Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Latentní tetanie

Kity, 10.2.2019 19:54:01, IP: ***.***.188.34, #230677
Chci podporit vsechny kteři bojuji s latentni tetanii. Neustaly stres v soukromi a v praci spatna zivotosprava a vse stihnout je dusledek tohoto onemocneni. Pomaha mi magnosolf rano a vecer antidepresiva triticco kyselina listova . Aloe vera na lacno vitamin D a 1 tableta Calcia. Orechy a spravna zivotospraa je ted samozrejmosti. Odpocinek pasivni ktery drive nebyl je take dulezity. Sport jiz ne soutezive.
Lenka, 27.2.2019 13:04:32, IP: ***.***.10.190, #230904
Skrz tu arytmii bych doporucila jeste doplnek stravy orthomol cardio :-)
Peťula, 19.3.2020 18:31:39, IP: ***.***.80.109, #233656
Ahoj, tetanií trpím už tak sedm let, mám lepší dny a horší. Teď mám spisevty horší. Měla jsem vleklý zánět dutin a hodně antibiotik. Do toho mi umírá maminka a rozešla jsem se po sedmi letech s přítelem. Stav se mi teď velmi zhoršil, někdy mám pocit, ze se zblaznim. Mám slabost celého tela, zaskuby v tele, tuhnou mi lytka, úzkost , mravenceni rukou, nohou, tezko od zaludku.zvysila jsem si dávku magnosolov rano a vecer, tak doufam, ze mi to pomůže.. popravdě chtěla bych se zase radovat a cítit se dobre. Ale jsem rada, ze to muzu alespoň napsat sem. Vlastně nemam s kým bych o tom mluvila.
Blanka, 26.5.2020 20:21:32, IP: ***.***.140.89, #233975
Mam to taky,ted zrovna horsi,pocit ,ze nemuzu dychat,brneni,slabe nohy ,cukani v oku,beru magnosolf
        Předchozí   1 .. 64656667      Následující
Přidat příspěvek k tématu Latentní tetanie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera19:48
80 reakcí

zdravé jídlo pro děti

Bodejť by to dětem nechutnalo,když to je plné cukru.Na to si zvyknou hned.I to Nestle.mrkněte na obsah cukru. Celozrnné se dá koupit i jinak nebo aby... (zkráceno)

Zuzana
včera19:37
10 reakcí

Disk Polaris

Dočetla jsem se o něm v časopise Meduňka,je moc vychvalován,nevím,jestli tomu věřit.Po dotazu u doktora,on tomu nevěří,že to je reklama.Nějak se... (zkráceno)

Zuzka
včera17:44
1 126 reakcí

Vyhřezlá ploténka

Pro pana mirka. Pane mirku muzete poradit co na te ukrajine Danilov dela jak leci plotenky dceru ceka druha operace plotynky recidiva je to hrozne... (zkráceno)

Olga
včera16:18
16 934 reakcí

Alkoholismus zcela vážně

Alkohol resim tak, ze jedu sem... (zkráceno)

ANicka
7.7.10:32
239 reakcí

Stres a cukání svalů

Je tu nekdo, koho ted trapi cukani svalu. Cukaji mi svaly po celem tele, jen malinko, nekdy mam pocit, ze mi trne i jazyk a samozrejme neskutecny... (zkráceno)

Gaba
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.