Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Uzly/cisty na štítne žláze

Diskuse - Uzly/cisty na štítne žláze

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Peterko, 23.3.2016 1:55:39, IP: ***.***.218.247, #199351
Dobrý den, Potřeboval bych poradit ohledně uzlíků/cist v oblasti štítne žlazy. Jedna se o ženu, věk 64 let, a dostala doporučení pro odstránení štítne žlazy. Chci se zeptat zdali je to nutné a třeba jestli to není mozne resit i jinak, třeba vyoperovat pouze cysty, uzlíky nebrat celou stitnou zlazu…
Peterko, 23.3.2016 1:56:50, IP: ***.***.218.247, #199352
Laboratórne parametre: USG štítnej žľazy realizované na VIVId S6 s doplerom. Štítna žľaza typicky lokalizovaná, objem PL 11ml, LL 9, 9ml, Echogenita parenchýmu primeraná, homogenna, ale v oboch lalokoch uzly. V PL dominuje hyperechogennej. Lož s halo prekrvené len minimálne 14x15x15mm, paratrachealne cysta 5x5mm a vpředu hypoechogenne lož prekrvené prevažne po obvode 7x7x8mm, aj s drob. Kalcifikatmi. V LL v centre je hypoechodenne ložisko s tieňmi skor charakteru kométy, dobře ohraničené 12x12x16mm, naňho nasadá podobné ložisko 7x8mm. Vpředu subkapsularne ložisko iného charakteru dobře ohraničené s mikrokalcifikatmi 7x8x10mm, prekrvené po obvode aj vo vnútri. Zvačšené prištítne telieska v typickej lokalizácii nepozorujem, vľavo v strednej tretine kývača LU 6x4mm, nerovných okrajov, bez hílu, a v CK za LL hypoechogenne lož s jednou cievkou 7x5mm . Dg. Záver“ multinod. Struma bilat, vľavo uzl. Sy.
Přidat příspěvek k tématu Uzly/cisty na štítne žláze
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:50
118 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Bzenko, jo? Tak to moc děkuji, to jsem nevěděla, ani o ní ještě neslyšela. Tak to já tam hned zítra naklušu :-)

Denisa
dnes12:47
801 reakcí

Interupce

We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any... (zkráceno)

Johnson Hatton
dnes12:02
798 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
dnes11:26
1 563 reakcí

dráždivý tračník

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
dnes11:22
1 257 reakcí

sarkoidoza

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení