Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > zkušenosti s léčitely u rakoviny

Diskuse - zkušenosti s léčitely u rakoviny

Rasputin, 24.8.2017 15:16:00, IP: ***.***.32.136, #208993
odp.Ano máte pravdu. Pisatel Jiří si zde léčí svoje mindráky a posiluje svoje ego. O léčitelství patrně neví nic,když píše,že v Americe mají léčitelé žně. Opak je pravdou-léčitelství v USA je považováno za federální zločin. Psal jsem o klinice v Mexiku, což každý žák 5 třídy ví,že není součástí USA. Ta klinika má své motto: Quid interficere potest et lecta -Co umí zabít to umí i léčt. A toho se i drží. Má 3x lepší výsledky než lékařsky uznávaná léčba. Je pravdou,že si to nechají zaplatit. Tří měsíční pobyt účtují 93 000 USD.
Jiří, 25.8.2017 18:23:18, IP: ***.***.218.190, #209016
Pravdu máte jen v jediném, Rasputine. O léčitelství v Americe opravdu nic nevím, a musím říct, že vaše sdělení o tom, že léčitelství je v této zemi postaveno mimo zákon mě velice příjemně překvapilo. O Mexiku bych, být vámi raději pomlčel. To opravdu není dobrý příklad pro vaše ovečky. Mexiko je zemí neuvěřitelných možností, jak přijít o peníze i o život. Víte o tom, že Mexiko je jedinou zemí na světě, kde můžete volně koupit pentobarbital sodný? Ve městě Nuevo Laredo jej nabízí jakási veterina. Možná víte, že se používá k eutanazii zvířat. Takže léčitelství ala Mexiko si představuji následovně. Zoufalý smrtelně nemocný navštíví tamní kliniku alternativní medicíny, tam odevzdá všechny své úspory, když léčba nezabere, (což je jisté) zajde na veterinu pro pentobarbital sodný a ten jeho zdravotní problém promptně vyřeší...
Rasputin, 26.8.2017 21:08:36, IP: ***.***.32.136, #209037
Pentobarbital sodný koupíte i v ČR. Je to běžný veterinární prostředek.To nemá z léčiteli nic společného.Já pouze tvrdím,že rakovina vyléčit lze,ale pouze alternativou. Moje žena je toho už 11 let příkladem.Přitom léčba je tak jednoduchá.Problém je v tom, že je čistě přírodní ,což nelze patentovat a z toho důvodu výrobci léků o to nestojí.
Anonym, 26.8.2017 22:01:54, IP: ***.***.242.248, #209038
(Y)
Jiří, 27.8.2017 15:05:27, IP: ***.***.218.190, #209042
Tož mi tedy jistě rád sdělíte, kde v ČR koupím volně prodejný pentobarbital sodný. Pokud ne, tak kecáte. A není to běžný veterinární prostředek. Pentobarbital sodný způsobuje zástavu srdce, používá se při eutanázii zvířat. Napřed se zvíře uvede do hluboké anesteze, jako při operaci, pak se mu do kanyly vstříkne pentobarbital, a je během pár chvil konec. Bezbolestný. Volně prodávaný být prostě nemůže, asi tušíte proč. A to, že se vaše žena vyléčila alternativou z rakoviny jste si buď vymyslel, anebo ve skutečnosti žádnou nikdy neměla. Modlete se, aby vás rakovina nikdy nepostihla. Modlete, každý den. Opravdu to není chřipka.
Rasputin, 28.8.2017 15:26:46, IP: ***.***.32.136, #209064
Vážený pane Jiří,proč zde vůbec vstupujete do diskuze, když umíte vše jenom negovat? Nejsem prodejce ani propagátor zázraků,které se prodávají na internetu. V tom máte úplnou pravdu, že nikoho vyléčit nemohou. Rakovinu jsem viděl léčit na vlastní oči,tak vím o čem mluvím. Hlavní složkou přípravku byl jed štíra druhu Androctonus australis.Mimo na rakovinu kůže byl používán na všechny druhy této nemoci.
Jiří, 28.8.2017 22:24:29, IP: ***.***.218.190, #209077
"Mimo na rakovinu kůže byl používán na všechny druhy této nemoci". No vidíte, a to je ten zásadní problém. Všechny druhy rakoviny nelze léčit jediným lékem. Prostě to nefunguje. Každý nádor je u každého pacienta originální. I když se jedná o stejný druh rakoviny. Jiná je genetická podstata buněk nádoru. Proto jsou s léčbou rakoviny takové problémy. Nelze nalézt jeden lék, který by účinkoval stejně u každého. Léčbu je třeba napasovat zvlášť pro každého pacienta. A to je z finančních i časových důvodů téměř nemožné. Lékaři to nezvládají, "léčitelé" mají však jasno. Já neneguji vše, jen kritizuji léčitele za snahu o tzv. léčení rakoviny. Bez diagnostiky, bez elementárních medicínských vědomostí... jen s touhou po zbohatnutí na lidském neštěstí.
        Předchozí   1 .. 32333435      Následující
Přidat příspěvek k tématu zkušenosti s léčitely u rakoviny
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes8:37
6 reakcí

Kam zajít s dětmi v zimě

Jinak více se tom dočteš na mindmaze.cz , je tam napsáno i kolik to stojí a pro kolik osob.

Alena
dnes0:13
869 reakcí

Wobenzym

We all face deceit and lies from our spouses which is not meant to be cos I had a notion my wife was playing games but I had no proof to justify she... (zkráceno)

Micheal Wills
včera23:51
137 reakcí

Agomelatin / Valdoxan /

Mě na tom nepřipadá nic podezřelého, prostě cena odpovídá poptávce. Výrobce někdy domlouvá nižší ceny u vybraných prodejců. To se dnes děje přeci... (zkráceno)

venca
včera22:35
436 reakcí

MINERVA

HI EVERYONE ARE YOU LOOKING FOR A GENUINE AND PROFESSIONAL HACKERS THEN, CONTACT SOLUTIONHACKERS95@GMAIL.COM They are a professional hacking group... (zkráceno)

HACKERS
včera22:03
106 reakcí

Přírodní kosmertika

Také používám tao cosmetics a jsem s ní spokojená.. hlavně mě zaujalo, že jako jedni z mála v dnešní době netestují na zvířatech. nechám vám tu Dani... (zkráceno)

Petra
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení