogurt a k obědu jen precedeny vývar . Musím říct ,že pití projímadla není nic příjemného ( měla jsem ho poprvé v životě ) ,ale nic co by člověk nezvládl. Měla jsem domluvený zákrok s analgosedaci přišla jsem pichly mi do žíly nějaký oblbovaky takže jsem byla celou dobu vzhůru jen sem moc nevnimala,zákrok proběhl supr vůbec nic jsem necítila žádný tlak ,bolesti vůbec nic . Pak sem si dvě hodinky polezela na pokoji kde jsem byla hlídaná sestřičkou a pak hurá domů . Opravdu ničeho se nebojte pokud jdete s analgosedaci opravdu to nic není . Všem přeji palce,ať vyšetření dopadnou co nejlépe.
Anonym, 17.10.2019 19:22:46, IP: ***.***.135.115, #232681
Dobrý večer ráda bych se podělila o svůj dnešní čerstvý zážitek z kolonoskopie. Obavy ,které máte jsem měla také byla jsem z toho úplně hotová už jen z důvodu ,že měli podezření na Chrohnovu nemoc , ale opravdu to nic není já jsem velký posera ,který byl i na gastro a na cytoskopii a opravdu kolonoskopie je že všech vyšetřeních nejlepší. Byla jsem v Klaudiánove nemocnice v Mladé Boleslavi supr přístup personálu perfektní sestřičky i doktor. Klasika 3 dny před zákrokem Dietka a den před zákrokem pouze k snídani jogurt a k obědu jen precedeny vývar . Musím říct ,že pití projímadla není nic příjemného ( měla jsem ho poprvé v životě ) ,ale nic co by člověk nezvládl. Měla jsem domluvený zákrok s analgosedaci přišla jsem pichly mi do žíly nějaký oblbovaky takže jsem byla celou dobu vzhůru jen sem moc nevnimala,zákrok proběhl supr vůbec nic jsem necítila žádný tlak ,bolesti vůbec nic . Pak sem si dvě hodinky polezela na pokoji kde jsem byla hlídaná sestřičkou a pak hurá domů . Opravdu ničeho se nebojte pokud jdete s analgosedaci opravdu to nic není . Všem přeji palce,ať vyšetření dopadnou co nejlépe.
Anonym, 18.10.2019 7:34:47, IP: ***.***.242.253, #232683
:)
Pulp Fiction, 19.10.2019 21:37:09, IP: ***.***.210.150, #232703
Midazolam je velice rychlý, trochu se zkraje točí hlava, určitě uvolní a hlavně ... nic nebolí
        Předchozí   1 .. 52535455      Následující
Přidat příspěvek k tématu KOLONOSKOPIE
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes14:48
218 reakcí

Vrásky! Kdo poradí

Mam velmi dobrou zkusenost s temi kremy od znacky hristina. :-)

kikousek
dnes10:43
39 reakcí

APO-PAROX vysazování

Zdravim taky jsem se rozhodl po 3 letech apo parox vysadit postupne jsem snizoval davky a ted uz 5 den bez. Stavy jako motani hlavy a buseni srdce... (zkráceno)

Michal
16.11.21:12
5 252 reakcí

rakovina slinivky břišní

chci se zeptat , jakým způsobem vám nádor diagnostikovali. mám snad všechny symptomy tohoto onemocnění, bolesti břicha, nevolnost, svědění, úbytek... (zkráceno)

Ctirad
15.11.22:37
34 reakcí

CHUDOKREVNOST

Proč si povídáš sama se sebou?

Hanka
15.11.19:39
1 858 reakcí

Wobenzym

Je dobrý i na úpravu zažívání? Protože imunita je i ve střevech.

Magda
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.