Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > zkušenosti s léčitely u rakoviny

Diskuse - zkušenosti s léčitely u rakoviny

Rasputin, 24.8.2017 15:16:00, IP: ***.***.32.136, #208993
odp.Ano máte pravdu. Pisatel Jiří si zde léčí svoje mindráky a posiluje svoje ego. O léčitelství patrně neví nic,když píše,že v Americe mají léčitelé žně. Opak je pravdou-léčitelství v USA je považováno za federální zločin. Psal jsem o klinice v Mexiku, což každý žák 5 třídy ví,že není součástí USA. Ta klinika má své motto: Quid interficere potest et lecta -Co umí zabít to umí i léčt. A toho se i drží. Má 3x lepší výsledky než lékařsky uznávaná léčba. Je pravdou,že si to nechají zaplatit. Tří měsíční pobyt účtují 93 000 USD.
Jiří, 25.8.2017 18:23:18, IP: ***.***.218.190, #209016
Pravdu máte jen v jediném, Rasputine. O léčitelství v Americe opravdu nic nevím, a musím říct, že vaše sdělení o tom, že léčitelství je v této zemi postaveno mimo zákon mě velice příjemně překvapilo. O Mexiku bych, být vámi raději pomlčel. To opravdu není dobrý příklad pro vaše ovečky. Mexiko je zemí neuvěřitelných možností, jak přijít o peníze i o život. Víte o tom, že Mexiko je jedinou zemí na světě, kde můžete volně koupit pentobarbital sodný? Ve městě Nuevo Laredo jej nabízí jakási veterina. Možná víte, že se používá k eutanazii zvířat. Takže léčitelství ala Mexiko si představuji následovně. Zoufalý smrtelně nemocný navštíví tamní kliniku alternativní medicíny, tam odevzdá všechny své úspory, když léčba nezabere, (což je jisté) zajde na veterinu pro pentobarbital sodný a ten jeho zdravotní problém promptně vyřeší...
Rasputin, 26.8.2017 21:08:36, IP: ***.***.32.136, #209037
Pentobarbital sodný koupíte i v ČR. Je to běžný veterinární prostředek.To nemá z léčiteli nic společného.Já pouze tvrdím,že rakovina vyléčit lze,ale pouze alternativou. Moje žena je toho už 11 let příkladem.Přitom léčba je tak jednoduchá.Problém je v tom, že je čistě přírodní ,což nelze patentovat a z toho důvodu výrobci léků o to nestojí.
Anonym, 26.8.2017 22:01:54, IP: ***.***.242.248, #209038
(Y)
Jiří, 27.8.2017 15:05:27, IP: ***.***.218.190, #209042
Tož mi tedy jistě rád sdělíte, kde v ČR koupím volně prodejný pentobarbital sodný. Pokud ne, tak kecáte. A není to běžný veterinární prostředek. Pentobarbital sodný způsobuje zástavu srdce, používá se při eutanázii zvířat. Napřed se zvíře uvede do hluboké anesteze, jako při operaci, pak se mu do kanyly vstříkne pentobarbital, a je během pár chvil konec. Bezbolestný. Volně prodávaný být prostě nemůže, asi tušíte proč. A to, že se vaše žena vyléčila alternativou z rakoviny jste si buď vymyslel, anebo ve skutečnosti žádnou nikdy neměla. Modlete se, aby vás rakovina nikdy nepostihla. Modlete, každý den. Opravdu to není chřipka.
Rasputin, 28.8.2017 15:26:46, IP: ***.***.32.136, #209064
Vážený pane Jiří,proč zde vůbec vstupujete do diskuze, když umíte vše jenom negovat? Nejsem prodejce ani propagátor zázraků,které se prodávají na internetu. V tom máte úplnou pravdu, že nikoho vyléčit nemohou. Rakovinu jsem viděl léčit na vlastní oči,tak vím o čem mluvím. Hlavní složkou přípravku byl jed štíra druhu Androctonus australis.Mimo na rakovinu kůže byl používán na všechny druhy této nemoci.
Jiří, 28.8.2017 22:24:29, IP: ***.***.218.190, #209077
"Mimo na rakovinu kůže byl používán na všechny druhy této nemoci". No vidíte, a to je ten zásadní problém. Všechny druhy rakoviny nelze léčit jediným lékem. Prostě to nefunguje. Každý nádor je u každého pacienta originální. I když se jedná o stejný druh rakoviny. Jiná je genetická podstata buněk nádoru. Proto jsou s léčbou rakoviny takové problémy. Nelze nalézt jeden lék, který by účinkoval stejně u každého. Léčbu je třeba napasovat zvlášť pro každého pacienta. A to je z finančních i časových důvodů téměř nemožné. Lékaři to nezvládají, "léčitelé" mají však jasno. Já neneguji vše, jen kritizuji léčitele za snahu o tzv. léčení rakoviny. Bez diagnostiky, bez elementárních medicínských vědomostí... jen s touhou po zbohatnutí na lidském neštěstí.
        Předchozí   1 .. 32333435      Následující
Přidat příspěvek k tématu zkušenosti s léčitely u rakoviny
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes4:26
1 477 reakcí

dráždivý tračník

Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
dnes3:58
693 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

GET AFFORDABLE LOAN. FOR MORE INFORMATION, KINDLY CONTACT US AT VIA E-MAIL: PERGOCF@GMAIL.COM ( PERGOCF@QUALITYSERVICE.COM ) ... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
dnes3:56
1 156 reakcí

sarkoidoza

GET AFFORDABLE LOAN. FOR MORE INFORMATION, KINDLY CONTACT US AT VIA E-MAIL: PERGOCF@GMAIL.COM ( PERGOCF@QUALITYSERVICE.COM ) ... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
včera23:54
759 reakcí

Interupce

Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile, Interested Applicants Should Contact... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
včera22:26
148 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Potřebujete naléhavou půjčku na zahájení velkého podnikání. To je Dr. Alexandre Carlos. Poskytne půjčku ve výši 2% dlužníka bude Legitimátní půjčka... (zkráceno)

Dr Alexander Carlos
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení