Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - sarkoidoza

rada, 22.10.2017 20:53:32, IP: ***.***.153.8, #211872
sama jsem před řtyřmi lety místo sterokortikoidů na sarkoidozu použila MMS aktivátor, obrat k vyléčení přišel po 14 dnech. Brala jsem postupně 6 až 20 kapek denně (večer) do kapsle. Neměla jsem fleky, ale bolesti kolem kloubů a otoky kotníků a kolen, pak i zápěstí a lokty. Sarkoidoza byla diagnostikována po rtg plic. Dodneška používám MMS aktivátor na migrénu ( 6 aktivovaných kapek do sklenice s víčkem a každých 10 minut čichnout ) a veškeré chřipkové stavy ( člověk do PE pytle až po krk nebo jak velký pytel mám po ruce, funguje i jen po kolena - skleničku se 2-6 aktivovanými kapkami MMS dovnitř na zem a nechat působit plyn přes kůži 20min. Opakovat po hodině 3x nebo 4x podle potřeby ), taky na zánět spojivek a k dezinfekci čoček (dvě kapky do štamprle a plyn nechat chvilku působit na oko). Jsem chemik a vím, že chlordioxid je toxický. My ho ale používáme v dávkách toxických jen pro ty potvory, které se v nás množí. Tím je pro nás léčivý. Pozn.: "všechny látky jsou jedovaté, záleží jen na dávce". Pro ilustraci pro člověka je tabulková smrtelná dávka kuchyňské soli 200-280g. V kuchyni určitě máte větší zásobu. A hodně lidí si plete chlordioxid Cl2O2 s chlorem Cl. Vodík H2 s vodou H2O nebo peroxidem vodíku H2O2 si zpravidla nepletou.
vlaca, 23.10.2017 10:39:36, IP: ***.***.228.121, #211884
Ahoj před čtyřmi roky jsem prodělala infarkt miokardu a asi po půl roce mi zjistili sarkoidozu nyní IV stupeň,nemohu ani do schodů,i ta nejlehčí práce mi dělá potíže,svaly,klouby bolí stále opravdu moc,špatně vidím-dělá se mi mlha před očima a k tomu ještě CHOPN(nekuřačka),astma.štítná žláza.Chvíli jsem brala kortikoidy,při kterých jsem měla všechny uváděné vedlejší ůčinky a po dvouměsíčním užívání 30 kg navíc,problémy s ledvinama a játrama.Nyní mám spreje,respirátor,kyslík jsem díky sarkaidoze v plnem invalidním důchodě užívám wilcacoru (kůra ze stromu rostoucím v kolumbii-koupíte v bylinkářství) a tinkturu z kořene echinacei,obojí jsou bylinky na posílení imunity,a taky piji čaj z lichořeřišnice tak uvidíme.
Anonym, 23.10.2017 11:22:16, IP: ***.***.242.248, #211885
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy, atd. atd.
        Předchozí   1 .. 62636465      Následující
Přidat příspěvek k tématu sarkoidoza
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:50
118 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Bzenko, jo? Tak to moc děkuji, to jsem nevěděla, ani o ní ještě neslyšela. Tak to já tam hned zítra naklušu :-)

Denisa
dnes12:47
801 reakcí

Interupce

We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any... (zkráceno)

Johnson Hatton
dnes12:02
798 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
dnes11:26
1 563 reakcí

dráždivý tračník

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
dnes11:22
1 257 reakcí

sarkoidoza

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení