Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Latentní tetanie

Janka2, 21.04.2021 16:00:23, IP: ***.***.250.225, #236541
Ahoj všichni, pripojuji se k vám.......mám tetanii 11 let,začalo mi to po prechozene mononukleóze,kterou doktorka zjistila po čase. Při prvních záchvatu jsem měla nízký hořčík v krvi,pak už nikdy,v krvi ho mám vždy ok,i vápník a draslík. Problémy mám pořád,menší,větší,jak kdy. Už jsem z toho vyřízena.....prošla jsem obří kolečko všemi doktory....až po opakovaném testu EMG. zjistili tetanii, doktoři se spokojili s diagnózou a moc nechtějí nic řešit. Beru dlouhodobě velké dávky kvalitního drahého hořčíku, vitamíny v krvi mám v pořádku,i B12. K tomu mám dlouhodobě zvětšené uzliny na krku, které se v poslední době trochu zvetsily. Snažím se jíst zdravě,trochu sportovat,moc se nestresovat,ale připadá mi,že je to nekončící boj. Připadá mi,že hořčík na mě neúčinkuje,rozhodně ne dlouhodobě. Jinak příznaky mám víceméně podobně jako všichni,ale nemivam už dlouho záchvaty,je to trvalý stav velké svalové únavy,slabých nohou,brnění všech končetin,problémy se zrakem, bolesti v krku a pocit knedlíku, motání hlavy,mozková mlha,obcas záškuby svalů, přeskakování srdce,obtížné dychani........a dalsi Četla jsem o velkých souvislostech s chlamydiemi (testy mi nikdy nedělali) a boreliózou.......borelie mi na začátku tedy dělali a nic,ale od té doby jsem měla před třemi lety klasický červený flek s bílým středem,ale testy nic neukázaly,takže antibiotika jsem nebrala. Máte s tím někdo větší zkušenosti,ukázalo se to u vás jako důvod tetanie?Beru prostě pořád hromady hořčíku a pořád se cítím děsně......:-( Ale nevzdavam to a snažím se stále pátrat po příčinách....
Janka2, 21.04.2021 16:00:37, IP: ***.***.250.225, #236542
Ahoj všichni, pripojuji se k vám.......mám tetanii 11 let,začalo mi to po prechozene mononukleóze,kterou doktorka zjistila po čase. Při prvních záchvatu jsem měla nízký hořčík v krvi,pak už nikdy,v krvi ho mám vždy ok,i vápník a draslík. Problémy mám pořád,menší,větší,jak kdy. Už jsem z toho vyřízena.....prošla jsem obří kolečko všemi doktory....až po opakovaném testu EMG. zjistili tetanii, doktoři se spokojili s diagnózou a moc nechtějí nic řešit. Beru dlouhodobě velké dávky kvalitního drahého hořčíku, vitamíny v krvi mám v pořádku,i B12. K tomu mám dlouhodobě zvětšené uzliny na krku, které se v poslední době trochu zvetsily. Snažím se jíst zdravě,trochu sportovat,moc se nestresovat,ale připadá mi,že je to nekončící boj. Připadá mi,že hořčík na mě neúčinkuje,rozhodně ne dlouhodobě. Jinak příznaky mám víceméně podobně jako všichni,ale nemivam už dlouho záchvaty,je to trvalý stav velké svalové únavy,slabých nohou,brnění všech končetin,problémy se zrakem, bolesti v krku a pocit knedlíku, motání hlavy,mozková mlha,obcas záškuby svalů, přeskakování srdce,obtížné dychani........a dalsi Četla jsem o velkých souvislostech s chlamydiemi (testy mi nikdy nedělali) a boreliózou.......borelie mi na začátku tedy dělali a nic,ale od té doby jsem měla před třemi lety klasický červený flek s bílým středem,ale testy nic neukázaly,takže antibiotika jsem nebrala. Máte s tím někdo větší zkušenosti,ukázalo se to u vás jako důvod tetanie?Beru prostě pořád hromady hořčíku a pořád se cítím děsně......:-( Ale nevzdavam to a snažím se stále pátrat po příčinách....
Peju33, 16.07.2021 20:00:06, IP: ***.***.98.141, #238067
Zkus MC Praha. Jediná možnost léčby. Přeji ať je ti lépe.
        Předchozí   1 .. 65666768      Následující
Přidat příspěvek k tématu Latentní tetanie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.