Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Guillen-Barré syndrom

Marky, 16.4.2019 0:12:47, IP: ***.***.44.5, #231296
Je mi 33, postupně jsem za 4 týdny přestala chodit a cítit ruce. Po odběru mozkomisniho moku na neurologii konečně bylo jasno, že jde o GBS. 5 dni na JIP na imunoglobulinech a pak 3 týdny rehabilitace, po mesici tedy opět doma. Rozchodila jsem to, ale běhání teprve chci zkusit, trošičku menší citlivost v rukou a na chodidlech po měsíci a půl je, ale cvičením se to zlepšuje. Lícní nerv trvá rozhýbat nejdéle, ale doufám že to také dám a budu bez následků. Na obličej je skvělá akupunktura, doporučuji rehabilitaci Chvaly. A k predchozimu dotazu šup rychle do nejbližší velké nemocnice na neurologii než se přidají dýchací komplikace. Já měla jen horší polykání a pak už zabrala léčba.
Veronika z Bělé, 17.5.2019 14:12:09, IP: ***.***.172.72, #231518
Dobrý den, tak po 17 měsících je tatínek stále v Malvazinkach. Pojišťovna už mu to nechce platit, neboť ji to denně stojí přes 10tisic a chtěj ho přesunout do Boleslavi či Hradiste. Já jdu za vámi ale s jedním velkým dotazem. Tatínkovi řekli, že má na hlasivkách nějaké krystalky a tudiz se nezaviraji. Je tam taková dírka. Buďto počkám, jestli zmizí (asi cvičením nebo čím, nevím) a nebo operovat (ale to by prý pak nemluvil). Byl jste někdo na operaci s hlasivkami po této nemoci? Děkuji za odpověď.
        Předchozí   1 .. 25262728      Následující
Přidat příspěvek k tématu Guillen-Barré syndrom
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:57
13 reakcí

problém s inkontinencí

Urcite ano, nasi babicce kupojeme v lekarne lekarnahartmann.cz, znacku MoliCare.

Anička
dnes15:10
3 772 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Jak odstranit vrstvy z plastových brýlí Kyselina fluorovodíková se nějak nechytá a pro úspěšné vyleštění je třeba ochranné vrstvy odstranit. Může to... (zkráceno)

Anonym
dnes8:42
4 reakcí

Plastika prsu

Ano je to jednoduché, stačí si před operací zajít do lékárny, kde pumpičku za 4 tisíce korun objednáte, lékárna ji pak do 24 hodin doručí přímo do... (zkráceno)

Dana
včera20:20
137 reakcí

zkušenosti s léčbou úzkosti a deprese

Zajdi, moc tomu nevěřím, podívej se do netu, tady se memůže psát.

anonym
včera18:42
83 reakcí

Hubnutí po 45. roku

Už jsem na ni objednaná, držím se toho co Svět zdraví doporučuje. A hlavně mají na ni akční cenu. Což potěší.

Jindra
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.