Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Čtete dětem před spaním?

Diskuse - Čtete dětem před spaním?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Katka, 10.4.2017 23:43:24, IP: ***.***.142.18, #205780
Dobrý den, moje děti už moc nechtějí číst, mají 3 a 5 let, jak dlouho jste četli dětem?
Lenička, 11.4.2017 16:22:43, IP: ***.***.148.177, #205796
Já dětem čtu před spaním a to mají 8 a 10, asi záleží jestli jim čtete něco zajímavého, nebo opakujete pořád dokola stejné pohádky?
Hanka, 12.4.2017 21:52:39, IP: ***.***.223.49, #205844
Já kupuji dětem pohádky na egmont.cz, mají tam velice dobrý výběr knížek pro děti :-)
Petra, 13.4.2017 22:36:50, IP: ***.***.223.76, #205867
Kupovala jsem dětem tuto knížku, moc se jim líbí, tak dávam tip www.albatrosmedia.cz/moje-segra-je-upir-7-z-pekla-stesti.html
Přidat příspěvek k tématu Čtete dětem před spaním?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes4:53
468 reakcí

MINERVA

hello there check out our newly designed super intelligent blank atm cards Which have been specially programmed to withdraw free cash from any ATM... (zkráceno)

Mr mark
dnes1:24
1 193 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Je to takmer sviatok, takže si môžete vychutnať peknú pôžičku ... ahoj Sme schopní vám poskytnúť úvery podľa sumy, ktorú potrebujete, a... (zkráceno)

patricia
včera23:03
2 reakcí

Vyhřezle plotenky a zužený krční kanálek

nikdo Ti tady nepomůže , email

Anonym
včera23:02
578 reakcí

Zápach z úst

Ahoj všetci, volám sa Janice Albert, som z Alabamy v Spojených štátoch, som tu, aby som svedčil o tom, ako som dostal môj úver od JOHN WILLIAMS Loan... (zkráceno)

janice
včera22:44
88 reakcí

Krémy na celulitidu

A kam prosím na ošetření docházíte nebo kde bych o něm zjistila víc ? Určitě bych ho chtěla vyzkoušet.

Debora
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení