Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Bolest nártu

Anonym, 21.8.2016 20:31:00, IP: ***.***.30.51, #201720
Mám tiež veľké bolesti nártu na oboch nohách, začala ľava a teraz už aj pravá noha. Bolesť je veľká pri rozchodeni alebo keď ležím a chcem sa postaviť na nohy tak idem chytájuci sa steny a veľmi opatrne došľapujem bolesť ide do prostriedku k všetkým prstom...
Barcs, 6.12.2016 21:01:59, IP: ***.***.77.54, #203327
Boli me uz 14 nartna leve noze .zadny uraz sem nemela a nemam ho ani otekly.boli pri chuzi i v klidunekdy v nem i pobodava
wagner hana, 1.1.2017 14:37:12, IP: ***.***.197.166, #203758
Z niceho nic mne zacal bolet nart a postupne se to zhorsovalo, bolesti jsem mela i kdyz noha byla v üplnem klidu. Navstivila jsem lekare, ktery mne poslal na ortopedicou kliniku u nas v Nemecku. Zlomene to nebylo, dostala jsem predepsane velmi silne leky proti bolesti a rüzne masti.(Ibuprofen, diclac atd.), nic nepomahalo, uz jsem byla doopravdy zoufala. Potom mi jedna stara pani poradila, at na leky zapomenu, ze si jenom zruinuji vsechny organy a zakoupim si v lekarne Globuli ARNICA D6 a D12 Jsou to malilinkate kulate pilulky na prirodni bazy, nebo-li homöopatica. ja nevim jestli v Cechach ci na Slovensku jsou k dostatni, ale zde v lekarnach vsude. Stoji okolo osmi euro. uziva se jich deset rano, v poledne a vecer, vzdy pet od kazde. Ucinek prichazi az za deset dni, jelikoz se prave jedna o prirodni lecbu. Lekari mi tvrdili, ze toto onemocneni potrebuje i nekolik mesicu klidu a vytrvalosti. Po techto zazracnych pilulkach jsem mela za mesic pokoj a od te doby , musim zaklepat, vübec nic. Moje sestra ma stejne problemy, po operaci kolena , vyzkousela vse mozne, babske rady, lecitele, absolvovala vselijaka vysetreni a toto jedine ji take pomaha a nemuze si to vynachvalit. Omlouvam se za carky a hacky, mam nemeckou klavesnici. Snad vam to take pomuze, zakupte si od kazde pouze jednu lahvicku, melo by to vystacit. Dokoupit muzete vzdy.
Anonym, 10.2.2017 21:14:24, IP: ***.***.129.123, #204604
Jana T, 24.2.2017 10:32:15, IP: ***.***.94.74, #204885
Taky mě už asi 2 měsíce bolí nárt pravé nohy , ráno se rozejít nebo po delším sezení se pak opšt rozejít. Nevím co s tím .Děkuji za radu.
Terka, 11.6.2017 20:46:42, IP: ***.***.249.241, #207157
Pěkný den přeji, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte nějaké typy na bolesti nártů..Moji babičku (67 let) trápí už delší dobu bolest obou nártu..Když s tím byla u lékaře tak ji řekl, že se s tím nedá nic dělat..Prosím neznáte někdo nějaké typy jak uvolnit tu bolest (brufeny ani paraleny nepomahaji)...
Anonym, 1.7.2017 12:11:24, IP: ***.***.252.27, #207579
Il, 18.7.2017 21:25:38, IP: ***.***.210.66, #207999
Já mám stejne problemy, zatim jenom zabírá Diclofenac.
Il, 18.7.2017 21:26:12, IP: ***.***.210.66, #208000
Já mám stejne problemy, zatim jenom zabírá Diclofenac.
        Předchozí   1 .. 3456      Následující
Přidat příspěvek k tématu Bolest nártu
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:40
323 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to... (zkráceno)

Anonym
dnes1:07
802 reakcí

Wobenzym

Are u looking to hire an hacker/private investigator? I will recommend you contact spy4megarrett@outlook.com. He helped track my cheating spouse when... (zkráceno)

balire
dnes0:28
4 959 reakcí

rakovina slinivky břišní

Pro mě vzor Honza neni, je škoda že nevyužil co mu doktor nabídl,je hezké co psal ,ale už ktomu se nedá nic říct.Ivhusko myslím ,že rakovinu... (zkráceno)

Milena
včera23:08
135 reakcí

Vrásky! Kdo poradí

Ano, ten používám, je to pohodlné a účinné a vlastně zadarmo..

Míša
včera22:46
316 reakcí

MINERVA

GET RESULTS IN ONE HOUR TIME FOR ALL KIND OF EMAIL HACK...BONANZA! BONANZA! BONANZA! NO MORE UPFRONT PAYMENT UNTIL THE JOB IS COMPLETED FOR THE... (zkráceno)

GENNADY FEDYA
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení