Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Užívání antidepresiv Zoloft

Diskuse - Užívání antidepresiv Zoloft

Anonym, 22.2.2018 19:35:12, IP: ***.***.242.248, #216119
na AD vykašlat, čti diskusi, alternativně
Anonym, 10.7.2018 3:59:48, IP: ***.***.71.251, #224929
Ahoj s uzivanim Zoloftu jsem vahala, cekala jsem, myslela jsem ze to zvladnu sama. Ale bylo cim dal hur. Ted ho beru teprve tyden a citim zlepseni. Ted lituju, ze jsem si ho nevzala uz pres tim rokem, mohlo mi byt uz davno lepe. Ja s tim nemam zadne problemy, zezacatku motani hlavy ale to jsem mela casto i predtim trpela jsem zzkostmi. Ted se mi zda ze jsou pryc je mi lip.
Anonym, 10.7.2018 3:59:51, IP: ***.***.71.251, #224930
Ahoj s uzivanim Zoloftu jsem vahala, cekala jsem, myslela jsem ze to zvladnu sama. Ale bylo cim dal hur. Ted ho beru teprve tyden a citim zlepseni. Ted lituju, ze jsem si ho nevzala uz pres tim rokem, mohlo mi byt uz davno lepe. Ja s tim nemam zadne problemy, zezacatku motani hlavy ale to jsem mela casto i predtim trpela jsem zzkostmi. Ted se mi zda ze jsou pryc je mi lip.
LILI, 14.7.2018 19:36:24, IP: ***.***.61.111, #225154
Ahoj, není někdo v okolí Havlíčkova Brodu, kdo by měl platíčko Zoloftu? Známý si ho nechal doma a zítra odjíždí na dovolenou a musel by pro něj až do Ostravy.
Pepa z Kladna, 14.7.2018 22:45:40, IP: ***.***.20.226, #225160
Ať zkusí jít ten známý na pohotovost do nemocnice, pokud má průkazku, že chodí k psychiatrovi nebo tak něco, tak by mu to měli dát to platíčko
        Předchozí   1 .. 48495051      Následující
Přidat příspěvek k tématu Užívání antidepresiv Zoloft
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:57
52 reakcí

FIFOCapitals@gmail.com

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
dnes4:47
137 reakcí

Oberon

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

dnes4:45
148 reakcí

bolest zad a hrudníku

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information... (zkráceno)

dnes4:45
2 119 reakcí

dráždivý tračník

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

včera21:22
12 reakcí

Klouby sportovce

taky jsem četl že přípravek určený pro koně mužou užívat i loidia ten co je pro psy jenom psy. Zkusím a dám vědět zda pomohlo.

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.