Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Vyhřezlá ploténka

Lída, 21.2.2019 21:44:43, IP: ***.***.217.3, #230823
Dobrý den, momentálně se léčím na klinice prof. Danilova. Je mi 59 let a mám po úrazu velký výhřez L4,L5 - na MR mě bohužel neuroložka doporučila až 1 rok po úrazu.(do té doby bez znalosti diagnozy pouze rehabilitace a průběžné zhoršování mého stavu od bolesti zad až neúnosnou bolest levé nohy a necitlivost chodidla). Po roce na MR zjištěn výhřez, následoval dvakrát obstřik bez účinku a poté Homolka, kde jsem ihned dostala termín operace a radu, že jsem měla neuroložku, která mě po třech měsících bolestí neposlala na MR, dávno vyměnit. Tehdy se mi dostala do ruky kniha prof. Danilova. Odeslala jsem proto ihned snímek MR a vlastnoruční popis historie svého zdravotního stavu (přeložený do ruštiny) na internetovou adresu kliniky (zjištěna telefonicky). Do dvou dnů jsem měla odpověď, že jsem přijata. Operaci na Homolce jsem odmítla a nyní v Kyjevě končím sérii prvních 24 procedur, které provádí prof. Danilov osobně. Bude následovat odjezd do ČR na 3 měsíce a poté návrat do Kyjeva na druhých 24 procedur- každý den jedna procedura vždy od pondělí do soboty. Je třeba počítat s přímou platbou (necelých 20 tisíc každá série), k tomu byt (na kliniku se dochází), letenka a v mém případě léky za cca 2.000,- Kč. Zda mi pojišťovna některý z výdajů uhradí, zjistím až po návratu do ČR. Mimo procedur se musí každý den dvě hodiny chodit. Můj stav se pomalu lepší. Bolesti prý ustoupí do měsíce po prvním návratu do ČR a celková obnova ploténky proběhne do roka. Dostala jsem ujištění, že vše probíhá v pořádku a budu zdráva. Doma nesmím absolvovat žádné rehabilitace, cvičit, skákat, nosit v rukou mohu max. dvě kila a hlavně stále každý den dvě hodiny chodit. Ale již po prvním návratu mohu nastoupit i do sedavého zaměstnání s tím, že se občas na pár minut zvednu a projdu. Na kliniku přijímají výhradně na základě aktuálních snímků z MR a je nutné s sebou vzít popis MR, případně jinou zdravotní dokumentaci - nejlépe přeloženou do AJ, nebo RJ (to jsem já neměla, ale lékařka si s popisem i tak poradila. Nemoci páteře a výřezy jsou jejich výhradní obor. Na klinice se domluvíte RJ a AJ (snad i česky, ukrajinština je češtině velice podobná) a lékaři jsou trpěliví a přívětiví. Toto je prozatím vše co mohu k pobytu zde napsat.
        Předchozí   1 .. 60616263      Následující
Přidat příspěvek k tématu Vyhřezlá ploténka
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera21:44
1 101 reakcí

Vyhřezlá ploténka

Dobrý den, momentálně se léčím na klinice prof. Danilova. Je mi 59 let a mám po úrazu velký výhřez L4,L5 - na MR mě bohužel neuroložka doporučila... (zkráceno)

Lída
včera19:22
29 reakcí

Rýma

Koukni na sterimar.cz mají různé druhy mořské vody.

Jana
včera15:34
97 reakcí

Vysazení Antidepresiv

(N)

anonym
včera11:53
1 reakcí

Laser Fotona zkušenosti

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s tímto laserem. Mám problém na různých oblastech těla s chloupky a žilkami a jemné... (zkráceno)

Zina
včera11:09
4 reakcí

Kolagen

Je potřeba tomu dát aspoň tři měsíce než to začne mít nějaký účinek, nic není hned ;)

Jana
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.