Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - KOLONOSKOPIE

Jana, 12.5.2018 9:25:24, IP: ***.***.210.1, #220463
Tak ja mela Moviprep, a ten me moc neprohnal...vypit to byla pohoda, ale pak asi jen 3x na wc a nedostatecne vycisteni. Nastesti to slo doktorovi vystriknout vodou a odsat...tak nevim, co mi daji priste. :-(
jana, 14.5.2018 9:49:03, IP: ***.***.53.12, #220570
Jinak všem,kteří se bojí-nechte si vyšetření udělat v "hluboké analgosedace"-neboli "celkové narkoze"-ale není to normální narkoza..jste jen víc "přispaní",když potřebují,tak si vás probudí a napolohují-ale pak si nic nepamatujete...já měla gastro i kolono v jednom-pamatuji si jen,jak mi napíchli kanylu a začli spouštět "oblbovák" a pak až bylo po všem....po probuzení naprosto pohoda...žádné tlaky v břiše-vůbec nic...-nemocnice Zlín.
Sýkorka, 18.5.2018 20:07:36, IP: ***.***.85.85, #221398
Dnes jsem navštívila ordinaci Dr. Rottenbergové v zařízení Remedis Brno. Paní doktorka byla klidná a vstřícná, jevila zájem o pacienta. Samotné vyšetření kolonoskopie nemohu plně zhodnotit, jelikož jsem měla veliké bolesti a vyšetření muselo být z tohoto důvodu na mou žádost ukončeno. Co však mohu s jistotou říci, že k celkové nepohodě napomohly sestry. Už před zahájením vyšetření byly nepříjemné, jedna na mě vrhala vyčítavý pohled, že jsem nevypila celý roztok na vyprázdnění (měla jsem na něj silné negativní reakce popsané v kontraindikacích) a druhá mne uháněla na vypsání tří lejster dotazníku. Píšu poměrně rychle, ale nestačilo to. :) O úsměvu personálu během celého pobytu zde nemůže být řeč. U vyšetření byly přítomny obě dvě sestry a obě reagovaly poměrně necitlivě. Několikrát mi bylo zopakováno, že mě nic nemohlo bolet, jelikož se sondou dostaly jen 25cm do střeva. 25 cm není plácnutí po zadku a sestry nechtěly chápat, že každý má práh bolesti jinde. O analgeticích mám pochyby, vše jsem cítila, jako bych žádná neměla a ani po odchodu jsem nebyla nijak "oblbnutá". Do zprávy mi paní Dr. napsala, že vyšetření je u mě možné pouze v narkóze, což bude asi pravda. Jsem na bolest poměrně vnímavá. Zajímalo by mne, zda sestřičky někdy tento zákrok podstoupily, že tak dobře vědí, co pacienta může/nemůže bolet? Dostala jsem několik papírů k podpisu (informovaný souhlas atd) a v podstatě mě nijak zvlášť nikdo o ničem neinformoval. Když jsem chtěla po vyšetření ležet (v oněch papírech bylo napsáno, že pacient může na lůžku odpočívat až dvě, ne-li tři hodiny), tak mě sestra po 10minutách vyzvala, abych se oblékla a že můžu jít. Přitom věděla a viděla, že mám bolesti (ještě jsem měla ve střevech vzduch a nemohla si skoro ani sednout) a když jsem se odvolala na dobu uvedenou v papírech, řekla, že ať tam tedy jsem. K paní doktroce výhrady žádné. Pro mě Remedis již nikdy.
        Předchozí   1 .. 48495051      Následující
Přidat příspěvek k tématu KOLONOSKOPIE
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes7:55
1 reakcí

Get Registered IELTS certificates without attending the Exam in Kuwait (ieltsonline2018@yahoo.com)

Get Registered IELTS certificates without attending the Exam in Kuwait (ieltsonline2018@yahoo.com) We sell registered IELTS & TOEFL, ESOL, and... (zkráceno)

Ieltssolution
dnes7:47
1 reakcí

Get Registered IELTS certificates without attending the Exam in Kuwait (ieltsonline2018@yahoo.com)

Get Registered IELTS certificates without attending the Exam in Kuwait (ieltsonline2018@yahoo.com) We sell registered IELTS & TOEFL, ESOL, and... (zkráceno)

Ieltssolution
dnes7:40
1 reakcí

(skype id: kilan yates) BUY Verifiable IELTS,NEBOSH,certificates in USA WhatsApp:+237680291603

(skype id: kilan yates) BUY Verifiable IELTS,NEBOSH,certificates in USA WhatsApp:+237680291603 We offer our exclusive clients the ability to gain... (zkráceno)

Ieltssolution
dnes7:33
1 reakcí

WhatsApp:+237680291603 Buy 100% REGISTERED IELTS,IDP,TOEFL,GMAT,ESOL, CERTIFICATES IN DUBAI

WhatsApp:+237680291603 Buy 100% REGISTERED IELTS,IDP,TOEFL,GMAT,ESOL, CERTIFICATES IN DUBAI We deal and specialize in helping you to get... (zkráceno)

Ielts solution
dnes7:15
1 reakcí

Ieltssolution
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.