Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

petr, 31.7.2017 10:31:28, IP: ***.***.233.133, #208331
honzo opakovaně vás žádám abyste se do mně nenavážel !!!!!!!!! - nejsem žádná hyena ani sup - jsem schopen pomoci - současná medicína vám šanci bohužel nedá opakovaně říkám nedá v onkologiii a především u slinivky je to jasný verdikt jak správně honza tvrdí a je smířený - každý má volbu - manželka i když měla stádium 4+ a několik měsíců života bez možnosti operace - ano to ji nabídla klasická medicína - s tím jsem se nesmířil a ted to budou dva roky - je po operaci krčku - metastáze v kostech nejsou .
Honza, 31.7.2017 17:18:32, IP: ***.***.220.184, #208342
Jasně, a zachránily ji Vaše houby....Takže naposledy, KAŽDÝ člověk je jiný, každý je originál, kařdy na stejnou léčbu i "léčbu" reaguje jinak-individuálně. I Vaše manželka. Ale hlavně, rakovina není nemoc, je to zhoubné bujení jinak naprosto zdravých buněk, proti kterému se tělo naprosto přirozeně nijak nebrání. A opravdu už se raději přesuňte do sekce alternativní medicíny, tam si jistě pokecáte lépe.
Petr, 31.7.2017 18:37:51, IP: ***.***.168.202, #208346
honzo takže naposledy nezachránily ji houby zachránil ji celkový přístup k té nemoci - pokora , alternativní léčba, jídelníček, pitný režim, vyčištění krve, zdravé dýchání, těch věcí bylo velmi mnoho ale to vy nepochopíte - já ale věřím že tu jsou takoví kteří v celostním přistupu a kde jinde než například u rakoviny je obrovská síla a možnosti - samozřejmně každý musí začít u sebe nejlepší je prevence ale tu naše zdravotnictví neřeší !!!! když už onemocníme tak čim dříve přijde člověk na to o čem píšu má i daleko větší šanci na uzdravení nebo delší dobu přežití - ano z pohledu klasické medicínu je hotovo - ta je v efektivní léčbě velice ale velice špatná !!! na to vemte jed
Honza, 31.7.2017 19:40:18, IP: ***.***.220.184, #208347
Pokora ? Ano. Trofám si tvrdit, že jsem hodně pokorný člověk. Jídelníček ? Určitě ano, ale zdaleka ne každý může do sebe vůbec něco dostat, což je i můj případ. Ale snažím se a jak jsem psal, donutil jsem se pít i ty drinky, je v nich prakticky vše, co potřebuji a cítím se po nich výrazně lépe. Pitný režim? - rozhodně ano Zdravé dýchán ?í Jistě, je ale také důležité, kde dýcháte. Čištění krve ? Ničemu neublíží ale ani nepomůže Alternativní léčba ? Velmi široký pojem. Kdyby byla možná, už by se jí vážně zabývali ti, co do toho opravdu vidí. Ale nevěřím ji, protože i na alternaticví léčbu z důvodu, které jsem uvedl opakovaně reaguje každé tělo a každý člověk jinak . Rakovinu nelze léčit, protože se ve své podstatě nejedná o nemoc. Lze pouze tlumit její vedlejší příznaky ale opět, zdaleka ne u všech a vždy. Ano, důvěřuji klasické medicíně, a to proto, že má za sebou spousty zkušeností, ověřených studiíí, u jiných druhů rakoviny i výsledky, i když často za cenu jiných ztrát. A "přežití" ? Jsem stále ještě velmi vyrovnaný člověk a nestojím o "přežití" a protahování utrpení nejenom svého , o mne už vůbec nejde, ale zejména o utrpení svých blízkých, kterého bohužel mnozí lidé zneužívají. Takové "přežití"nemá s životem nic společného. A proto se snažím soustředit se na to, abych si zachoval zdravý rozum a své poslední dny si UŽIL, pokud možno bez bolestí a v rámci možností v dobré pohodě a ne je "přežil".
petr, 31.7.2017 20:14:14, IP: ***.***.168.202, #208348
já vás plně chápu v tomto ale neodsuzujte alternativní léčbu produkty které můžete používat je na ně samozřejmně taky mraky studií, když se podíváte třeba na extrakty z kurkuminu, nebo egcg extrakt zelený čaj, možností jsou veliké mohl bych uvást desítky produktu které se na co hodí, takové brokolicové klíčky které si můžete sám vypěstovat za 5 dní jsou přímo kouzelné - 200x více protinád látky sulforafan , plus příznivě působí na krevní oběh, mozek mají velké množství vitamínů jsou lehce stravitelné, takových látek včetně medicinálních hub nebo tzv fenix. slz, oleju z konopí a lnu- snaží se tělu pomoci neubližovat mu , takové konopné čípky vám pomohou od bolesti + mají 80 % biodostupnost - samozřejmně na někoho pusobí lépe na někoho pouze tlumí bolest - to že jsem se zmínil o houbě je jeden střípek v mozaice- - znáte například www.iherb.com
petr, 31.7.2017 20:23:33, IP: ***.***.168.202, #208349
tam najdete opravdu silné přípravky - nejsou to žádné odvary ze sena a alatern. léčba není zajímavá pro biznis pro fama firmy to je špatné nezajívavé takže se o ni ani moc nemluví - každý věří foktorum a zadělává si na další a další problémy - a jak se ohanite temi supy - tak ano jsou tady chmatáci co se snaží vás napálit a prodat zázraky - což ale neni muj případ !!! tim bych ale alt. lečbu nedosuzoval
Honza, 31.7.2017 22:15:46, IP: ***.***.220.184, #208351
Neodsuzuji ji, ale uvedl jsem dostatek důvodů, proč ji zkrátka neuznávám. Podstatných a bezpochybnitelných. Ale nebudu se přít. Vy prostě stále nechcete pochopit tu základní podstatu = chcete řešit a "léčit" něco, co defacto není nemoc, zatímco já se snažím ne přežít ale prožít svůj zbývající čas. Na tuto neplodnou diskusi jej věnovat nebudu, mám jej poměrně málo....
Milena, 1.8.2017 1:06:32, IP: ***.***.20.130, #208352
žádná alternatívní léčba na slinivku neplatí
petr, 1.8.2017 13:45:22, IP: ***.***.233.133, #208360
mileno no nebudu už vás komentovat a všechny zastánce klasické onko léčby především slinivky - je to váš názor vaše rozhodnutí a přesvědčení - klasická onko léčba slinivky vám prakticky nic nenabídne je to nepochopitelné jak jsou lidi zabednění :(((( ano jdite všichni do chemo máte 100% jistototu 100% to je slušná šance +- rok plus další negativní projevy chemoterapie k tomu
Honza, 1.8.2017 16:16:32, IP: ***.***.220.184, #208366
V jedné větě "nebudu komentovat", hned v té následující jsou ale lidé s jiným názorem "zabednění"...čtete jen to, co sám píšete ale už ne to; co píší jiní. Evidentně máte jakousi vnitřní potřebu si foukat své ego. Ale opravdu si nemyslím, že právě tato diskuse je tím správným prostředím.... nechcete už opravdu zavřít alespoň v tomto vláknu svá ústa a jít tam, kde Vaše duchaplnosti možná někdo icení ? Již jste více, než trapný.... nebo Vám to nevadí ?....
petr, 1.8.2017 18:49:30, IP: ***.***.168.202, #208371
ok mějte se fajn - hodně síly v boji - myslel jsem to v dobrém
Jana, 2.8.2017 10:11:40, IP: ***.***.34.52, #208386
Pro Ivhuska : Nebojte se, kolegyně měla podobné problémy, všechny vyšetření negativní a nakonec jí zjistili při diagnostické laparoskopii srůsty na střevech, které jí odstranily a bylo vše ok. Netvrdím, že máte srůsty, ale jak vidíte, různé problémy nemusí hned znamenat tu nejhorší diagnózu. Hlavně nepropadejte panice, zajistěte si v klidu dovyšetření, které Vám zde doporučují, pak uvidíte co dál. Diagnostická laparoskopie je asi jedna z posledních možností, když trvá nevysvětlitelná bolest břicha a zobrazovací techniky nic neukáží. Myslím, že se obrátila ve finále na břišní chirurgii na Karláku v Praze... Podotýkám, že ty srůsty byly údajně po nějakém zánětu skrytém zánětu či prasklé cystě - nikdo neví.. Vy hlavně buďte v klidu už kvůli miminku. Přeji, ať Vám to dobře dopadne :)
Ivhuska, 2.8.2017 20:48:07, IP: ***.***.134.202, #208398
Jana: Jani moc děkuji za zprávu :-) Ted jdu 8.8. Na magnetickou rezonanci tenkého střeva a i když to bude negativní tak mi prý snad konečně napíší to vyšetření slinivky endosonografem. Hrozně mě totiž bolí po jídle okolo pupika a také lékařka říkala,že by tam mohly být srusty nebo něco. V Ikemu mi zase řekli,že když mě současně celou dobu trápí hlen v nosohltanu,tudiz pálení sliznice, pořád mě totiž jako pálí v krku, mohla by to být oslabena nebo málo fungující slinivka. A ta bolest pod levým,zebrem je tak zvláštně neprijemna. Ale zatím chuť k jídlu mám,tak se snažím jíst zdravě i když to mic nepomáhá. Zkoušeli mi nasadit i kreol,ale i s ním bolesti po jídle přetrvávají. Snažím se byt v klidu,ake jak to začne bolet,tak mě strach prepadne. Bolesti mám po jídle právě nejvíce okolo pupiku. Dneska jsem byla na kontrole v Plzni na diagnostice NLS, nevím jestli jste i ní slyšela a jestli jí mohu věřit,ale slinivku to ukázalo,ale prý jako oslabenou, prý tam nic patogeniho není,což se tedy shoduje s CT vyšetřením. Ale ve střevech nic špatného neukazalo tak aspoň uvidím jak je přístroj přesný. Tak snad se už na to brzy přijde,protože se těžko takhle starám o malou a hlavně od května nevím pořád co mě bolí. I lékař se mnou souhlasí,že tím jak to trvá dlouho tak je ta psychika narušena a je to prý normální,každý se bojí. Ještě mi také dnes pro jistotu udělali RTG páteře a hrudníku,jestli je tam vše v pořádku. Opravdu moc děkuji,že jste mi napsala. Určitě napíšu jak vyšetření dopadla. Honza mi tady radil ať se domáham vyšetření tak proto dělám maximum a nedám jim pokoj. Našla jsem si i nemocnici v Pardubicích,kde by vyšetření 6.9. mohly provést i bez zadanky s tří denní hospitalizaci. Jani dekuji.
Ivhuska, 2.8.2017 20:54:34, IP: ***.***.134.202, #208399
Pro Janu: oprava v textu výše...: po kreolu bolesti neprestavaji.
Jana, 3.8.2017 13:06:29, IP: ***.***.34.52, #208416
.. kolegyni to právě bolelo pod levými žebry a dost hluboko, přitom měla přirostlé tlusté střevo k pobřišnici a vejcovod ke střevu. Nemohla chudák pro bolest spát ani sedět a dělalo se stále nevolno na zvracení. Ony se ty bolesti v břiše hodně přenášejí a těžko lokalizují. A srůsty dokáží bolet opravdu hodně a dokáží neskutečně potrápit. Sono tenkého střeva také může ukázat třeba na zúžení v části tenkého střeva, které by odpovídalo křečím po jídle, což se dá operativně řešit, v okolí jsme se s tím také už setkali u mladé dívky. Určitě Vám to dobře dopadne, nebojte se..držím moc palečky :)
        Předchozí   1 .. 311312313314315316317 .. 333      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:32
46 reakcí

Zkušenost s doplňky stravy Revitanerv?

Já si zobu tyto doplňky https://www.rpshop.cz/chrom-maxi

Salanitri
včera23:21
27 reakcí

Doplňky stravy

Co by tě Simčo zajímalo ? Jiné doplňky než od Rosenpharmy neužívám.

Ilona
včera23:15
1 030 reakcí

Wobenzym

I know a real professional hacker brianhackwizard@gmail.com who has worked for me once in this past month. He is very good at hacking. He offers... (zkráceno)

zapata reade
včera23:14
1 390 reakcí

sarkoidoza

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading,... (zkráceno)

Mr John Paul Nowacki
včera22:15
141 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Každopádně za sebe můžu svět zdraví doporučit. Pořád mám ještě co shazovat ale díky nim jsem dala dolů už hodně kil a bez jojo efektu.

Němcová
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení