Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > biopsie děložního čípku

Diskuse - biopsie děložního čípku

Lenka, 20.9.2016 15:33:22, IP: ***.***.40.193, #202254
Tak to mám taky za sebou, malinko nepříjemné, ale vůbec to nebolelo, spíše to trošku zatlačilo, je to otázka pár vteřin, den poté menší krvácení a bolest břicha .. takže se toho rozhodně nebojte.
mamat, 21.2.2017 9:26:00, IP: ***.***.58.145, #204807
Musím říct, že mám báječného doktora, který mi vše dopředu vysvětlil. Samotný zákrok byl naprosto v pořádku, nebolí to, jen jsem cítila tlak, ale je to otázka pár vteřin. Nebylo mi špatně, nekrvácím. Ve srovnání se zubařem je tohle opravdu nic. Takže se rozhodně nemusíte bát!
Michala, 2.3.2017 11:31:01, IP: ***.***.135.26, #205042
Holky já byla včera, na to že špatně snáším pohled na krev a celkově vyšetření tak to bylo v pohodě. Já byla v Ustavu pro peci o matku a dite, vubec to nebolelo, jen lehce stiplo a to mam hodne nizkej prah bolesti. Po zákroku jsem šla v klidu do práce, pak domů. Vůbec jsem nekrvácela, jen v noci a dnes trošku spinim, ale bylo mi řečeno, že to tak 3-4 dny bude nez se ta ranka zahojí. Tak žádný strach :)
Terka, 17.5.2017 10:17:26, IP: ***.***.184.13, #206599
Já byla na biopsii včera a doktor i sestra tvrdili, že klidně můžu do Prahy přijet sama a jsem ráda, že jsem je neposlechla a přijela jsem s doprovodem jinak by to byl neskutečný průšvih... Odběr byl naprosto v pohodě, skoro nic jsem necítila, ale cca 5 minut po odběru když už jsem před klinikou čekala na auto jsem málem omdlela, kdyby tam nebyl sloupek o který se dalo přít tak jsem si i lehla =/ Doktor vůbec nezmínil, že by se mi mohlo udělat špatně =/ Jinak druhý den po odběru ani kapka krve, jen lehké tahání v podbřišku asi jako při menstruaci =) Po jak dlouhé době jste po odběrech začali třeba cvičit?
Marie, 11.1.2018 18:44:25, IP: ***.***.213.246, #214424
Dnes jsem podstoupila biopsii děložního čípku.Zákrok trval deset minut.Strach jsem měla..ano,zabolelo to párkrát,trochu krvácím...tot vše.Po zákroku mi zle nebylo,jen bolest v podbřišku,ale s tím se bohužel nedá dělat nic..Za mě vše v pořádku :)nebojte se toho
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu biopsie děložního čípku
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes11:15
1 reakcí

koupit skutečné / falešné pasy, průkazy totožnosti, řidičský průkaz, padělané bankovky, certifikáty

koupit padělané, skutečné falešné pasy, řidičský průkaz, průkaz totožnosti, TOEIC / TOEFL & IELTS certifikáty. ZÍSKAT NEBO KOUČIT FAKE PASSPORT, ID... (zkráceno)

tanna
dnes11:15
1 reakcí

koupit skutečné / falešné pasy, průkazy totožnosti, řidičský průkaz, padělané bankovky, certifikáty

koupit padělané, skutečné falešné pasy, řidičský průkaz, průkaz totožnosti, TOEIC / TOEFL & IELTS certifikáty. ZÍSKAT NEBO KOUČIT FAKE PASSPORT, ID... (zkráceno)

tanna
dnes11:09
1 reakcí

tanna
dnes11:04
1 reakcí

tanna
dnes11:01
2 425 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Dober dan vsi Ali ste poslovnež ali ženska? Ste v kakšni finančni neredi ali potrebujete sredstva za zagon lastnega podjetja? Ali potrebujete... (zkráceno)

Melvin More
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.