Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Užívání antidepresiv Zoloft

Diskuse - Užívání antidepresiv Zoloft

Anonym, 22.2.2018 19:35:12, IP: ***.***.242.248, #216119
na AD vykašlat, čti diskusi, alternativně
Anonym, 10.7.2018 3:59:48, IP: ***.***.71.251, #224929
Ahoj s uzivanim Zoloftu jsem vahala, cekala jsem, myslela jsem ze to zvladnu sama. Ale bylo cim dal hur. Ted ho beru teprve tyden a citim zlepseni. Ted lituju, ze jsem si ho nevzala uz pres tim rokem, mohlo mi byt uz davno lepe. Ja s tim nemam zadne problemy, zezacatku motani hlavy ale to jsem mela casto i predtim trpela jsem zzkostmi. Ted se mi zda ze jsou pryc je mi lip.
Anonym, 10.7.2018 3:59:51, IP: ***.***.71.251, #224930
Ahoj s uzivanim Zoloftu jsem vahala, cekala jsem, myslela jsem ze to zvladnu sama. Ale bylo cim dal hur. Ted ho beru teprve tyden a citim zlepseni. Ted lituju, ze jsem si ho nevzala uz pres tim rokem, mohlo mi byt uz davno lepe. Ja s tim nemam zadne problemy, zezacatku motani hlavy ale to jsem mela casto i predtim trpela jsem zzkostmi. Ted se mi zda ze jsou pryc je mi lip.
LILI, 14.7.2018 19:36:24, IP: ***.***.61.111, #225154
Ahoj, není někdo v okolí Havlíčkova Brodu, kdo by měl platíčko Zoloftu? Známý si ho nechal doma a zítra odjíždí na dovolenou a musel by pro něj až do Ostravy.
Pepa z Kladna, 14.7.2018 22:45:40, IP: ***.***.20.226, #225160
Ať zkusí jít ten známý na pohotovost do nemocnice, pokud má průkazku, že chodí k psychiatrovi nebo tak něco, tak by mu to měli dát to platíčko
Anonym, 25.7.2018 21:24:22, IP: ***.***.6.167, #225812
Zdravím, už jednou jsem Zoloft 50mg brala. Zabral mi celkem rychle a celý rok mi velmi pomáhal. Rozhodla jsem se ho vysadit a po půl roce se mi postupně začaly vrace úzkostné stavy. Po radě s mojí psycholožkou jsem ho tedy začala brát znovu. Problém je ale v tom, že když jsem si ho teď nasadila, tak trpím nechutenstvím, když už se donutím něco sníst většinou zvracím. Tělo mě palí a někdy i brní. A co je asi nejhorší, mám šílené myšlenky, které jsem dřív neměla, týkají se sebevraždy, hrozně se bojím, že to vzdám a tím ublížím nejen sobě, ale i svým blízkým. Nechci se zabít, ale bojím se, že mě k tomu můj strach dřív nebo později dožene nebo se změní mé chování a budu sebevraždu chtít. Vím zním jako blázen..Máte někdo podobné zkušenosti když jste začali Zoloft brát znovu? Je možné, že by ho můj nervový systém teď odmítal?
Anonym, 25.7.2018 22:46:11, IP: ***.***.242.248, #225815
:-)
Gabriela, 14.9.2018 13:19:32, IP: ***.***.40.120, #227689
Má dcera 7 let,užívá zoloft dva měsíce na úzkost,její stav je čím dál horší,po měsící jí lekářka zvedla dávku na prášek a půl a holka je úplně mimo,totálně vyřízená,takže vysazuji a už nikdy více,hledám jinou pomoc,ale ničit jí antidepresivem,už ne.Doufala jsem,že jí to pomůže,ale vidím jak jí to ničí a to jí paní psycholožka,chtěla k zoloftu přidat ještě jedny antidepresiva,takže prášky pozvolna vysazuji a paní doktorku už nechci vidět.Zkusím raději kineziologii.
Anonym, 14.9.2018 19:02:54, IP: ***.***.242.248, #227692
kineziologie , škoda času a peněz !
Radim, 9.10.2018 21:41:10, IP: ***.***.234.77, #228377
Zravim, má zkušenost se Zoloftem je velmi negativni, v cervnu jsem se psychicky sesypal. Vůbec jsem nechapal co se to se mnou deje šileny stavy, uzkost, strach o život. Sel jsem na psychiatrii tam mi predepsali Zoloft. A pak to zacalo, absolutni ztrata spanku, pálení kuže, trasl jsem se celej, potil, pak zase zima, ukrutny toceni hlavy malatnost, unava, nechutenstvi, zhubl jsem 12kg. bral jsem ho 4 mesice sice nejaky vedlejsi ucinky casem ustoupily ale celkove muzu rict ze mi nepomhl absolutne vůbec naopak. po 4 mesicich jsem ho vysadil uplne, na psychiatrii prestal docházet vůbec mi to nedavalo smysl, doktorka nic nerikala jen ji porad zvonily telefony nic ji defakto nezajímalo během moji reci vyrizovala telefony, pak řekla zkuste si zvýšit davku a prijdte zase za mesic. po trech navsevach jsem tuhle šílenost zastavil. Zacal jsem docházet na činskou medicínu, a vyhledal lečiteku, která si se mnou povidala zajímala se o me a o me trapeni a také jsem si precetl 3 knihy od dr. Hnizdila a tam hodne pochopil doporucuji každému si je precist. Postupne mi zacalo byt lepe a lepe, pomalu se mi vratil spanek, nalada a je mi fajn. Není to ještě uplne ono, ale citim se opravdu o hodne líp. Takže za me jednoznacne, Zoloft ne, zamyslet se nad svým životem co mi tohle zpusobilo, co jsem delal spatne, zmenit to spolehat vice na sebe a ne na Zoloft. Preji vsem at najdou silu jako ja a ucinili ve svém zivote zmenu. uvidíte ze bude lip. Ahoj Radim
Lana, 2.11.2018 18:00:08, IP: ***.***.154.70, #229135
Ahoj, všem, 7 let jsem brala Cipralex, bohužel po porodu přestal fungovat.... Nyní nasazen Zoloft 50 cca 7 týdnů a nic moc teda, lékařka zvýšila na 100 denně. Je to teprve druhý den ale mám návaly horka? Bolí mě břícho? nevím zda z toho? Jak jste snášeli navýšení? děkuji
        Předchozí   1 .. 48495051      Následující
Přidat příspěvek k tématu Užívání antidepresiv Zoloft
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes4:00
1 808 reakcí

Wobenzym

Hey Guys, would you believe that i just got introduced to Albert, a hacker who helped me to hack into my credit report and erased all the hard... (zkráceno)

wallace James
včera23:05
6 reakcí

Padání vlasů, kouty

Dana: a kdo se tomu přímo věnuje ? Moje kožní mi teda nebyla schopna moc poradit a doporučila mi klasický kofeinový šampon z lékárny :/

Simona
včera22:43
1 118 reakcí

MINERVA

If you really need a professional hacker to hack your cheating boyfriends/girlfriends/spouse phone, whatsapp, facebook, bank account hack etc. Or... (zkráceno)

DAVID
včera20:57
1 096 reakcí

Interupce

Are you having one or two difficulties from other financial instrument lender? I want you to take a chance with us you will never regret doing... (zkráceno)

collins
včera20:41
12 reakcí

Křivice

Ale to víš že vyskytuje akorát to není zas tak valné číslo aby se na to upozorňovalo a právě ke křivici dojde, když miminko nedostává vitamín D tudíž... (zkráceno)

Ema
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.