Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Zápach z úst

sasha, 7.8.2017 19:23:03, IP: ***.***.31.165, #208506
Jste na kolenou dolů? A oni vás požádat o peníze, než si dát ?? NO, s námi, nemusíte platit dříve, než dostanete své půjčky V koncernu vymáhání práva a spokojenost zákazníků, jsme se předem nezbytné náklady a nám zaplatit jednou v plné výši vašeho požadavku příjmu Měli jste možnost půjček mezi € 5,000 a € 5,000,000 s nízkou sazbou 2% po dobu 1 až 30 let Poznámka: Žádné poplatky, notář, atd. Je třeba věnovat ještě před získáním své půjčky celkem NAŠE SERIOUS dělá rozdíl E-mail: Expressfinance02@gmail.com
blank, 8.8.2017 13:28:38, IP: ***.***.173.42, #208518
GOOD CARD WITH COOL CASH...Get THE 2017 BLANK ATM Programmed Card and cash money directly in any ATM Machine around you. There is no risk of being caught, because the card has been programmed in such a way that it´s not traceable, it also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you and you can withdraw a total sum of $5,000.00 USD daily,try and get yours today from (MR ANDERSON) And be among the lucky ones who are benefiting from it. Now email the hacker on hackersworldatm@gmail.com
Pán Mark Edwin, 8.8.2017 16:10:11, IP: ***.***.81.172, #208527
Vítame Vás na úver TRUST FUND LOAN PLC, ponúkame pôžičku pre ľudí so zlým úverom, úver na bývanie, osobný a podnikateľský úver, študent hľadajúci finančnú pomoc a spoločnosti, atď. S veľmi nízkou úrokovou sadzbou as garanciou alebo bez neho. Ak máte záujem o túto pôžičku, kontaktujte nás. VIA Email: trustfundmicrofinancee@gmail.com ************************************************** **** ***** INFORMÁCIE O POSKYTOVATEĽOV SPRÁV Celé meno: Krajina: adresa: Vek: Číslo faxu: povolanie: Rodinný stav: Aktuálny stav na pracovisku: sex: Telefónne číslo: Mesačný príjem: Potrebné množstvo: Účel úveru: Trvanie úveru: Ako naliehavo potrebujete úver: ****************************** S pozdravom, Agent a správca informácií. Pán Mark Edwin E-mail: trustfundmicrofinancee@gmail.com
Dobrý deň Vážený uchádzač o pô, 9.8.2017 13:58:29, IP: ***.***.121.2, #208555
Good Day Dear Loan Seeker, Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible **then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application ** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours. Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form. Loan application form: Full Name:.................... Country:..................... State:.............. City:.............. Sex:......................... Phone Number:........... Loan Amount :........... Monthly income:.......... Occupation:................... .... Loan Period:....................... ................ Purpose of Loan:......................... ........... E-mail address:...................... ................ Have You Applied Before?.................... We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com) Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura
Klaudia Bencurova, 9.8.2017 18:53:21, IP: ***.***.58.98, #208558
Ahoj, volám sa Klaudia Bencurova zo Slovenska Chcem len nechať každému, kto skutočne hľadá úver, vedieť, že stále existuje úverová spoločnosť, ktorej môžete dôverovať, hľadal som skutočnú a legitímnu spoločnosť poskytujúcu pôžičky od roku 2015 a všetky Tentokrát som bol neskoro vykoľajený, kým mi priateľ nepovedal o spoločnosti s názvom Laura Smith Loan Firm Spočiatku bolo ťažké uveriť, ale práve som sa rozhodla pokračovať a so spôsobom, ako (MD) hovoril so mnou, nie že Bol som úplne presvedčený, ale rozhodol som sa to vyskúšať a keď priniesol otázku poplatku som takmer utiekol, ale ja som zavolal odvahu zaplatiť poplatok, ktorý okamžite to bolo zaplatené som dostal môj úver vo výške 80.000,00 eur 40 minút v mojom účte bol pre mňa a moju rodinu skutočne splnený sen a dnes vďaka pani Laura Smithovej úverovej firme a Bohu sa môžem opäť usmievať, doporučujem túto spoločnosť všetkým tým, ktorí boli scammed a tí, Boli scammed, pretože sú dôveryhodné a spoľahlivé. V prípade, že potrebujete vedieť viac, e-mail spoločnosti je {mrslaurasmithloanfirm@gmail.com} e-mailom ich dnes a budete radi, že ste to urobili. Klaudia Bencurova
Klaudia Bencurova, 9.8.2017 18:53:36, IP: ***.***.58.98, #208559
Ahoj, volám sa Klaudia Bencurova zo Slovenska Chcem len nechať každému, kto skutočne hľadá úver, vedieť, že stále existuje úverová spoločnosť, ktorej môžete dôverovať, hľadal som skutočnú a legitímnu spoločnosť poskytujúcu pôžičky od roku 2015 a všetky Tentokrát som bol neskoro vykoľajený, kým mi priateľ nepovedal o spoločnosti s názvom Laura Smith Loan Firm Spočiatku bolo ťažké uveriť, ale práve som sa rozhodla pokračovať a so spôsobom, ako (MD) hovoril so mnou, nie že Bol som úplne presvedčený, ale rozhodol som sa to vyskúšať a keď priniesol otázku poplatku som takmer utiekol, ale ja som zavolal odvahu zaplatiť poplatok, ktorý okamžite to bolo zaplatené som dostal môj úver vo výške 80.000,00 eur 40 minút v mojom účte bol pre mňa a moju rodinu skutočne splnený sen a dnes vďaka pani Laura Smithovej úverovej firme a Bohu sa môžem opäť usmievať, doporučujem túto spoločnosť všetkým tým, ktorí boli scammed a tí, Boli scammed, pretože sú dôveryhodné a spoľahlivé. V prípade, že potrebujete vedieť viac, e-mail spoločnosti je {mrslaurasmithloanfirm@gmail.com} e-mailom ich dnes a budete radi, že ste to urobili. Klaudia Bencurova
Anonym, 9.8.2017 23:57:48, IP: ***.***.63.133, #208570
Ahoj všetko Som Maria Morgan Práve som dostal pôžičku od spoločnosti SILVER BENSON LOAN FIRM, je to osobnosť a porozumenie. Včera som požiadal o pôžičku v jej spoločnosti a teraz som rád, že si ju. Platobná politika a podmienky sú veľmi dobré. Môžete tiež požiadať o pôžičku tým, že kontaktujete ju teraz na e-mailovej adrese: ( info.silverbensonloanfirm001@gmail.com ) , aby ste získali úver teraz .. Ďakujem.
Mike Ben, 12.8.2017 14:30:10, IP: ***.***.227.159, #208611
Potrebujete úver? Potrebujete obchodné alebo osobné pôžičku? Chceli by ste refinancovať svoje podnikanie? Dávame pôžičky sadzbou v hodnote jednotlivcom a podnikom s 2% úrok ročne. Pre viac informácií, contact_mike.loaninvestment11@gmail.com priezvisko: Krajina: množstvo: telefón: Pôžička Trvanie: pozdravy Mike Ben
Anonym, 13.8.2017 18:48:56, IP: ***.***.29.203, #208636
Ahoj všetci tu. To, čo povedala pani Klaudia Bencurova, je veľmi pravdivá, hoci ju možno neviem. Zažil som to aj z prvej ruky. Bola to táto organizácia zvaná Laura Smithová úverová firma (L.S.L.F), ktorá mi naozaj pomohla platiť svoje lekárske poplatky, keď som potrebovala peniaze, pretože som vdova. Priateľ môj ma tiež nasmeroval na nich. Keď som mal robiť veľkú operáciu a nemal som žiadne peniaze v tej dobe, prišli mi na záchranu a za menej ako 40 minút, dostal som pôžičku. Ale povedať pravdu, bol som na prvý pohľad nervózny a vydesený, pretože som bol dvakrát scammed. Ale keď som zavolal odvahu a dodržiaval ich úverovú politiku spolu s radami svojich priateľov, nakoniec som sa usmial. Ak nie pre nich, možno by som bol teraz mŕtvy. Dokonca som vzal ďalšiu pôžičku od nich začať svoju firmu po mojom ozdravení, ktoré teraz tiež platí. Moja jediná rada teraz je, že akýkoľvek orgán, ktorý skutočne potrebuje pôžičku, by mal kontaktovať ich e-mailom prostredníctvom: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a získať od nich úver. Vďaka. Martina Černáková
jasminnoorloancompany@gmail.com, 14.8.2017 0:23:05, IP: ***.***.97.72, #208643
Ako som dostal pôžičku, ktorá zmenila môj život Dobrý deň Všetci: Ja som Christensen Metcalf, používam toto médium na to, aby som informoval širokú verejnosť o tom, ako sa môj život premenil. Už niekoľko mesiacov som hľadal podnikateľský úver. Nnoor Investments Limited s číslom akcie: +234 9 06 4423 081. Povedala som jej na prvom mieste, že ma nemala záujem o žiadnu úverovú zmluvu s bankami alebo žiadnymi súkromnými úverovými spoločnosťami, potom ma ubezpečila, že táto spoločnosť poskytujúca pôžičky je skutočným Jeden, aj keď som vo mne pochyboval, dal som skúšku a som rád, že som udelil úverovú sumu vo výške $ 450,000.00 touto firmou dňa 1. augusta 2017. Moja rada každému, kto potrebuje skutočnú, legitímnu pôžičku alebo akúkoľvek Forma finančnej pomoci, ktorá je spoľahlivá, dôveryhodná a je schopná splácať svoje splátky včas, by mala kontaktovať túto súkromnú firmu e-mailom: jasminnoorloancompany@gmail.com
Jose dennison, 16.8.2017 12:01:31, IP: ***.***.28.16, #208710
Drahý Pán / Pani POSKYTNUTIE ÚVERU AKO JEDNODUCHÝM POSTUPOM DO 2 DNÍ. Jose Micro finančný fond Plc Komerčný a osobný úverový úver s úrokovou sadzbou 2%. Zainteresované osoby by mali kontaktovať poskytovateľa úveru prostredníctvom e-mailu s nižšie uvedenými informáciami: PRVÝ NÁZOV: ..... POSLEDNÝ NÁZOV: ...... KRAJINA: ....... TELEFÓNNE ČÍSLO: ..... OZNAČENIE: ...... VEK: ...... ....... SEX: ...... MARITÁLNY ŠTATÚT: ...... ÚROVEŇ POTREBUJE POTREBUJÚCA: ...... MESAČNÝ PRÍJEM ...... DURÁCIA ÚVERU: ..... .Offer Názov: Pôžička Investičná ponuka E-mail: josedennisonloans007@googlemail.com a pre ďalšie informácie o nás navštívte naše webové adresy www.dennisonloanscompany.com Vďaka a Boh žehnaj S pozdravom, Pán Jose
        Předchozí   1 .. 25262728      Následující
Přidat příspěvek k tématu Zápach z úst
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:27
4 951 reakcí

rakovina slinivky břišní

Tak se s vámi už asi rozloučím. Tuto zprávu uz nepisu ale diktuji, bolesti jsou i přes velké davky morfia stále silnejší, už ztrácím pojem o času a... (zkráceno)

Honza
dnes11:56
50 reakcí

Průjem

Take je mame doma v lekarnicce a kdyz to prijde, jak u nas s muzem tak deti tak rychle pomohou

Pavlina
dnes11:55
5 reakcí

Nafouklé břicho a příšerné bolesti

Ano ano presne ten

Milena
dnes11:45
1 381 reakcí

dráždivý tračník

Are you in any financial problem? If you are really ready to get your financial problems solved,Then search no further and apply for a... (zkráceno)

derickregina478@gmail.com
dnes10:45
531 reakcí

zkušenosti s léčitely u rakoviny

zdravotnictví je byznys, pacienti naivní :-)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení