Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Latentní tetanie

Kity, 10.2.2019 19:54:01, IP: ***.***.188.34, #230677
Chci podporit vsechny kteři bojuji s latentni tetanii. Neustaly stres v soukromi a v praci spatna zivotosprava a vse stihnout je dusledek tohoto onemocneni. Pomaha mi magnosolf rano a vecer antidepresiva triticco kyselina listova . Aloe vera na lacno vitamin D a 1 tableta Calcia. Orechy a spravna zivotospraa je ted samozrejmosti. Odpocinek pasivni ktery drive nebyl je take dulezity. Sport jiz ne soutezive.
Lenka, 27.2.2019 13:04:32, IP: ***.***.10.190, #230904
Skrz tu arytmii bych doporucila jeste doplnek stravy orthomol cardio :-)
Peťula, 19.3.2020 18:31:39, IP: ***.***.80.109, #233656
Ahoj, tetanií trpím už tak sedm let, mám lepší dny a horší. Teď mám spisevty horší. Měla jsem vleklý zánět dutin a hodně antibiotik. Do toho mi umírá maminka a rozešla jsem se po sedmi letech s přítelem. Stav se mi teď velmi zhoršil, někdy mám pocit, ze se zblaznim. Mám slabost celého tela, zaskuby v tele, tuhnou mi lytka, úzkost , mravenceni rukou, nohou, tezko od zaludku.zvysila jsem si dávku magnosolov rano a vecer, tak doufam, ze mi to pomůže.. popravdě chtěla bych se zase radovat a cítit se dobre. Ale jsem rada, ze to muzu alespoň napsat sem. Vlastně nemam s kým bych o tom mluvila.
Blanka, 26.5.2020 20:21:32, IP: ***.***.140.89, #233975
Mam to taky,ted zrovna horsi,pocit ,ze nemuzu dychat,brneni,slabe nohy ,cukani v oku,beru magnosolf
Šárka, 10.7.2020 12:00:05, IP: ***.***.110.41, #234164
Zkuste určitě brát hořčík a vápník, ale v chelátové nebo aspoň organické formě, anorganická forma je skoro zbytečná, vstřebatelnost je jen pár procent. Určitě berte hořčík ráno a k tomu b complex, který obsahuje všechny b vitamíny, hlavně b12 a pomáhá hořčík vstřebávat. Vápník berte s vitamínem D pro lepší vstřebávání, a to večer a pozor, vitamín D je rozpustný v tucích, takže k tomu jogurt aj. Také berte vitamín K. Vyhýbejte se kávě a alkoholu, vše odbourává hořčík z těla. Hodně pijte. Posilte imunitu vitamínem C. Zkuste denně meditovat 5-10 min., na nic nemyslet a jen se soustředit na dýchání. Klidně zkuste pomoc psychologa, na tom nic není :) zkuste si udělat třeba i očistu těla prostřednictvím chlorelly a spiruliny, zkuste brát probiotika. Hodně psychických potíží může být prohlubováno špatnou kondicí střev. Snažím se vše dodržovat a mám klid, mně se tetanie projevovala (pokud to bylo tedy tetanií, ale s největší pravděpodobností ano), že jsem měla migrény a měla jsem blbé nálady, deprese, nechuť do čehokoliv a černé myšlenky. Teď mám klid :)) a jsem zase veselá a snad tedy zdravá.
Peju33, 10.7.2020 12:18:33, IP: ***.***.40.225, #234165
Ahoj všichni, jsem zoufalá. Už 2.měsíc lítám po doktorech. Nejprve mě brnela ruka a noha. Pak obě. Magnesko nepomahalo..Na neurologii mi mi dělaly testy. Poslalo mě na MR mozku a vše o.k. Psychicky jsem na dně. Mravenčím stále a do toho se rozjela záda. Neurolozka mmě poslala na EMG a tam mi řekli že to LT může být ale neřešila. Na Rehabilitaci se doktor zhrozil že jsem komplet zablokovaná a bude to na dlouho. Mravenceni mám v rukách, nohách, v puse a dnes jsem nemohla dýchat. Byla jsem dezorientovana a zapomněla PIN. Až v autě po 5 minutách jsem si vzpomněla. Pořád si říkám že umřu a to mi je 45 let...Kromě Magnosolvu nic neberu. Koupila jsem si Milgamma N. Je pravda že před tímto stavem jsem byla ve stresu, syn měl dělat prijimacky na střední a jela jsem v práci na 200%. Manžel mi je oporou a já jsem nanic. Jindy temperamentní baba teď k ničemu. Vyhořela. Mám tento stav poprvé a už nevím. Není to lepší. Jsem zoufalá. Mám sice další žádanky k dalším doktorům ale je to od čerta k ďáblu. Trpím nechutenstvím, nespím. Poradíte mi prosím? Omlouvám se za to kňourání. Pěkný den. PJ
anonym, 10.7.2020 14:09:55, IP: ***.***.242.241, #234166
Je to nejspíš chlamydie nebo nějaký jiný vir, ATB tetracyklinové řady nebo chlamysan forte a bylinky na nervy a čistění těla, pupalkový olej, lichořeřišnice v. tužebník a pod.
Pavla, 15.7.2020 22:53:47, IP: ***.***.26.24, #234172
Latentní tetanie - bojuji s ní od 40ti let. Střídavě nahoru dolů. Magnezium s pyridoxinem beru pravidelně někdy i injekceB12. A i to někdy nepomůže, ataky se dostaví a jak rychle přišly tak rychle odejdou. Ve všech příspěvcích jsem se našla a vše prožívám stejně.
Peju33, 18.7.2020 19:48:17, IP: ***.***.40.225, #234178
Peťulo, můžeme si psát ať ti je lépe. Třeba na messenger nebo jak budeš chtít??
Hanka, 21.9.2020 12:34:10, IP: ***.***.85.173, #234426
Před rokem mi z ničeho nic začaly brnět nohy a levá ruka. Navštívila jsem svého praktické lékaře, který mě poslal na MR mozku, výsledek OK. Praktik mi řekl, že mám brát magnezium a nebýt ve stresu. Brnění nepřestalo, tak jsem navštívila neurologa, který mě poslal na EMG, kde mi byla zjištěna latentní tetanie. Byl mi předepsán Magnosol, který jsem brala 3 měsíce, avšak brnění nepřestalo. V krvi mám dostatek jak hořčíku, tak vápníku. Nejdříve jsem začla mít bolesti v krční páteři, teď mám i bolest v bederní páteři. Každý ráno vstávám s brněním, snažím se na to nemyslet a být pozitivní, jelikož se začínám smiřovat s myšlenkou, že brnění se mnou bude celý život :) Mám to již 15 měsíců a k doktorům už nechodim, myslí si, že jsem hypochondr. Jenom doplňuji, že jsem v životě spokojená a necítím žádný velký stres, doktoři vše přikládají ke stresu.
        Předchozí   1 .. 64656667      Následující
Přidat příspěvek k tématu Latentní tetanie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:34
35 reakcí

DETEKTOR SKRYTÝCH KAMER A ODPOSLECHŮ

Ja takovy vecicky kupuji na spyexpert.cz výborný výběr a super ceny.

Renda
včera19:18
47 reakcí

Jak rychle zhubnout?

Zkus začít s detoxikací organismu, vyresetovat ho naprostou změnou jídelníčku na několik dní a v mezičase z něj odstranit ty nejhorší věci (cukry... (zkráceno)

Nela
včera18:09
60 reakcí

zažívání

na podporu zaživání a imunity je potřebné brát probiotika

Zumba
včera18:07
18 reakcí

Vitamín D

na naturevia kupuji probiotika a vitaminy na močové cesty.Nekupuji to ale v jejcich eshopu, ale v lékarně

Zumba
29.9.13:48
90 reakcí

nekvalitní pleť a vlasy

Hele, strašně důležitý je, aby ty clipy byly z pravých vlasů... Pak jsou kvalitní a není poznat příčesek. Mrkni se na clip-in-vlasy.eu/. Dostala jsem... (zkráceno)

Emili
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.