Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > idiosynkrazie - přecitlivělost na zvuky

Diskuse - idiosynkrazie - přecitlivělost na zvuky

Mefistofeles, 9.3.2011 14:12:38, IP: ***.***.173.197, #129470
Já mám vážení opačný problém. Sousedka podemnou trpí tímto Vámi zmiňovaným neřádem a já se stal Její obětí. Každou chvíli mi chodí nadávat, vyhrožovat přivoláním policie, taky soudem už pohrozila. Dokonce jsem Jí vyšel vstříc a instaloval pod ledničku 15mm vysoké podložky z měkčí gumy abych eliminoval případné vibrace. Nic nepomáhá! Dávala mi dokonce návrh na noční odstávku ledničky (neproveditelné!) V jednom případě jsem tak učinil ale bezvýsledně! V ranních hodinách opět bouchání na dveře a výhružky policií. Mám dobrého přítele ještě z dětských let se kterým jsme seděli na ZDŠ v jedné lavici, nyní je to MUDr. psychiatr. A On mi doporučil na sousedku tzv. léčbu šokem. Má to prý vemi silný účinek ale hlavně tato metoda není trestně postižitelná. Návod: Nalej1/2l vody do plechového hrnku ( plechový kvůli bezpečnosti) nechej vychladit v lednici na 0°C .A když v noci nebo ráno bude bouchat na dveře vše si v klidu připrav,plechový hrnek se studenou vodou do ruky odemkni, zprudka otevři dveře a chrstni Jí vodu do obličeje! V klidu opět zavři a tím je vše vyřešeno. Příště už by neměla přijít. Pokud ano tak mám zavolat na Jeho mobil a doktor už zařídí vše potřebné. :-))
segidef, 9.3.2011 22:04:30, IP: ***.***.241.154, #129509
Ne, prosím, opravdu ne.
Nedělejte ty akce navrhované Vaším lékařem. Opravdu to není to co by to vyřešilo.
Jste rukojmí Vy i Vaše paní sousedka. Věřte, že kdyby ji to nepostihovalo ani by jste o ní nevěděl.
Jste rukojmí. Rukojmí divně chovajícího se světa. Neuvěřitelné benevolence zdravotnictví.
Přeji Vám aby jste se toho nedožil - myslím
těchto problémů.
Fibromyalgik, 20.5.2011 17:45:50, IP: ***.***.53.113, #134714
Může být i příznakem migrény či Fibromyalgického syndromu. Nejde o banální onemocnění. Jeho včasné neléčení vede k invalidizaci. Může být snadno zaměněné za psychickou poruchu. Pokud se chcete dozvědět o FM podrobnosti mrkněte na. fibromyalgik.webnode.cz
Alice, 12.7.2011 9:51:34, IP: ***.***.193.103, #139242
Hučí, bručí je to k posrání ale pokud piji 3x denně meduňkový čaj je to mnohem lepší. Na večer před spaním 2 polévkové lžíce meduňky přelít 300ml vroucí vody a nechat 30min přikryté ustát, potom scedit a vše po doušcích vypít a spíte jako mimino. Dokud jen bručí je to dobré,hlavně že zubatá necinká kosou!
Peta, 15.11.2011 18:38:52, IP: ***.***.151.36, #154822
opravdu nevím co mám dělat, jedu ve vlaku a někdo mlaská, má sluchátka a jsem z toho uplně nervní :( neexistuje nějaka nefarmakologická léčba ? ono se to opravdu nedá ovládat, myslela jsem si, že tohle můžu mít jen já, ale jak vidím trpí tím dost lidí
Dědek, 16.11.2011 9:23:10, IP: ***.***.209.254, #154846
Peta a ostatní ,to jsou poškozené nervy, píšu to stále ,léčit chlamydie pn a ostatní viry
holka, 24.1.2012 19:30:27, IP: ***.***.161.52, #158688
Taky mám podobné problémy, nemáte nějaké vaše stránky o chlamidiich pane dědku? docela by mě to zajímalo!Dekuji
Dědek, 25.1.2012 9:42:49, IP: ***.***.209.254, #158702
holka, stránky nemám,ale prožil jsem to na vlastní kůži , a ještě prožívám, jestli si napíšeš nějaký email (vymyšlený) tak Ti odpovím na dotazy
Karel, 12.7.2012 13:29:49, IP: ***.***.192.95, #165397
Když to někdo dělá schválně a ještě se Vám při tom usmívá do ksichtu,tak na to je jediný lék.Na vojně jsme to nazývali zkratkou BDR neboli bomba do rypáku a je klid. :-))
misofonie, 18.12.2012 12:07:56, IP: ***.***.160.82, #172135
Je to i můj problem - už 22 let.Náhodou jsem objevila, že jedna se o záhadnou némoc: MISOPHONIE, podobné příznáky má 4S - selective sound sensitivity syndrom - zatim neznámá příčina, definovali to manžele Jastreboffoví v Americe.V angličtině na internetu jsou nějaké informace.MOc to nepomůže, ale už vědomí, že jedna se o nemoc, i že nejsme v tom sami, může pomoct.Přeji hodně síly a trpělivosti.Co nejvíce odpočívat.Držím Vám všem prsty a okoli prosím vroucně o pochopění.
Anonym, 22.8.2014 0:11:48, IP: ***.***.128.208, #187476
nevim1nevim2, 28.12.2014 2:13:24, IP: ***.***.114.225, #190500
no, tak já vám něco řeknu, už asi 10 let nedokážu jíst s pár členy rodiny u jednoho stolu, protože vytvářejí určitý zvuk, který mě dohání k naprostému šílenství, nejradši bych do nich kopla, když jí, představuju si, že do nich kopu.. často odvolávám výlety s nimi, protože mám strach, že začnou jíst, když slyším ten zvuk, napnou se mi všechny svaly a mám nával vzteku, je to něco nepředstavitelného, trpím paranoiou, že začali jíst kvůli mně aby mě vytočili.. je strašné s tím žít :(
Anonym, 28.12.2014 11:49:05, IP: ***.***.252.254, #190503
léč se !
Niki Mode, 18.3.2017 19:00:47, IP: ***.***.49.171, #205360
Taky mě vadí zvuky, co lidé vydávají při jídle (srkání, mlaskání a tak). Když to slyším musím okamžitě do jiné místnosti, kde budu sama. Někdy si koušu ruce, tahám se za vlasy, skrčím se do klubíčka, někdy se mi chce z toho brečet. Tak mě napadlo že když budu v místnosti kde někdo jí tak si dám sluchátka a poslouchám písničky. Jo a ještě je zajímavé, že mi to vadí jen u některých lidí. U mámy a její rodiny mi to vadí, ale u táty a jeho rodiny ne.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu idiosynkrazie - přecitlivělost na zvuky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:56
3 574 reakcí

Kartářky

Snažko ty ani nevíš co meleš, četla jsem i na jinych webech že na tebe podávali žaloby, nikdo tě nebere vážně a že nemáš práci a jsi socka už také... (zkráceno)

Václavka
dnes19:17
32 reakcí

Jak nabrat váhu?

Pravda, chodila jsem tam sice hubnout, ale ano, jsou to odbornici i na přibírání :)

Anonym
dnes18:06
546 reakcí

Interupce

We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation),... (zkráceno)

Mr Tomy
dnes12:06
80 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Dobrou správou; Hľadáte finančnú podporu? Potrebujú naliehavú pôžičku platiť Svoje účty či dlhy? To je príležitosť, ktorú hľadáte. Ponúkame... (zkráceno)

pedroazevedo
dnes11:18
4 740 reakcí

rakovina slinivky břišní

Pro Ivanu: Můžu se zeptat, jak a jak dlouho jste zkoušeli ty Fénixovy slzy? Táta taky užívá výtažky z konopí (i CBD) už půl roku a asi díky tomu mu... (zkráceno)

Luca
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení