Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Výživa > Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?

Diskuse - Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Nedo, 18.3.2013 19:06:57, IP: ***.***.87.165, #175356
Jde to vůbec? Počítal jsem si, jaké množství "zdravých" potravin jako rýže, těstoviny, zelenina, ovoce, celozrnné pečivo atd. bych musel za den sníst, abych do sebe dostal alespoň 2500 kcal, a to bych teda nikdy nezvládnul do sebe nasoukat, bohužel ani třetinu z toho - prasknul by mi žaludek.
Anonym, 13.7.2017 19:04:52, IP: ***.***.206.19, #207889
No, já bych se obrátila na odborníky :)
Přidat příspěvek k tématu Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:24
10 reakcí

Power Matrix

Však zkoušejte, zkoušejte. Jsou to VAŠE peníze a podvodníci a šarlatáni také přece musí z něčeho žít....

Jirka
dnes16:02
47 reakcí

Obhajoba zákona karmy

Nový, oveľa drsnejší pohľad na podstatu Stvoriteľa Existujú obdobia v roku, ako napríklad Vianoce, alebo Veľká Noc, kedy sa v Európe, ako... (zkráceno)

oto
dnes14:26
403 reakcí

Zápach z úst

Som Mr.Doimic Správa individuálnych investičných, legitímne a Uznávané dlžníkov. Chcem, aby tento prostriedok používať pre vás Môžem poskytnúť... (zkráceno)

Anonym
dnes14:02
629 reakcí

operace krční páteře

Jara
dnes13:38
16 807 reakcí

Alkoholismus zcela vážně

Ahoj všichni, mám problém s alkoholem. Je mí 36 , bez přítele, Nikdy jsem něměla velké seběvědomí a nikdy ho mít nebudu. Od malička, mi mamka řikala,... (zkráceno)

mett
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení