Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Výživa > Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?

Diskuse - Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Nedo, 18.3.2013 19:06:57, IP: ***.***.87.165, #175356
Jde to vůbec? Počítal jsem si, jaké množství "zdravých" potravin jako rýže, těstoviny, zelenina, ovoce, celozrnné pečivo atd. bych musel za den sníst, abych do sebe dostal alespoň 2500 kcal, a to bych teda nikdy nezvládnul do sebe nasoukat, bohužel ani třetinu z toho - prasknul by mi žaludek.
Anonym, 13.7.2017 19:04:52, IP: ***.***.206.19, #207889
No, já bych se obrátila na odborníky :)
Ema, 21.8.2017 12:14:26, IP: ***.***.225.18, #208892
Určitě... Super poradci jsou třeba ve Světě zdraví (svet-zdravi.cz/) Doporučuji! Jsou skvělí!
Přidat příspěvek k tématu Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:58
868 reakcí

Wobenzym

i was referred to a great hacker named jeajamhacker@gmail.com cause i wanted to know what my wife was up too cause she receives late calls,her phone... (zkráceno)

Johnny Alonso
dnes5:49
1 635 reakcí

dráždivý tračník

Jsem věřitel Austine Barry z vládou schválené a certifikované úvěrové společnosti. Potřebujete osobní nebo podnikatelský úvěr, jste v oddělení a... (zkráceno)

austine barry
dnes4:34
548 reakcí

Zápach z úst

Do you seek funds to pay off Credits and Debts? RMPCapitals@gmail.com ( RMPCapitals@usa.com ) is here to put a stop to your financial problems. We... (zkráceno)

RMPCapitals@gmail.com
dnes1:20
825 reakcí

Interupce

Testimony of financial breakthrough from GOD through the help of Funding Circle Loan INC. (fundingcapitalplc@gmail.com OR Call/Text ... (zkráceno)

Evelyn Russell
včera23:41
1 308 reakcí

sarkoidoza

?PROTOCOLHACKS/SHIELDERS? In this message, we will explain you how our service works. Read it carefully. Its reading will not take more than 10mins.... (zkráceno)

Corey
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení