Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > zkušenosti s léčbou úzkosti a deprese

Diskuse - zkušenosti s léčbou úzkosti a deprese

anonym, 6.1.2019 13:55:02, IP: ***.***.242.255, #230331
:-D
Student, 7.1.2019 18:21:27, IP: ***.***.154.92, #230339
Trpím úzkostmi půl roku ted a nevím jak se s tím vyrovnat. Myslím, že to odstartovala škola, kde jsem si asi nesedla jak se spolužáky, tak s jednou učitelkou, která to dává lidem hodně "sežrat", jestli mi rozumíte. Od přátel které jsem ve třídě měla mě oddělili na praxích a já zůstala uplně sama. Jsem ted v maturitním ročníku, už 4 měsíce nejsem schopná chodit do školy. Mluvila jsem s vedením školy, které se snažilo eliminovat mé problémy, ale věřím, že jsem to měla udělat dřív, jelikož ted už mám z myšlenky na školu hrůzu a i přes slíbené změny, které nebyli tak velké, se do školy nemůžu dostat. Rodina a přítel mě podporují, ale s přibývajícím časem mám pocit, že jsem pro ně zklamaní, jelikož se ze své úzkosti nemohu dostat. Navštěvuji psychologa i psychiatra, ale zatím nic nepomohlo.. Mám pocit, že jsem blázen.. Nečekám, že mi někdo poradí nějaký zázračný typ a vše bude v pořádku. Jen asi potřebuji někam tohle všechno napsat a zjistit, že nejsem sama.
anonym, 7.1.2019 18:37:38, IP: ***.***.242.255, #230341
Proč nečteš diskusi ?
Anna, 9.1.2019 15:02:35, IP: ***.***.100.18, #230367
Já mám také zkušenosti s laserovým zdravotnickým přístrojem nuovotherapy, který mi pomohl od pocitu těžkých nohou ( mám sedavou práci) nedám na něj dopustit.
Anonym, 10.1.2019 8:02:20, IP: ***.***.242.255, #230373
!!!
        Předchozí   1 .. 4567      Následující
Přidat příspěvek k tématu zkušenosti s léčbou úzkosti a deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes23:03
3 reakcí

Předkožka u chlapců

S doktorkou jsem to právě ještě neřešila a ta mastička je k dostání normálně v lékárně nebo je na předpis ?

Renča
dnes20:30
24 reakcí

Dárek synovi

Na netu na kancelarskezidle si určitě vyberete i jiné než hrací židle.

Nela
dnes19:26
113 reakcí

zdravé vlasy

Souhlasím, já si od vlasy-levne objednala a druhý den jsem zboží měla doma. Takže když potřebuji prodloužit vlasy narychlo, tak s nima.

Veruna
dnes19:22
84 reakcí

vypadavani vlasu

Co se týká vlasů, vždy se svěřuji kadeřnici. Takže i nasazování clipů nechávám na ní. Ona to pak upraví a načeše, aby to vypadalo co nejlíp.

Ester
dnes14:18
1 reakcí

ICQ > (( 744587481 ))Selling good and fresh cvv fullz track 1 and 2 bank

I offer the best and highest level of Dumps Track.

vanny morgan
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.