Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - moroznik

Luba, 7.11.2017 9:13:05, IP: ***.***.158.172, #212230
Morozník som začala brať na bratovo odporúčanie, beriem ho druhý mesiac a od samého začiatku mi odpuchli moje nôžky, čo som už ani nevedela, ako vyzerajú bez opuchov. S váhou som nemala problémy, no takisto dva kilečka sú dole....
Slavka, 7.11.2017 20:30:02, IP: ***.***.77.1, #212254
Dobry vecer uzivam ho uz treti tyzden a verim tomu ze pi case pijdu dole kila.piznam ten liek len z rozpravania a ze chudny dost ale je to dlhodoby proces
Anonym, 2.12.2017 0:56:54, IP: ***.***.17.80, #213208
I was introduced to SPYNETPROFESSONALHACKERS@GMAIL.COM because i really wanted to know what my husband has been up to lately as I seem not to be getting his attention.He was able to hack into my husband’s Facebook, Snapchat, WhatsApp, Instagram and above all gave me full access to his mobile phone remotely and emails. I couldnt help but to introduce him to those who have their spouse cheating on them and want to spy on them- SPYNETPROFESSONALHACKERS@GMAIL.COM ... I’m very sure he will help you out with any hack related issues, tell him I referred you..thank me later
        Předchozí   1 .. 16171819      Následující
Přidat příspěvek k tématu moroznik
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:31
5 071 reakcí

rakovina slinivky břišní

Manžela po jídle bolelo břicho, bylo mu těžko a míval průjem. Ještě ho boleli záda a ty ho bolí po celou dobu nemoci. Byl na CT , tam už viděli nádor... (zkráceno)

evys
včera21:08
237 reakcí

Klouby, kosti

Arkokapsle jsou přírodní,měli by se maximálně brát 4 týdny,já po 14 dnech měla zlepšení více info na www.flexiharpan.cz

Tina
včera20:40
1 134 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Dobrý deň, volám sa DR. daniels, som lekár z nemocnice daniels, som občan Spojeného štátu americkej, chcem svedčiť o dobrom úverovom pôžičke, ktorý... (zkráceno)

daniels
včera20:20
1 reakcí

Podpora imunity

Dáváte něco dětem na podporu imunity ? Přemýšlela jsem jestli v lékárně koupit nějaké ty marťánky nebo je to zbytečné ?

Debora
včera17:40
1 057 reakcí

Vyhřezlá ploténka

V únoru tohoto roku jsem se přidal mezi ploténkaře. Je mi 25 let úraz se mi stal při sportu. Po magnetické rezonanci jsme zjistili že ploténka je... (zkráceno)

Honza
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení