Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Deprese v těhotenství

Irča , 17.4.2013 20:04:47, IP: ***.***.38.66, #176321
Ahojky holky, já v práci dostala svoleno ke 4. roku, vysadila jsem léky a stav se trošičku upravil. Můj problém ale zní-strach a panika z návratu z práce. Úplně v pohodě nejsem, jednou asi do té práce budu muset, co?
eicul, 18.4.2013 23:53:59, IP: ***.***.47.47, #176358
Ja teda nevim proč ti lekař nezkusi navrhnout duchod,to musi byt strašny se tak stresovat a byt vyřizena z představy jit do prace...
tralala, 27.4.2013 23:26:07, IP: ***.***.166.166, #176868
ahoj děvčate, všechny zdravím..napsala bych i víc, ale mám obavy, že si to někdo přečte...jinak ke mě: jsem spokojená, mám milujícího partnera a skvělé děti a žádné deprese...co víc si přát....hlavně pozitivně myslet
eicul, 28.4.2013 22:51:44, IP: ***.***.47.47, #176907
Tralala jen tak dal!!!!!!
eicul, 3.6.2013 16:36:48, IP: ***.***.47.30, #177959
Nikde nikdo,na nikoho to počasi nepusobi špatně?Na mě jo,ale ne deprtesivně,jen pocituji potřebu slunička a vzduchu ne byt doma 24h denně a čekat než přestane lejt.
Irča, 3.6.2013 17:42:33, IP: ***.***.38.66, #177961
Já nic moc, hlavně mně vždycky chytne neuróza, když lezu do postele, to se pak blbě spí. Léky jsem vysadila, cítila jsem se s nimi jen hůř. Ale že by to byl buhvíjaký zázrak se říct taky nedá...
metius, 7.8.2013 9:46:46, IP: ***.***.158.68, #179176
deprese5.webnode.cz/
Ahoj, zde popisuji své vylečení deprese bez prášku, pro více informací mě kontaktujte v diskuzi na mem blogu, děkuji. Neni to nějaká reklama nebo metoda, jsou to mé dlouholeté vlastní poznatky.
Irča, 23.1.2014 11:23:31, IP: ***.***.38.66, #182209
Ahojky, zajimalo by mne, jak to s Vami je, jak prace a dalsi veci, deti atd.? Asi uz se to nedozvim, co?
Angela, 25.12.2014 23:41:29, IP: ***.***.12.52, #190473
GREAT DR OJABU, který přivedl můj manžel se ke mně jen jeden den. Mé jméno je Angela jsem z Velké Británie, jsem se oženil před 1 rokem. Můj manžel a já jsem žil velmi šťastný a krásný život. Tak jak šel čas, začal jsem si všímat této podivné postoj, který byl disponující. Ten se nyní bude spolu s dalšími dívkami, do té míry, že už není vyzvednutí mé volání, a on nebyl ani spát v domě ještě. Stal jsem se zmatený a nevěděl, co mám dělat. Tak jsem se stal strach a pletl, že přinesl tolik myšlenek v mé mysli, protože jsem ještě nikdy nezažil nic podobného v životě. Tak jsem se rozhodl navštívit kouzlo kolečko, aby zjistil, jestli mi může pomoct. A tak hned jsem šel na internet, kde jsem viděl úžasnou svědectví kouzla kolečka, která něčí bez milenku přivezl, "DR OJABU", tak jsem ho okamžitě kontaktoval a vysvětlil jsem mu všechny své problémy a on mi řekl, že to bude velmi snadné pro něj řešení, v porovnání s těmi, které mu předtím. A on mi taky dal nějaký důkaz, že se opravdu jisti, že jeho práce, a ujistil mě, že můj manžel se vrátí ke mně, jakmile je až s casting kouzla. A také mi řekl, abych veškerou svou důvěru v něj, a opravdu jsem ho poslechl. Tak to bylo 08:00 na příští ráno, když jsem se chystal jít do práce, když jsem dostal můj manžel výzvu, a on mi řekl, že se vrací domů, a on byl omlouval se mi, mi říká, že je velmi Omlouváme se za bolest, že mě stála. A po několika hodinách, opravdu se vrátil domů, a to bylo, jak jsme pokračovali v manželství s hodně lásky a štěstí, a naše láska byla silnější než teď, jak to bylo předtím. DR OJABU mi také řekl, že kdysi moje srdce touha byla poskytnuta ke mně, že bych měl jít a svědčit o jeho práce přímo tady na internetu. Právě teď jsem nejšťastnější žena na světě dnes píši toto svědectví, a já chci opravdu poděkovat "DR OJABU" pro podání zpět svého manžela, a přináší radost a lásku ke své rodině. Takže moje největší rada pro vás, kteří tam váš manžel nebo vaše žena chovala divně, nebo máte jakýkoliv problém s vaším vztahem, nebo cokoli, co má co do činění s kouzla kouzlení, on je schopen řešit jakýkoliv problems.All, co potřebujete udělat, je pro můžete kontaktovat tohoto muže kdykoliv, a ujišťuji vás, že to bude pomoci pro vás, já jsem 100% jistý, že to bude řešit to, pokud už budete potřebovat jeho mu pomohl kontakt s tohoto e-mailu: ojabuspelltemple@gmail.com
Vladimír, 2.6.2015 14:00:27, IP: ***.***.108.108, #193596
Po-porodní deprese jsou velmi časté, a je to většinou kvůli nadměrné spotřebě živin (minerálů, vitamínů a bílkovin) u matky, které jsou využity na vytvoření další živé bytosti a její porod. Vyčerpání zásob těchto nutričních látek u matky je často tak silné, že trvá až dva roky, než se z něj žena při příjmu běžné stravy dokáže zotavit a přestane být unavená a depresivní. Navíc vzhledem k tomu, že většina žen do těhotenství již vstupuje ve stavu chronického nedostatku minerálů a vitamínů, není divu, že pak v průběhu těhotenství skutečně onemocní. Na vině tedy nejsou hormony, jak se nám snaží namluvit lékaři, ale podvýživa matky nikoliv v kaloriích, ale v tzv. mikro-živinách, kterými jsou právě minerály a vitamíny. Proto po-porodní deprese vyžaduje speciální výživový program, jehož cílem je urychleně doplnit chybějící živiny a tím zkrátit výše uvedené problémové období po porodu na minimum. Otázkou ale zůstává, které živiny tělu konkrétní ženy chybí, abyste nemuseli brát celou periodickou tabulku prvků a všechny známé vitamíny, což se liší podle dosavadního způsobu výživy matky. Používám přístroj, který změří, kolik pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů v těle po porodu (ale nejen po něm) máte a kterých konkrétně máte nedostatek. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů nebo vitamínů v organismu a únavou, depresemi i konkrétními nemocemi. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.
madlenka, 6.6.2015 10:56:28, IP: ***.***.209.22, #193659
milé maminky, úplně s vámi soucítím, protože když jsem čekala první dítě, bylo všechno super, nevadilo až tak ,že mi bylo zle, přibírání a s manželem super, milovali jsme se od prvního týdne těhotenství i 2x děnně.Teď čekám druhé dítě a je to totální rozdíl.Jsem od prvního týdne unavený, v depresi, nateklá, vadí mi prostě všechno.Přijde z práce a vadí mi jeho přítomnost.Jsem nasra...na chlapy, že prostě oni nemusí podstupovat tyhlety debilní změny těla, psychiky, prostě jim je celý živost "stejně".Už jsem mu říkala,že jestli mě neopustí do porodu,tak je dobrej.Sedím raději doma, protože mám pořád střevní problémy a desím se už teď porodu a jak to zvládnu s dvěma dětmi.Po prvním porodu jsem skončila na infekčím s podezřením na boreliozu,ale pak mi prostě řekli,že jsem jen unavená a tělo vyčerpané, bojím se i toho,protože okolí není vždy chápavé a dívají se na vás jak na hysterku!!!tak hodně zdaru, snad to za 2 roky bude lepší a musíme být sobecké a jíst vitamíny, cvičit a najít si čas vždy sami na sebe!!!!
Hanka, 2.10.2016 16:26:15, IP: ***.***.128.38, #202437
Mě naštestí nic takového nepostihlo. Já byla tak moc šťastná, že čekám dítě, že mi nic nemohlo zhoršit náladu a moc jsem si to užívala.
eicul, 17.4.2017 18:01:37, IP: ***.***.199.4, #205916
Ahoj holky.Je tu nekdo z doby 2011-2013? Obcas jsem nakoukla ale prispevky jsem nevkladala. Tet mě to neda ale je tu nekdo z drivejsich casu?
relax-meditace, 21.4.2017 23:55:55, IP: ***.***.248.229, #206031
Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ? Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-) https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1
        Předchozí   1 .. 288289290291      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese v těhotenství
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes0:58
285 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Good Day Sir/Madam: Do you need an urgent loan to finance your business or in any purpose? We are certified,legitimate and international licensed... (zkráceno)

AFFORDABLE LOAN FOR 1% INTEREST RATE
včera23:47
1 265 reakcí

dráždivý tračník

Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Do You Need A Business Loan? ( PergoCF@gmail.com ) Interested applicants should Contact us via... (zkráceno)

Mrs. Ceren
včera21:18
4 reakcí

Chemie do bazénu pro dítě

Co vím, tak známý už několik let kupuje chemii bez chloru od guaa. Tak snad to nějak pomůže.

Venďa
včera20:17
957 reakcí

sarkoidoza

Jenniferberryloanfirm@gmail.com Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkým ročním rozpočtem Úrokové sazby nižší než 2% za jeden... (zkráceno)

Jennifer berry
včera20:06
133 reakcí

bolest zad a hrudníku

:-D

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení