Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Diskuse - Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Pastor Williams, 27.9.2017 9:16:27, IP: ***.***.39.61, #211148
Ahoj             Sme kresťanská organizácia vytvorená na pomoc ľuďom, ktorí potrebujú pomoc, napríklad finančnú pomoc. Takže ak prechádzate finančnými ťažkosťami alebo máte nejaký finančný problém a potrebujete peniaze na začatie vlastného podnikania alebo potrebujete pôžičku na zaplatenie dlhu alebo platbu z vášho účtu na začiatku dobrého obchodu alebo sa snažíte získajte pôžičky od domácich bánk, kontaktujte nás dnes, e-mailom pastorwilliams1211@gmail.com, pretože Biblia hovorí: "Lukáš 11:10 Každý, kto žiada, dostane, ten, kto hľadá, nájde a kto klope, dvere sa otvoria. túto príležitosť nenechajte ujsť, pretože Ježiš je dnes rovnaký včera a navždy viac. Prosím, vážne a Boh sa bojí ľudí.
Pastor Williams, 27.9.2017 9:18:29, IP: ***.***.39.61, #211149
Ahoj             Sme kresťanská organizácia vytvorená na pomoc ľuďom, ktorí potrebujú pomoc, napríklad finančnú pomoc. Takže ak prechádzate finančnými ťažkosťami alebo máte nejaký finančný problém a potrebujete peniaze na začatie vlastného podnikania alebo potrebujete pôžičku na zaplatenie dlhu alebo platbu z vášho účtu na začiatku dobrého obchodu alebo sa snažíte získajte pôžičky od domácich bánk, kontaktujte nás dnes, e-mailom pastorwilliams1211@gmail.com, pretože Biblia hovorí: "Lukáš 11:10 Každý, kto žiada, dostane, ten, kto hľadá, nájde a kto klope, dvere sa otvoria. túto príležitosť nenechajte ujsť, pretože Ježiš je dnes rovnaký včera a navždy viac. Prosím, vážne a Boh sa bojí ľudí.
Mr Alex Bobby, 28.9.2017 0:10:13, IP: ***.***.183.69, #211174
Dobré ráno, som pani Cole Kins zo Spojených štátov, zostal som v Alabame a skončil som, kým som nenašiel tento e-mail, ktorý mi pomôže získať úver na podnikanie a teraz chcem auta, toto je krátke to znamená blahoželať firme S rýchlymi a bezpečnými peniazmi, pôžičky pre mňa bez akejkoľvek formy zabezpečenia a tiež požičať firme v hodnote 500 000 dolárov, aby si zachránil svoje podnikanie a viac, videl som tvoju správu na internete, všetci vždy ukazujú, že Urobil som to, takže som s nimi rýchlo komunikoval a všetci robia všetko pre mňa bez stresu a moje peniaze boli zaslané na mojej účty za 24 hodín, bolo to prekvapenie a som rád, že teraz mám Business Standard Measure kontroluje pomôžte mi, teraz ti odporúčam tých, ktorí potrebujú naliehavé pôžičky, kontaktujte ich prostredníctvom e- mailu: alexbobbyloan01@gmail.com, je to veľmi pánsky boh a viem, že tí okamžite pomôže ... Nižšie je pôžička povzbudzujúce slová. U úveru veriteľa, ste finančne dole a potrebujú úver? Potrebujete úver na splácanie úverov a dlhov? Potrebujete financovanie k začatie vlastného podnikania? Potrebujete úver na veľké projekty? Potrebujete vysokoškolský úver? Potreba financovať ďalšie procesy? E-mail .... alexbobbyloan01@gmail.com ...............
alex, 28.9.2017 20:11:41, IP: ***.***.244.86, #211193
Som Steve Alex, akcionár a financný operátor. Ci už ste jednotliví thajskí, švajciarsky Austrálcania, Kanadania, Belgicania a kdekolvek na svete, pre vás, ktorí sú bankovkami, banka je zakázaná a nemajú prospech z bánk a potrebujú požicat si pôžicky vážnym a cestným ludom, ktorí môžu splatit mi pôžicku v bežnom case. Moja schopnost poskytovat pôžicky je od 5 000 do 50 000 000 eur s velmi jednoduchými a bezproblémovými podmienkami 2%. Taktiež realizujem investície a pôžicky medzi jednotlivcami všetkého druhu. Moja ponuka úverov je krátkodobá, strednodobá a dlhodobá. Moje prevody sú poistené bankou na zabezpecenie transakcie akejkolvek osobe. Ak máte záujem, obrátte sa na nás na našu osobnú adresu: amaizenloan@yahoo.com
alex, 28.9.2017 20:13:01, IP: ***.***.244.86, #211194
Som Steve Alex, akcionár a financný operátor. Ci už ste jednotliví thajskí, švajciarsky Austrálcania, Kanadania, Belgicania a kdekolvek na svete, pre vás, ktorí sú bankovkami, banka je zakázaná a nemajú prospech z bánk a potrebujú požicat si pôžicky vážnym a cestným ludom, ktorí môžu splatit mi pôžicku v bežnom case. Moja schopnost poskytovat pôžicky je od 5 000 do 50 000 000 eur s velmi jednoduchými a bezproblémovými podmienkami 2%. Taktiež realizujem investície a pôžicky medzi jednotlivcami všetkého druhu. Moja ponuka úverov je krátkodobá, strednodobá a dlhodobá. Moje prevody sú poistené bankou na zabezpecenie transakcie akejkolvek osobe. Ak máte záujem, obrátte sa na nás na našu osobnú adresu: amaizenloan@yahoo.com
alex, 28.9.2017 20:13:29, IP: ***.***.210.10, #211195
Jeff Michael, 30.9.2017 21:36:20, IP: ***.***.82.177, #211260
Dobrý den POTREBUJE ÚVERU? Máte zájem získat jakýkoliv druh úveru? Jste financní strach? Nebo potrebujete pujcku na splacení dluhu a úctu ?, e-mail Chceme poskytnout pujcku, na kterou nekdy potrebujeme pujcku za nízkou úrokovou sazbu ve výši 2%, vyplácíme pujcku od minimálne 5,000.00 USD do maximálne 100 milionu dolaru, libry, eur, v prípade zájmu kontaktujte nás prostrednictvím e-mailu: jsemkffloaninvestment@gmail.com Zájemci o pujcky, kterí mají zájem, mají vyplnit a vrátit níže uvedené informace o pujcených úverech za úcelem zpracování prevodu: (INFORMACE O ZÁRUCNICÍCH) Celé jméno:...................... STÁRÍ............................. STAV.................. Kontaktní adresa:................ Zeme......................... Telefon:.......................... Obsazení:..................... Mesícní príjem:......................... Náboženství:.............................. Príbuzní:....................... (ÚVEROVÉ INFORMACE) Cástka potrebná k pujcce: .......... Doba trvání úveru: .................. Vedlejší:..................... Zpusob splácení: mesícne nebo rocne? ............... Požádali jste o pujcku dríve? ................... Díky, cekáme na vaše rychlé odpovedi. S pozdravem, Jeff Michael
PERGOCF@GMAIL.COM, 3.10.2017 8:56:24, IP: ***.***.94.113, #211322
GET AFFORDABLE LOAN. FOR MORE INFORMATION, KINDLY CONTACT US AT VIA E-MAIL: PERGOCF@GMAIL.COM ( PERGOCF@QUALITYSERVICE.COM ) PERGOCF@CHEERFUL.COM
Styen Mugins, 3.10.2017 12:18:51, IP: ***.***.79.133, #211325
Dobrý deň, Ste v akomkoľvek finančnom pôžičkovom probléme? alebo potrebujete rýchle pôžičky na zúčtovanie vášho debetu a návrat k podnikaniu Za nízku úrokovú sadzbu vo výške 2%? Ak áno, kontaktujte nás ihneď prostredníctvom nášho e-mailu: exxonmobil191@outlook.com Detaily žiadosti o úver nižšie: 1) Plné mená: ............ 2) Sex: ................. 3) Vek: ........................ 4) Štát: ................. 5) Telefónne číslo: ........ 6) Povolanie: .............. 7) Mesačný príjem: ...... 8) Požadované množstvo úveru: ..... 9) Trvanie úveru: ............... 10) Účel úveru: ........... Vďaka.
Heinz Munkel, 4.10.2017 17:51:58, IP: ***.***.47.50, #211358
Ste v akejkoľvek finančnej kríze? Potrebujete úver na refinancovanie svojho domu alebo rozšírenie svojho podnikania? Potrebujete úver na vysporiadanie naliehavých dlhov a pobytu pri jedného veriteľa? Potrebujete zaplatiť za zaplatenie účtov? atď. Získajte svoj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS vo výške 3%. Peniaze prevedené na váš účet do 3 hodín od schválenia. Ak máte záujem o získanie úveru, neváhajte nám zaslať žiadosť e-mailom: heinzmunkel.loanfirm@gmail.com
loan, 9.10.2017 11:59:18, IP: ***.***.61.12, #211447
Ahoj Som pán DANIEL JOHN Service Lender, sme legitímna, registrovaná a garantovaná úverová spoločnosť a poskytujeme úvery jednotlivcom, spoločnostiam, vládnym inštitúciám, cirkvám a obchodným organizáciám a ľuďom akéhokoľvek druhu. Potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Máte finančný problém? Potrebujete finančné riešenie? DANIEL JOHN LOAN COMPANY je riešenie všetkých vašich finančných problémov, naše úvery sú jednoduché a rýchle. Kontaktujte nás už dnes za účelom požičiavania, ktoré si želáte, môžeme dohodnúť akúkoľvek pôžičku tak, aby vyhovovala vášmu rozpočtu len na 2% úrokovú sadzbu. Ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: (danieljohnloancompany@gmail.com)
bdsfn.com@gmail.com, 9.10.2017 19:19:27, IP: ***.***.200.254, #211455
Attention! Attention!! Attention!!!, Do you need an urgent financial credit ***? *Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Vasquez Reynolds
bdsfn.com@gmail.com, 9.10.2017 19:23:35, IP: ***.***.200.254, #211456
Attention! Attention!! Attention!!!, Do you need an urgent financial credit ***? *Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Vasquez Reynolds
daniel john, 11.10.2017 14:52:21, IP: ***.***.61.19, #211528
POTREBUJETE NÁHODNÝ ÚVER? ÚVER NA ZAČIATOK NOVÉHO RIADENIA PODNIKANIA ALEBO VYPLATENIE DLHU KONTAKTUJTE NYNÍ. Som pán DANIEL JOHN Service Lender, sme legitímna, registrovaná a garantovaná úverová spoločnosť a poskytujeme úvery jednotlivcom, spoločnostiam, vládnym inštitúciám, cirkvám a obchodným organizáciám a ľuďom akéhokoľvek druhu. Potrebujete pôžičku na akýkoľvek účel? Máte finančný problém? Potrebujete finančné riešenie? DANIEL JOHN LOAN COMPANY je riešenie všetkých vašich finančných problémov, naše úvery sú jednoduché a rýchle. Kontaktujte nás už dnes za účelom požičiavania, ktoré si želáte, môžeme dohodnúť akúkoľvek pôžičku, ktorá bude vyhovovať vašim rozpočtom iba s 2% úrokovou sadzbou. Ak máte záujem, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: (danieljohnloancompany@gmail.com)
koval irina, 11.10.2017 20:57:46, IP: ***.***.10.166, #211536
Dobrý den Potřebujete půjčku? nebo Potřebujete peníze na investice, toto je místo, které se má financovat. zájem Je 3%. Kontaktujte nás prosím emailem (kfinancials741@gmail.com)
        Předchozí   1 .. 8910111213      Následující
Přidat příspěvek k tématu Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:31
5 071 reakcí

rakovina slinivky břišní

Manžela po jídle bolelo břicho, bylo mu těžko a míval průjem. Ještě ho boleli záda a ty ho bolí po celou dobu nemoci. Byl na CT , tam už viděli nádor... (zkráceno)

evys
včera21:08
237 reakcí

Klouby, kosti

Arkokapsle jsou přírodní,měli by se maximálně brát 4 týdny,já po 14 dnech měla zlepšení více info na www.flexiharpan.cz

Tina
včera20:40
1 134 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Dobrý deň, volám sa DR. daniels, som lekár z nemocnice daniels, som občan Spojeného štátu americkej, chcem svedčiť o dobrom úverovom pôžičke, ktorý... (zkráceno)

daniels
včera20:20
1 reakcí

Podpora imunity

Dáváte něco dětem na podporu imunity ? Přemýšlela jsem jestli v lékárně koupit nějaké ty marťánky nebo je to zbytečné ?

Debora
včera17:40
1 057 reakcí

Vyhřezlá ploténka

V únoru tohoto roku jsem se přidal mezi ploténkaře. Je mi 25 let úraz se mi stal při sportu. Po magnetické rezonanci jsme zjistili že ploténka je... (zkráceno)

Honza
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení