Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Pohyb, sport, masáže > Magnetické podušky Tumag

Diskuse - Magnetické podušky Tumag

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Marty, 3.2.2013 16:09:42, IP: ***.***.188.159, #173888
Ahoj, máte někdo zkušenost s těmito poduškami? Jednu jsem si koupil proti bolestem zad a po několika letech trápení už žádná bolest. Nevím, jestli je to jen v mé hlavě nebo to opravdu pomáha. Prosím Vaše zkušenosti.
trmk, 19.11.2013 12:32:28, IP: ***.***.92.158, #181167
Mně pomohla poduška na vleklé bolesti ramene,nemohla jsem zvednout ruku a po docela krátkém nošení,ale pravidelném, několik dnů, moje potíže zmizely.
Přidat příspěvek k tématu Magnetické podušky Tumag
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:19
1 reakcí

DHEA

Chtěl jsem se zeptat na látku DHEA, druh pro-hormonální látky. U nás je DHEA zakázaným preparátem, v některých zemích patří mezi doplňky stravy.

Joro
dnes11:47
897 reakcí

sarkoidoza

Do you need a quick loan with a relatively low interest rate as low as 2%? We offer business loans, personal loans, home loans, auto loans,student... (zkráceno)

RAINLINCOM
dnes11:35
750 reakcí

Wobenzym

Jen pro boháče? Já osobně zastávám náźor, že nejsem tak bohatá,abych mohla peníze utrácet zbytečně a wobenzym mi vždycky pomohl, takže u mě je volba... (zkráceno)

Iva
dnes11:09
52 reakcí

Praskající žíly

Do you need a quick loan with a relatively low interest rate as low as 2%? We offer business loans, personal loans, home loans, auto loans,student... (zkráceno)

RAINLINCOM
dnes11:05
24 reakcí

Jak nabrat váhu?

Kupovala jsem mu teď na Vánoce protein, BCAA a vitamíny, klasika, co bere pořád :)

Kaja
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení