Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - CITALOPRAM 2

., 31.5.2013 17:56:22, IP: ***.***.252.253, #177886
lada: chlamydie ,to je utrpení a jak dlouho to trvá? to se ani neptej, ten stav co píšeš mi trval víc jak dva roky
milb5b, 22.9.2013 16:50:40, IP: ***.***.205.113, #180006
Ahoj, beru Citalopram Teva 40 mg/den cca 9 měsíců a cítím se poměrně fajn. Na začátku léčby jsem byl jen uzlíček neštěstí, vždyť každej z Vás ví o čem mluvím. Ze začátku samozřejmě nic moc, ale dávkování je přísně individuální, takže jak Vy, tak Váš lékař musí přísně usoudit, jaká hranice je pro Vás optimální...Nečekejte však nikdy, že ADP jsou všelék a chtějte od nich raději míň než víc. Zůstaňte spíš nohama na Zemi a to velké ´Z´ tady píšu záměrně!!! Milan B.
milb5b, 22.9.2013 16:51:00, IP: ***.***.205.113, #180007
Ahoj, beru Citalopram Teva 40 mg/den cca 9 měsíců a cítím se poměrně fajn. Na začátku léčby jsem byl jen uzlíček neštěstí, vždyť každej z Vás ví o čem mluvím. Ze začátku samozřejmě nic moc, ale dávkování je přísně individuální, takže jak Vy, tak Váš lékař musí přísně usoudit, jaká hranice je pro Vás optimální...Nečekejte však nikdy, že ADP jsou všelék a chtějte od nich raději míň než víc. Zůstaňte spíš nohama na Zemi a to velké ´Z´ tady píšu záměrně!!! Milan B.
milb5b, 22.9.2013 16:55:36, IP: ***.***.205.113, #180008
Anonym, 8.6.2015 6:11:17, IP: ***.***.230.151, #193671
Beru ho uz mesic ale stavy zustavaji navi bolesti zad bricha nespvost mate nekdo prosim stejne priznaky odpovezte co nejdrive dik jana
Anonym, 8.6.2015 6:36:49, IP: ***.***.252.249, #193672
odpovídám co nejdříve, je to chlamydie, AD to neléčí !!!
Pedro, 20.7.2015 16:53:13, IP: ***.***.179.77, #194382
Ahoj, prosím o radu. Beru citalopram teprve druhý týden, takže ještě zcela neučinkuje a čas od času beru jako podpůrný lék lexaurin. V sobotu ráno jsem odjel na víkend pryč a zapoměl si vzít léky sebou, takže v neděli ráno jsem citalopram nebral. Byl jsem v sobotu večer na oslavě, hodně se jedlo, trochu pilo. Ráno jsem byl v pohodě. Když jsem odpoledne dorazil domů, už jsem si citalopram vzít nestihl. Udělalo se mi zlo, měl šílené křeče v břiše a skončil na pohotovosti. Vím že jsem měl asi zmožený žaludek jídlem a pitím, ale nikdy jsem takovýhle stav neměl. Mohl k tomu přispět ten jednodenní výpadek citalopramu? Děkuji.
Anonym, 25.8.2016 10:03:01, IP: ***.***.24.1, #201805
Relax, 21.4.2017 23:39:07, IP: ***.***.248.229, #206003
Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ? Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-) https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1
Romča, 8.1.2018 10:43:16, IP: ***.***.107.241, #214329
Dobrý den chci se jen zeptat,měsíc a půl beru citalec a už se cítím dobře.Pí doktorka mi napsala další recept ale v lékárně mi dali citalopram teva který beru druhý den a zas se objevily nežádoucí účinky.Měl to někdo z vás taky?
        Předchozí   1 .. 73747576      Následující
Přidat příspěvek k tématu CITALOPRAM 2
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:39
880 reakcí

Interupce

We have direct and efficient providers of Bank Guarantee (BG’s), Insurance Guarantees,Confirmable Bank Drafts, Standby Letters of Credit (SBLC)... (zkráceno)

Yusuf Adams
dnes3:07
567 reakcí

MINERVA

I strongly recommend the service of a GREAT Hacker to you and his email is hackersolution89@gmail.com. I have used him quite a number of times and... (zkráceno)

Sharon
dnes2:27
909 reakcí

Wobenzym

I sincerely didn’t like the idea, but this is my way of saying thank you to the Quora user that recommended a hacker (ETHICALHACKERS009@GMAIL.COM)... (zkráceno)

JASON SMITH
včera22:28
59 reakcí

Masáž prostaty-prevence rakoviny

Ja si koupil v sexshopu analni kolik na masáž prostaty a to je jízda doporučuji všem

Honza
včera22:03
13 reakcí

Nabídka půjček mezi jednotlivými upřímný

ahoj Že jsi otcem, mistrem, dělníkem ... teď už nemusíte mít žádné starosti, protože jsem zde, abych vám pomohl. Poskytuji půjčky všem čestným a... (zkráceno)

Fitz Fortier
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení