Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Alternativní metody léčby > Klinika Danilov Ukrajina - léčba meziobratlového disku

Diskuse - Klinika Danilov Ukrajina - léčba meziobratlového disku

Přeskočit na nejnovější příspěvek
zare87, 2.9.2017 14:46:27, IP: ***.***.89.60, #209190
Má někdo zkušenosti s touto klinikou? Pokud ano tak pište. Chi se tam léčit s vyhřezlýma ploténkama. Má hodně dobré výsledky s léčbou.
Přidat příspěvek k tématu Klinika Danilov Ukrajina - léčba meziobratlového disku
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:55
7 reakcí

Doplňky na klouby

Tak to zkusnejaky opravdu overeny pripravek, ne jen nejakydoplnek stravy to casto byva placebo.

Zdena
dnes15:51
11 reakcí

Klouby sportovce

A zkousla jsi uz neco? Take mi dlouho trvalo nez jsem nasla co mi opravdu zabralo, zkus alavis, halavis.cz/cs/content/8-kvalita...nelekej se toho ze... (zkráceno)

Eliska
dnes15:42
1 511 reakcí

Wobenzym

Hacking is the unauthorised access to or control over computer network security systems for some illicit purpose. There are different ways these can... (zkráceno)

Soft Tech Geeks
dnes15:33
3 738 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Nosím multifokály už několik let. Jsem s nimi naprosto spokojená. Nasadila jsem si je už v optice - i paní se divila, odešla v nich domů a občas s... (zkráceno)

Dana
dnes15:08
989 reakcí

MINERVA

I loved my family so well that i could do anything to make them happy, but my daughter is not always honest with me, a man got her pregnant and for... (zkráceno)

Mayci Lile
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.