Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - ANTIDEPRESIVA V TĚHOTENSTVÍ

Lucie, 20.10.2017 21:54:39, IP: ***.***.10.195, #211805
Ahoj holky je tu mekdo kdo je v ocekavani a bere antidepresiva?ja na zacatku a beru cipralex snad bude vse o.k.rada bych si psala s nejakou mamcou co je v ocekavani a bere antidepresiva....jinak muj mail je luckasabrtova@gmail.com
Pavla, 25.10.2017 15:15:03, IP: ***.***.32.24, #211960
Ahoj. Ja beru a uz se blizim ke konci...jsem 37 tt ted jsem zpet na 5mg a uz tak zustanu az do porodu...zvazuji zda konit nebo ne
hackethics008@gmail.com, 4.4.2018 10:48:26, IP: ***.***.223.211, #218531
I appreciate Hack Ethics for helping me recover my stolen funds 750,000 GBP from Binary Brokers within 24 hours. Contact him - hackethics008@gmail.com to help you for any desired Hacking Services. Hack Ethics is an experienced Private Hacking Organization with a spare master key that no one has. He can help you recover your lost or stolen funds from any Binary Platform also he can render any hacking services. Stop being scammed by fake hackers. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. Specialized in different Hacking Services some of his most popular hacking services or social network and know if your partner is cheating on you hack into your partners phone. Hack Ethics render services within 24 hours. Contact - hackethics008@gmail.com. He can help you recover your lost binary BTC , TBC, ETH and every other stolen funds within 24 hours
Rafanka, 7.6.2018 1:05:59, IP: ***.***.159.80, #223158
No ..cekam druhe mimi ..11tt ../ prvni holcicka 5let myslenky..potrat..doma..binec..nic me nebavi Zadna vidina spokojeneho budoucna.. Pred timto stavem..peclivka..starostliva..cistotna..vyrovnana Otazka kde je chyba Brat prasky??Nebo je to spatnou oporou..ze strany partnera?Asi jsem od nej cekala vic? Ja jsem.k nicemu?On to jeste podnecuje.. Furt dokola..nejhorsi jsou rana a i prubeh dne.. Moc casu na rozhodovani neni..brat prasky??.Vymenit chlapa..?zmenit styl zivota a urovnat si svou identitu nebo to lamat pres koleno..nenicit maly zivot a znicit svuj :)i okoli...tod otazka teda
Aja38, 30.6.2018 8:17:45, IP: ***.***.168.197, #224423
Ahoj, jsem v 6tt a beru jiz 2 roky Prothiaden 1tbl denne. Po vysazeni se mi vratily depresivni a uzkostne stavy. Bojim se o mimi, zda mohu brat i nadale??
        Předchozí   1 .. 113114115116      Následující
Přidat příspěvek k tématu ANTIDEPRESIVA V TĚHOTENSTVÍ
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:57
52 reakcí

FIFOCapitals@gmail.com

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
dnes4:47
137 reakcí

Oberon

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

dnes4:45
148 reakcí

bolest zad a hrudníku

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information... (zkráceno)

dnes4:45
2 119 reakcí

dráždivý tračník

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

včera21:22
12 reakcí

Klouby sportovce

taky jsem četl že přípravek určený pro koně mužou užívat i loidia ten co je pro psy jenom psy. Zkusím a dám vědět zda pomohlo.

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.