Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - KOLONOSKOPIE

Dita, 18.12.2017 10:58:52, IP: ***.***.188.189, #213761
Přečetla jsem si několik diskuzí a říkala jsem,´ si, že k těm ani ne 2%, co mají bolesti patřit nebudu. Bohužel ostrý přehyb ve střevech nedovolil jít dál než 30 cm. A mezi fňukny nepatřím, vydržím dost, komplikované porody bez tlumicí medikemantace, bolest trojklaného nervu od zubu, kdy jsem myslela, že budu mlátit hlavou o zeď a spala pouze v sedě max 20 minut a pak chladila a takto probíhala celá noc.Po gynekologycké operaci jsem odmítla další den léky na bolest, atd. Je to opravdu individuální, ale nebojte se nikdo Vás mučit nebude, když doktor uvidí, že to nejde, tak přestane.
Anina, 26.1.2018 13:39:11, IP: ***.***.40.193, #214998
Nikde nemůžu zjistit, co je vlastně analgosedace. Moje PL říká, že je to narkóza, jinde čtu, že je to utišující injekce. Jdu na kolo a chtěla bych se předem zeptat, zda dávají tu silnější injekci, po které člověk vlastně moc nevnímá, ale je při vědomí. Pochopitelně mi jde o bolest. Při první kolo jsem dostala do žíly injekci a skoro o ničem jsem nevěděla. Podruhé taky injekci, ale už jsem přece jen cítila. Takže asi ty injekce nebyly stejné a já bych si pochopitelně chtěla říct o tu první.
Ttt, 1.2.2018 21:13:05, IP: ***.***.206.92, #215322
Dobrý den, chci se s vámi podělit o moji zkušenost s kolonoskopií. Před vyšetřením jsem si pročítala různé diskuze zda vyšetření bolí, jak to bude probíhat a různé rady na internetu. Den před vyšetřením jsem vypila 4 litry fortransu, chut mi nevadila, ale když máte vypit něčeho 4 litry tak už se vám to vrací. Nakonec jsem to zvládla a začala se vyprazdnovat. Na druhý den mě čekala colono, byla jsem objednaná na 7.30 a 7.45 jsem byla venku. Sestřička mi pichla analgosedaci po které se mi točila hlava, ale byla sem při smyslech. Ze začátku než se hadice dostala přes esovitou kličku tak sem měla bolesti v podbříšku a potom jsem absolutně nic necítíla. Takže to bylo v pohodě. A to jsem zrovna strašpytel a všechno mě bolí i štípanec od komára :-D Vyšetření trvalo cca 7 minut. Hned jsem mohla odejít domů, samozdřejmě s doprovodem. Chtěla bych povzbudit ty které vyšetření teprve čeká a říct jim, že se to dá zvládnout. Hodně štěstí všem a hlavně at je vyšetření v pořádku bez jakýchkoliv komplikací a nálezů.
Anonym, 1.2.2018 21:46:32, IP: ***.***.242.248, #215324
(N)
        Předchozí   1 .. 47484950      Následující
Přidat příspěvek k tématu KOLONOSKOPIE
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:52
225 reakcí

Plastika prsou

Kde v Brně vám ten Justan tu plastiku dělal?

Lída
dnes22:42
14 reakcí

Dárek synovi

Taková hrací židle k PC se líbí i mému manželovi ne jenom synovi.

Melanie
dnes22:20
27 reakcí

zdravé vlasy

Kde ty clip in nakupujete? V obchodě nebo na netu?

Bertina
dnes21:30
17 reakcí

Nutriční poradenství

Na jejich stránkách www.svet-zdravi.cz nabízí za 200Kč základní diagnostiku organismu. Objednala jsem se k nim.

Liliana
dnes21:28
140 reakcí

Bylinky na hubnuti?

V žádném případě.. Tohle jsem párkrát zkoušela a už nikdy víc. zhruba 3 měsice chodím do www.zone4you.cz a jsem maximálně spokojená zhubnula jsem pár... (zkráceno)

renča
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení