Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Stres a cukání svalů

Gaba, 7.7.2020 10:32:30, IP: ***.***.147.124, #234151
Je tu nekdo, koho ted trapi cukani svalu. Cukaji mi svaly po celem tele, jen malinko, nekdy mam pocit, ze mi trne i jazyk a samozrejme neskutecny stracha z ALS. Zacalo to v dobe Korony. Stres mam neustale. Emg mam jen jedne ruky, na ktere to zacalo. A je udajne negativni. Ale neskutecne se bojim.
Stella, 6.8.2020 14:12:22, IP: ***.***.164.139, #234249
Gaba: Jak dlouho pocitujes cukani svalu po tele? Cukaji ti i oci?
Kamil88, 1.9.2020 11:54:24, IP: ***.***.249.171, #234339
Zdravím, doporučuji vyzkoušet Meladol, mě osobně pomohl, celkově uleví tělu a cítíš se takový vyklidněný, doporučuji značku cibdol z osobní zkušenosti. Ať se daří, Kamil https://growmart.cz/zbozi/meladol-poruchy-spanku/?ref=2056&campaign=panickaporucha
Gaba, 7.9.2020 8:28:49, IP: ***.***.226.68, #234362
Stello cuka mi to tak ctyri mesice. Zacala jsem brat AD, protoze uz jsem z toho byla hodne vystresovana, trosku se uklidnilo, ale jakmile to zacnu vnitrne resit, okamzite se zhorsi. Teorii psychiky nahrava to, ze kdyz se soustredim na jiny problem, tak se to hodne uklidni. Ale ten strach je tam porad....
Katka, 8.9.2020 15:03:00, IP: ***.***.0.134, #234366
Gaba: Aj mne tak cuka svalmi asi tak dlho ako tebe. Zacalo to v obdobi korony. Najskor ma bolela hlava. To preslo. Teraz to cukanie a aj bolesti svalov. Ake presne lieky ti dal dr?
Katka, 8.9.2020 15:03:30, IP: ***.***.0.134, #234367
Gaba: Aj mne tak cuka svalmi asi tak dlho ako tebe. Zacalo to v obdobi korony. Najskor ma bolela hlava. To preslo. Teraz to cukanie a aj bolesti svalov. Ake presne lieky ti dal dr?
        Předchozí   1 .. 13141516      Následující
Přidat příspěvek k tématu Stres a cukání svalů
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:36
145 reakcí

zkušenosti s léčbou úzkosti a deprese

Sám jsi blbost a tupá ovce.

Anonym
včera20:54
14 reakcí

Osvěžovače do bytu

Vyzkoušela jsem jich víc a je fakt, že alpík má ty vůně fakt moc příjemné oproti ostatním

Naďa
včera20:06
826 reakcí

Užívání antidepresiv Zoloft

Milý Jirko ja som brala Asentru ale tu prestali vyrábať teraz mám Zoloft a mám bolesti hlavy a strašne zle myšlienky beriem ho 3 týždne inak... (zkráceno)

Anonym
19.9.23:58
405 reakcí

tlaky v krku....???

Ja mám asi 2 měsíce šílemé tlaky ze žaludku až do krční jamky, tepající, jako kdybych měla 2 srdce a jedno v žaludku. Většinou mně to bere vsedě nebo... (zkráceno)

Věra
19.9.20:22
9 reakcí

Nadostatek vitamínu D

pokud máš nedosatek vitaminu D, tak zkus brát jenom samotné dečko. moc dobre je od naturevia

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.